Lietuvos futbolo federacija

Kauno apskritis

Prienuose įrengta paplūdimio futbolo aikštelė

2017-09-27

Prienuose įrengta paplūdimio futbolo aikštelė

Rugsėjo 23 d. Prienuose, šalia Prienų sporto arenos, buvo išbandyta pirmoji krašte paplūdimio futbolo aikštelė, kuri buvo įrengta per labai trumpą laiką.

Ją įrengti savivaldybei pasiūlė Lietuvos futbolo federacijos Salės futbolo asociacijos viceprezidentas Remigijus Daugėla.

Pasak R. Daugėlos, jis lankėsi pas Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorių Egidijų Visocką, kuris palaikė idėją. Ir, štai, aikštelėje įvyko pirmosios rungtynės tarp Lietuvos čempionų „Igol BSC“ komandos ir vietinės futbolo bendruomenės.

Tai ketvirtoji paplūdimio futbolo aikštelė Lietuvoje.

Tiesa, po rungtynių vykusiame pokalbyje išaiškėjo, jog dėl aikštelės dar reikėtų padirbėti. Pasak R. Daugėlos, būtinai reikalingos kamuolio gaudyklos už vartų ir bortai aplink visą aikštelę. Taip pat reikėtų dar šiek tiek daugiau smėlio. Buvo pripažinta, jog užpiltas smėlis geros kokybės.

Asociacijos viceprezidento teigimu, jei aikštelė bus visiškai įrengta, tai Federacija padovanos vartus ir aikštelės vėliavėles. Galutinai įrengus aikštelę galima tikėtis, jog Prienuose bus surengtas ir vienas iš Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapų.

Susijusios naujienos