Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

Paskelbė jaunimo sudėtį dvikovai su Lenkija

2017-09-28

Paskelbė jaunimo sudėtį dvikovai su Lenkija

Lietuvos jaunimo U-21 (iki 21 metų – gimę 1996 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinės treneris Caritas Falchas paskelbė komandos sudėtį, kuri ruošis Gargžduose vyksiančioms rungtynėms su Lenkija.

Lietuvos U-21 rinktinė trečiose Europos jaunimo čempionato atrankos rungtynėse spalio 10 dieną susitiks su Lenkijos bendraamžiais. Pirmą kartą mūsų šalies jaunimo komanda rungtyniaus Gargždų miesto stadione.

Pasiruošimo stovykloje rinktinė turės ne vieną naujoką – pirmą kartą stovykloje dalyvaus „Sheffield Wednesday“ ekipai atstovaujantis vartininkas Arijus Bražinskas, puolėjas Ernestas Mickevičius ir Edgaras Dubickas.

Po pertraukos rinktinės sudėtyje bus „Salernitana“ klubui išnuomotas vartininkas Marius Adamonis ir "Atlanto" saugas Skirmantas Rakauskas.

„Prieš šią stovyklą turime nuostolių. Manfredas Ruzgis negalės žaisti dėl traumos ir vietoje jo pakvietėme Ernestą Mickevičių. Taip pat nesame užtikrinti dėl Rimvydo Sadausko būklės ir jis gali nežaisti. Įprastai nesirenku žaidėjų, kurių būklė nėra aiški, bet kai kurie iš jų yra labai svarbūs ne tik dėl žaidimo aikštėje, bet ir buvimo kolektyve“, – teigė C. Falchas.

Lietuviai sieks atsigauti po praėjusį mėnesį patirto skaudaus pralaimėjimo Danijos komandai. C.Falcho teigimu, būsimų oponentų žaidimo stilius bus parankesnis jo auklėtiniams, bet tai nereiškia, jog kova nuo to bus lengvesnė.

„Pralaimėjimas nekeičia mūsų darbo krypties, o iš tokios nesėkmės gali daugiau išmokti nei iš pergalės. Lenkijos komanda yra tokio pat aukšto lygio. Joje yra žaidėjai iš aukščiausios Lenkijos lygos, Vokietijos „Bundesligos“, tad jie turi kokybės. Visgi, pamačius jų žaidimą, manau, kad jų braižas tinka mums labiau ir bandysime išspausti viską iš šios dvikovos“, – dėstė specialistas.

Lietuvos U-21 rinktinė susirenka į stovyklą ateinantį pirmadienį ir treniruosis Gargždų stadione. Dvikova su Lenkija įvyks spalio 10 dieną (antradienį), 19 valandą. Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt.

Lietuvos U-21 rinktinės kandidatų sąrašas:

Vartininkai:

Edvinas Gertmonas („Rennes“, Prancūzija)
Marius Adamonis („Salernitana“, Italija)
Arijus Bražinskas („Sheffield Wednesday“, Anglija)

Gynėjai:

Rimvydas Sadauskas (Kauno „Stumbras“)
Ričardas Šveikauskas (FK „Palanga“)
Audrius Laučys („Harlow Town“, Anglija)
Dominykas Barauskas (Kauno "Stumbras“)
Martynas Medelinskas („Royal Antwerp“, Belgija)
Sigitas Olberkis (Mogiliavo „Dnepr“, Baltarusija)

Saugai:

Karolis Šilkaitis (FK „Jonava“)
Domantas Antanavičius (Marijampolės „Sūduva“)
Daniel Romanovskij (Vilniaus „Žalgiris“)
Justas Lasickas („Zemun“, Serbija)
Klaidas Janonis (Kauno „Stumbras“)
Edvinas Kloniūnas („Kauno Žalgiris“)
Domantas Šimkus (Klaipėdos „Atlantas“)
Giedrius Matulevičius (Marijampolės „Sūduva“)
Linas Mėgelaitis („Lecce“, Italija)
Skirmantas Rakauskas (Klaipėdos "Atlantas")
Eligijus Jankauskas ("Žilina", Slovakija)

Puolėjai:

Edvinas Baniulis („Kauno Žalgiris“)
Donatas Konikas (Kauno „Stumbras“)
Ernestas Mickevičius („Kauno Žalgiris“)
Edgaras Dubickas („Lecce“, Italija)

Susijusios naujienos

 • U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  2022-09-28

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė vėlų antradienio vakarą sužaidė draugiškas rungtynes išvykoje su Vengrijos bendraamžiais. Lietuviai patyrė minimalų pralaimėjimą rezultatu 0:1. Didelį dėmesį...

 • Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  2022-09-24

  U-21 rinktinė

  Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  Rinktinių pertrauką „Kauno Žalgiris“ išnaudojo sužaisdamas kontrolines rungtynes su Lietuvos vaikinų U-21 rinktine. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione vykusiose rungtynėse žalgiriečiai...

 • U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  2022-09-21

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė rugsėjo mėnesį sužais dvejas draugiškas rungtynes. Neseniai atrankos į Europos čempionatą ciklą užbaigusi vaikinų rinktinė rugsėjį sužais dvejas draugiškas...