Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

T. Mikuckis: „Maltą galime ir turime įveikti“

2017-10-04

T. Mikuckis: „Maltą galime ir turime įveikti“

Po pusmečio pertraukos į Lietuvos vyrų rinktinės gretas sugrįžęs gynėjas Tomas Mikuckis teigia, jog Maltą reikia įveikti, o rungtynėms su Anglija papildomos motyvacijos nereikia.

 

 34 metų T. Mikuckis rinktinės gretose žaidė kontrolinėse rungtynėse Čekijoje, o vėliau į komandos stovyklas nebuvo kviečiamas. Visgi pastaruoju metu jis Tomsko „Tom“ klube sudaro vidurio gynėjų duetą su Edvinu Girdvainiu ir vėl atkreipė rinktinės trenerių dėmesį.

„Taip susiklostė kad pora kartų nepakvietė, bet tai normalu, kurį laiką buvau be komandos. Tikiuosi, kad ateityje savo žaidimu esu įrodysiu kad esu vertas. Pas mus gynėjai visi panašaus lygio, yra konkurencija“ , – samprotavo futbolininkas.

Šią vasarą jis atsisveikino su Chabarovsko SKA ekipa, kuri pakilo į Rusijos „Premier“ lygą“ ir prisijungė prie antrajame divizione žaidžiančio „Tom“.

„Buvau be kontrakto, tačiau treneris su kur iuoanksčiau dirbau pasikvietė mane. Situacija klube buvo nelabai gera, nes nuo praėjusių metų buvo skolos. Kai jo išsisprendė, paskambino direktorius ir treneris, sutarėme sąlygas ir nuvykau ten. Žaidėjai po truputį renkasi, todėl mūsų rezultatai ne geriausi. Potencialo yra, ateityje galime būti ketvertuke ar šešetuke. Pažįstami sako, kad geriau būtume žaidę su jumis sezono pradžioje negu dabar“, - tikino gynėjas.

Pasak jo, E. Girdvainiui pritapti Rusijoje nebuvo sudėtinga, tačiau lietuviška kompanija toli nuo gimtinės praskaidrina kasdienybę. „Smagiau yra kai dar vienas lietuvis komandoje, – kalbėjo T. Mikuckis – Esu tarp vyresnių, todėl esu kaip tarpininkas tarp trenerių ir žaidėjų, galiu patarti.“

Vertindamas rinktinės ciklą T. Mikuckis svarstė, kad po sėkmingo starto varžovai pradėjo lietuvius labiau vertinti. „Pradžia labai gera, visi daug tikėjosi. Pamatėme, kad galime sužaisti su geromis komandomis, žaidėme gerą futbolą. Po to patekome kaip į duobę. Norime kuo greičiau išlipti, bet nesiseka. Su laiku vis tiek išlipsime, nereikia daryti tragedijos. Galbūt varžovai mažiau mus įvertino, - kalbėjo žaidėjas.

Kalbėdamas apie artimiausias rungtynes, jis teigė, jog ypač paskutinėse rungtynėse, nepaisant jų turnyrinės svarbos, motyvacijos netrūks.

Malta – mūsų konkurentas, kurį turime ir galime įveikti. Su Anglija tai pats geriausias jėgų pasitikrinimas, nereikia papildomos motyvacijos. Vienos geros tokios rungtynės su tokiu varžovu gali pakeisti tavo karjerą, – teigė T. Mikuckis.

Lietuvos ir Maltos rinktinių dvikova vyks ketvirtadienį, 21:45 val. „Ta' Qali“ nacionaliniame stadione. Spalio 8 d. 19 val. LFF stadione lietuviai susitiks su anglais. Rungtynių transliacija – tiesiogiai per LRT televiziją.

Visas interviu su T. Mikuckiu:

Susijusios naujienos

 • Išvykos rungtynės su Serbija – už uždarų durų

  2019-05-24

  Vyrų rinktinė

  Išvykos rungtynės su Serbija – už uždarų durų

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, jog birželio 10 d. Belgrade vyksiančios 2020 m. Europos čempionato atrankos rungtynės Serbija-Lietuva vyks už uždarų durų, tačiau futbolo aistruoliai turi...

 • Futbolo gerbėjams – galimybė pabendrauti su V. Urbonu

  2019-05-23

  Vyrų rinktinė

  Futbolo gerbėjams – galimybė pabendrauti su V. Urbonu

  Futbolo gerbėjams – puiki galimybė pabendrauti su Lietuvos nacionalinės rinktinės treneriu Valdu Urbonu neformalioje aplinkoje. Gegužės 28 d. (antradienį), 19 valandą, „Piano Man“ baras organizuoja...

 • V. Urbonas įvertino E. Zubo žaidimą Izraelio taurės finale

  2019-05-17

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas įvertino E. Zubo žaidimą Izraelio taurės finale

  Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Urbonas šią savaitę lankėsi Izraelio taurės finale, kuriame vienu iš „Bnei Yehuda“ klubo pergalės kalvių tapo vartininkas Emilijus...