Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Padėkojo ilgamečiam rinktinės gynėjui

2017-10-08

Padėkojo ilgamečiam rinktinės gynėjui

Sekmadienį, pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Anglija pertraukos metu, LFF stadione už nuopelnus Lietuvos rinktinei padėkos sulaukė ilgametis komandos žaidėjas Marius Stankevičius.

A. Didžgalvio nuotr.

Simbolinį apdovanojimą gynėjui įteikė buvęs jo komandos draugas rinktinėje ir naujai išrinktas LFF prezidentas Tomas Danilevičius bei LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.

36 metų žaidėjas karjerą rinktinėje pradėjo 2001 metais, dvikovoje su Italija. Šiose rungtynėse M. Stankevičiaus cementuota gynybos linija neleido garsiems varžovams įmušti įvarčio. Simboliška, bet būtent tais metais futbolininkas pradėjo ilgą karjeros etapą Italijoje.

M. Stankevičius Lietuvos garbę gynė 65 oficialiose rungtynėse, per kurias spėjo įmušti ir penkis įvarčius. Bene įsimintiniausi jo šūviai buvo per atrankos į 2010 metų pasaulio čempionatą ciklą, kai jis tolimu smūgiu atidarė komandos įvarčių sąskaitą prieš Rumuniją, o kitose rungtynėse su Serbija pelnė lemiamą įvartį.

M. Stankevičius dukart buvo pripažintas geriausiu Lietuvos metų futbolininku (2008, 2009), o paskutines rungtynes už nacionalinę rinktinę sužaidė 2013 metais.

Susijusios naujienos

 • Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  2020-07-09

  Vyrų rinktinė

  Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas bei Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pasirašė sutartį su F.C. Lumezzane. M. Stankevičius teigia, kad pastaruoju metu turėjo...

 • Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  2020-07-03

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms. Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos...

 • A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  2020-07-02

  Vyrų rinktinė

  A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos komanda Balstogės „Jagiellonia“ švęsdama komandos šimtmetį sudarė simbolinę šimtmečio sudėtį. „Jagiellonia“ pakvietė sirgalius balsuoti bei išrinkti geriausią šimtmečio...