Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Padėkojo ilgamečiam rinktinės gynėjui

2017-10-08

Padėkojo ilgamečiam rinktinės gynėjui

Sekmadienį, pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Anglija pertraukos metu, LFF stadione už nuopelnus Lietuvos rinktinei padėkos sulaukė ilgametis komandos žaidėjas Marius Stankevičius.

A. Didžgalvio nuotr.

Simbolinį apdovanojimą gynėjui įteikė buvęs jo komandos draugas rinktinėje ir naujai išrinktas LFF prezidentas Tomas Danilevičius bei LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.

36 metų žaidėjas karjerą rinktinėje pradėjo 2001 metais, dvikovoje su Italija. Šiose rungtynėse M. Stankevičiaus cementuota gynybos linija neleido garsiems varžovams įmušti įvarčio. Simboliška, bet būtent tais metais futbolininkas pradėjo ilgą karjeros etapą Italijoje.

M. Stankevičius Lietuvos garbę gynė 65 oficialiose rungtynėse, per kurias spėjo įmušti ir penkis įvarčius. Bene įsimintiniausi jo šūviai buvo per atrankos į 2010 metų pasaulio čempionatą ciklą, kai jis tolimu smūgiu atidarė komandos įvarčių sąskaitą prieš Rumuniją, o kitose rungtynėse su Serbija pelnė lemiamą įvartį.

M. Stankevičius dukart buvo pripažintas geriausiu Lietuvos metų futbolininku (2008, 2009), o paskutines rungtynes už nacionalinę rinktinę sužaidė 2013 metais.

Susijusios naujienos

 • Lietuvos rinktinės žaidėjai: įvartis į rūbinę sumaišė kortas

  2019-03-23

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinės žaidėjai: įvartis į rūbinę sumaišė kortas

  Lietuvos futbolo rinktinė penktadienį turėjo pripažinti Liuksemburgo rinktinės pranašumą 1:2, o komandos futbolininkai neslėpė nusivylimo dėl nepalankiai susiklosčiusios rungtynių eigos. Rinktinė...

 • V. Urbonas: „Matau, kur galima patobulėti“

  2019-03-23

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Matau, kur galima patobulėti“

  Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas pirmosiose savo rungtynėse turėjo nuryti kartėlį po pralaimėjimo Liuksemburgo rinktinei, tačiau teigė, jog tai bus vertinga pamoka neilgai su juo dirbančiai...

 • Kapitono įvarčio neužteko pirmiesiems taškams

  2019-03-22

  Vyrų rinktinė

  Kapitono įvarčio neužteko pirmiesiems taškams

  Penktadienį Lietuvos futbolo rinktinė pradėjo 2020 m. Europos čempionato atrankos B grupės  varžybas. Debiutinėse vyriausiojo trenerio Valdo Urbono rungtynėse Liuksemburge lietuviai išsiveržė į...