Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Padėkojo ilgamečiam rinktinės gynėjui

2017-10-08

Padėkojo ilgamečiam rinktinės gynėjui

Sekmadienį, pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Anglija pertraukos metu, LFF stadione už nuopelnus Lietuvos rinktinei padėkos sulaukė ilgametis komandos žaidėjas Marius Stankevičius.

A. Didžgalvio nuotr.

Simbolinį apdovanojimą gynėjui įteikė buvęs jo komandos draugas rinktinėje ir naujai išrinktas LFF prezidentas Tomas Danilevičius bei LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.

36 metų žaidėjas karjerą rinktinėje pradėjo 2001 metais, dvikovoje su Italija. Šiose rungtynėse M. Stankevičiaus cementuota gynybos linija neleido garsiems varžovams įmušti įvarčio. Simboliška, bet būtent tais metais futbolininkas pradėjo ilgą karjeros etapą Italijoje.

M. Stankevičius Lietuvos garbę gynė 65 oficialiose rungtynėse, per kurias spėjo įmušti ir penkis įvarčius. Bene įsimintiniausi jo šūviai buvo per atrankos į 2010 metų pasaulio čempionatą ciklą, kai jis tolimu smūgiu atidarė komandos įvarčių sąskaitą prieš Rumuniją, o kitose rungtynėse su Serbija pelnė lemiamą įvartį.

M. Stankevičius dukart buvo pripažintas geriausiu Lietuvos metų futbolininku (2008, 2009), o paskutines rungtynes už nacionalinę rinktinę sužaidė 2013 metais.

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...