Lietuvos futbolo federacija

Jaunių varžybos

Su jaunųjų žalgiriečių pagalba ištraukti LVJFA taurės turnyro burtai

2017-10-09

Su jaunųjų žalgiriečių pagalba ištraukti LVJFA taurės turnyro burtai

LVJFA taurės turnyro organizatoriai su jaunųjų žalgiriečių Tado ir Dovydo pagalba ištraukė šio turnyro, kurio kovos vyks spalio 13–14 d. sostinės LFF stadione, ketvirtfinalių poras.

Šie vyrukai, traukdami U13 amžiaus grupės komandų turnyro burtus Senvagės gimnazijoje, buvo ne itin gailestingi savo atstovaujamos akademijos „Žalgiriečio-2“ komandos nariams – į porą šiai komandai Tado ranka parinko „Žalgiriečio-1“ komandą, vieną iš 2005 m. grupės LVJFA čempionato lyderių. Tad žaliai baltų ketvirtfinalyje laukia savotiška „brolžudiška“ kova.

Burtais, ko gero, labiausiai galėtų džiaugtis sostinės FM „Audra“ ir FK „Granitas“ atstovai – šios dvi Rytų B divizione žaidžiančios komandos tarpusavyje išsiaiškins, kuri jų žais turnyro pusfinalyje.

Likusias dvi ketvirtfinalio poras sudarys Baltijos FA ir Vilniaus FM-3 bei FM „Ateitis“ ir Ukmergės SC komandos.

Traukiant 2006 m. gimimo vaikų turnyro burtus, Tadas ir Dovydas abiejų FA „Žalgirietis“ komandų į vieną porą jau nesuvedė – pirmajai FA „Žalgiriečio“ komandai ketvirtfinalyje teks rungtyniauti  su turnyro svečiais iš Kauno SM „Tauru“, o antrajai – su FM „Audros“ jaunaisiais futbolininkais.

Tikra „mirtininkų“ ketvirtfinalio pora galima vadinti sostinės TFA „Milanas“ ir Baltijos FA komandų porą. Ne mažiau intriguojanti turėtų būti ir FM „Ateities“ bei FM „Žaibo“ komandų akistata.

Turnyro organizatoriai linki sėkmės visiems LVJFA taurės turnyro dalyviams, nepaisant koks varžovas jų belauktų.

Susijusios naujienos

 • I lygos U-15 diviziono nugalėtoja tapo FA „Žalgirietis“

  2019-11-13

  Jaunių varžybos

  I lygos U-15 diviziono nugalėtoja tapo FA „Žalgirietis“

  Vilniaus futbolo akademijos „Žalgirietis“ atstovai laimėjo ir antrąsias superfinalo rungtynes prieš tauragiškius bei pelnė Pirmos lygos nugalėtojų vardą.   Vilniečiai pirmoje dvikovoje įveikė...

 • Kazlų Rūdos SC triumfavo U-19 pirmenybėse

  2019-11-10

  Jaunių varžybos

  Kazlų Rūdos SC triumfavo U-19 pirmenybėse

  Gargžduose finišavo Jaunimo futbolo I lygos U-19 diviziono superfinalų serija, kurią laimėjo Kazlų Rūdos sporto centro komanda.   Igno Raštučio hetrikas leido Dariaus Gabuževičiaus treniruojamai...

 • Paaiškėjo visos Pirmos lygos superfinalų poros

  2019-11-06

  Jaunių varžybos

  Paaiškėjo visos Pirmos lygos superfinalų poros

  Lapkričio 6 dieną sužaistos paskutinės dvikovos dėl patekimo į pirmenybių superfinalus bei Kazlų Rūdoje įvyko pirmoji superfinalo akistata. Pirmos lygos U-15 divizione FA „Žalgirietis“ įveikė...