Lietuvos futbolo federacija

Jaunių varžybos

Su jaunųjų žalgiriečių pagalba ištraukti LVJFA taurės turnyro burtai

2017-10-09

Su jaunųjų žalgiriečių pagalba ištraukti LVJFA taurės turnyro burtai

LVJFA taurės turnyro organizatoriai su jaunųjų žalgiriečių Tado ir Dovydo pagalba ištraukė šio turnyro, kurio kovos vyks spalio 13–14 d. sostinės LFF stadione, ketvirtfinalių poras.

Šie vyrukai, traukdami U13 amžiaus grupės komandų turnyro burtus Senvagės gimnazijoje, buvo ne itin gailestingi savo atstovaujamos akademijos „Žalgiriečio-2“ komandos nariams – į porą šiai komandai Tado ranka parinko „Žalgiriečio-1“ komandą, vieną iš 2005 m. grupės LVJFA čempionato lyderių. Tad žaliai baltų ketvirtfinalyje laukia savotiška „brolžudiška“ kova.

Burtais, ko gero, labiausiai galėtų džiaugtis sostinės FM „Audra“ ir FK „Granitas“ atstovai – šios dvi Rytų B divizione žaidžiančios komandos tarpusavyje išsiaiškins, kuri jų žais turnyro pusfinalyje.

Likusias dvi ketvirtfinalio poras sudarys Baltijos FA ir Vilniaus FM-3 bei FM „Ateitis“ ir Ukmergės SC komandos.

Traukiant 2006 m. gimimo vaikų turnyro burtus, Tadas ir Dovydas abiejų FA „Žalgirietis“ komandų į vieną porą jau nesuvedė – pirmajai FA „Žalgiriečio“ komandai ketvirtfinalyje teks rungtyniauti  su turnyro svečiais iš Kauno SM „Tauru“, o antrajai – su FM „Audros“ jaunaisiais futbolininkais.

Tikra „mirtininkų“ ketvirtfinalio pora galima vadinti sostinės TFA „Milanas“ ir Baltijos FA komandų porą. Ne mažiau intriguojanti turėtų būti ir FM „Ateities“ bei FM „Žaibo“ komandų akistata.

Turnyro organizatoriai linki sėkmės visiems LVJFA taurės turnyro dalyviams, nepaisant koks varžovas jų belauktų.

Susijusios naujienos

 • Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-19 diviziono apžvalga

  2019-07-27

  Jaunių varžybos

  Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-19 diviziono apžvalga

  15 komandų rungiasi Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-19 divizione. Šis divizionas yra skirtas tobulėti 2000 metų ir jaunesniems žaidėjams prieš pereinant jiems į vyrų futbolo pakopą.   Sužaidus pusę...

 • Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-17 diviziono apžvalga

  2019-07-26

  Jaunių varžybos

  Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-17 diviziono apžvalga

  Apžvelgiame antrųjų pagal rangą Jaunimo futbolo varžybų situaciją.   Pirmos lygos U-17 divizione užsiregistravo žaisti 13 komandų, kurios prieš sezoną buvo paskirstytos į Pietų-Rytų ir...

 • Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-15 diviziono apžvalga

  2019-07-25

  Jaunių varžybos

  Jaunimo futbolo Pirmos lygos U-15 diviziono apžvalga

  17 komandų šiemet pradėjo žygį Jaunimo futbolo Pirmosios lygos divizione, skirtame 2005 m. gimusiems žaidėjams. Pagal pirmenybių reglamentą, komandos rungiasi Pietų, Rytų bei Šiaurės-Vakarų regionų...