Lietuvos futbolo federacija

Vaikai

Dienos centro vaikams – įsimintinas vakaras su futbolu

2017-10-17

Dienos centro vaikams – įsimintinas vakaras su futbolu

Pirmadienio vakarą LFF stadione netrūko pozityvios energijos ir vaikų klegesio – ant pagrindinės vejos kamuolį gainiojo ir su Lietuvos futbolo rinktinių treneriais bei jaunosiomis žaidėjomis žaidimo paslapčių mokėsi Bernardinų vaikų dienos centro auklėtiniai.

Bernardinų vaikų dienos  centro socialinė veikla nukreipta į ankstyvojo mokyklinio amžiaus vaikus iš socialiai pažeidžiamų, nepasiturinčių ar kitų šeimų, kuriose susiduriama su atitinkamais sunkumais.

Centrą globojančios visuomeninės organizacijos Vilniaus Rotary klubo „Vytis“ iniciatyva Lietuvos futbolo federacija pakvietė 8–13 metų vaikų būrį į Futbolo namus.

Entuziastingai nusiteikusius vaikus pasitiko LFF prezidentas Tomas Danilevičius, Lietuvos vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, jaunimo rinktinės (U-21) strategas Caritas Falchas ir kitų metų Europos čempionatui Lietuvoje besiruošiančios merginų (WU-17) rinktinės futbolininkės.

Iš žinomų futbolo specialistų vaikai mokėsi pagrindinių futbolo elementų, o su WU-17 komandos merginomis praktikavosi kamuolio žongliravimo subtilybių. Vėliau vaikai pasiskirstė komandomis ir žaidė dviejuose aikštės plotuose, o abiems rungtynėms vadovavo E. Jankauskas ir C. Falchas.

Renginio kulminacija tapo vienuolikos metrų baudinių serija, kurioje vaikai išbandė savo laimę prieš vartuose stovėjusį E. Jankauską ir jį ne kartą nuginklavo tiksliais smūgiais.

Po baudinių vaikai buvo apdovanoti medaliais ir susirinko renginyje dalyvavusių trenerių, prezidento ir jaunųjų futbolininkių parašus.

„Esame labai dėkingi už suteiktą galimybę dalyvauti tokioje smagioje veikloje. Vaikų akys žibėjo - įspūdžiai yra tik patys geriausi. Kaip matėme, jie sau rinkosi parašus ant marškinėlių bei negalėjo paleisti nei trenerių, nei futbolininkių. Futbolas yra socialinis reiškinys ir jis mus jungia, todėl tokia veikla ne tik stiprina pačių vaikų tarpusavio ryšį ar komandinę dvasią, bet ir juos skatina užimti savo veiklą šia sporto šaka“, – sakė vienas Rotary klubo "Vytis“ narių Paulius Latakas.

Susijusios naujienos

 • Vaikų turnyre – 46 komandos ir virš 500 žaidėjų

  2018-12-05

  Vaikai

  Vaikų turnyre – 46 komandos ir virš 500 žaidėjų

  Gruodžio 1-2 dienomis Kaune virš 500 jaunųjų futbolininkų šėlo Nacionalinės futbolo akademijos maniežo aikštėje. Kauno apskrities futbolo federacijos ir partnerių organizuotamame turnyre norą...

 • Startuoja registracija į Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionatą

  2018-10-23

  Vaikai

  Startuoja registracija į Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionatą

  Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija pradėjo komandų registraciją, kurios ketina žaisti 2018–2019 metų Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionate.   Čempionatą sudarys keturi amžiaus divizionai...

 • Lietuvos mokyklose - nauja futbolo karštinė

  2018-10-22

  Vaikai

  Lietuvos mokyklose - nauja futbolo karštinė

  Netrukus Lietuvos mokyklas apims nauja futbolo karštinė. Startuoja registracija į pirmąsias tarpmokyklines vaikinų salės futbolo žaidynes Lietuvoje „MrGolas”. „Pamačius, kokios populiarios yra...