Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Rinktinės žaidėjams statistika turi svarbią reikšmę

2017-10-18

Rinktinės žaidėjams statistika turi svarbią reikšmę

Lietuvos vyrų rinktinės futbolininkams statistika yra svarbi – jie ne tik naršo internete ieškodami informacijos apie komandos draugų pasirodymus, bet ir analizuoja savo žaidimą.

„Man tai yra tikrai svarbu. Po rungtynių peržvelgiu klaidas ir tai, ką nuveikiau gerai bei padarau išvadas. Visi turime tobulėti ir tai yra vienas dalykų, kurie padeda tai daryti“, – sakė saugas Artūras Žulpa.

Jam antrino ir rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus: „Kiekvienas savo rungtynes aš analizuoju ir peržiūriu žaidimo momentus bei stengiuosi nekartoti tų pačių klaidų kitose rungtynėse. Atsižvelgiu į neigiamus ir teigiamus dalykus, kad būtų darbo tęstinumas“.

Rinktinės saugas Mantas Kuklys pripažino, kad kiekvieną varžybų savaitgalį seka tautiečių žaidimą: „Visus lietuvius futbolininkus – tiek užsienyje, tiek Lietuvoje – seku. Man lietuviai, žaidžiantys užsienyje, yra kur kas įdomesni nei Anglijos „Premier“ lygos varžybos. Kiekvieną savaitgalį seku jų pasirodymus“.

Nuo šiol futbolo gerbėjams ir futbolininkams statistiką bus sekti kur kas lengviau. Neseniai startavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotas projektas – nauja interneto svetainė lietuviško futbolo gerbėjams ir statistikos mėgėjams „Lietuvosfutbolas.lt“.

Šioje svetainėje šalies futbolo mylėtojai ir patys žaidėjai ras futbolo informacinėje sistemoje (Comet) administruojamą naujausią ir aktualiausią visų LFF organizuojamų ir prižiūrimų lygų, varžybų ir turnyrų statistiką, nuo elitinių jaunių pirmenybių iki nacionalinių rinktinių rungtynių. Tiek sirgaliai, tiek futbolininkai galės pasirinkti komandų ir asmeninius profilius, kurie suteiks svarbiausią informaciją apie klubų padėtį turnyrinėje lentelėje, mačų istoriją ir artėjančias dvikovas, o taip pat supažindins su įdomiausiais individualių pasirodymų skaičiais.

Susijusios naujienos

 • Išvykos rungtynės su Serbija – už uždarų durų

  2019-05-24

  Vyrų rinktinė

  Išvykos rungtynės su Serbija – už uždarų durų

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, jog birželio 10 d. Belgrade vyksiančios 2020 m. Europos čempionato atrankos rungtynės Serbija-Lietuva vyks už uždarų durų, tačiau futbolo aistruoliai turi...

 • Futbolo gerbėjams – galimybė pabendrauti su V. Urbonu

  2019-05-23

  Vyrų rinktinė

  Futbolo gerbėjams – galimybė pabendrauti su V. Urbonu

  Futbolo gerbėjams – puiki galimybė pabendrauti su Lietuvos nacionalinės rinktinės treneriu Valdu Urbonu neformalioje aplinkoje. Gegužės 28 d. (antradienį), 19 valandą, „Piano Man“ baras organizuoja...

 • V. Urbonas įvertino E. Zubo žaidimą Izraelio taurės finale

  2019-05-17

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas įvertino E. Zubo žaidimą Izraelio taurės finale

  Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Urbonas šią savaitę lankėsi Izraelio taurės finale, kuriame vienu iš „Bnei Yehuda“ klubo pergalės kalvių tapo vartininkas Emilijus...