Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Rinktinės žaidėjams statistika turi svarbią reikšmę

2017-10-18

Rinktinės žaidėjams statistika turi svarbią reikšmę

Lietuvos vyrų rinktinės futbolininkams statistika yra svarbi – jie ne tik naršo internete ieškodami informacijos apie komandos draugų pasirodymus, bet ir analizuoja savo žaidimą.

„Man tai yra tikrai svarbu. Po rungtynių peržvelgiu klaidas ir tai, ką nuveikiau gerai bei padarau išvadas. Visi turime tobulėti ir tai yra vienas dalykų, kurie padeda tai daryti“, – sakė saugas Artūras Žulpa.

Jam antrino ir rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus: „Kiekvienas savo rungtynes aš analizuoju ir peržiūriu žaidimo momentus bei stengiuosi nekartoti tų pačių klaidų kitose rungtynėse. Atsižvelgiu į neigiamus ir teigiamus dalykus, kad būtų darbo tęstinumas“.

Rinktinės saugas Mantas Kuklys pripažino, kad kiekvieną varžybų savaitgalį seka tautiečių žaidimą: „Visus lietuvius futbolininkus – tiek užsienyje, tiek Lietuvoje – seku. Man lietuviai, žaidžiantys užsienyje, yra kur kas įdomesni nei Anglijos „Premier“ lygos varžybos. Kiekvieną savaitgalį seku jų pasirodymus“.

Nuo šiol futbolo gerbėjams ir futbolininkams statistiką bus sekti kur kas lengviau. Neseniai startavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotas projektas – nauja interneto svetainė lietuviško futbolo gerbėjams ir statistikos mėgėjams „Lietuvosfutbolas.lt“.

Šioje svetainėje šalies futbolo mylėtojai ir patys žaidėjai ras futbolo informacinėje sistemoje (Comet) administruojamą naujausią ir aktualiausią visų LFF organizuojamų ir prižiūrimų lygų, varžybų ir turnyrų statistiką, nuo elitinių jaunių pirmenybių iki nacionalinių rinktinių rungtynių. Tiek sirgaliai, tiek futbolininkai galės pasirinkti komandų ir asmeninius profilius, kurie suteiks svarbiausią informaciją apie klubų padėtį turnyrinėje lentelėje, mačų istoriją ir artėjančias dvikovas, o taip pat supažindins su įdomiausiais individualių pasirodymų skaičiais.

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...