Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Rinktinės treneris diskutavo su istorikais

2017-10-24

Rinktinės treneris diskutavo su istorikais

Lietuvos futbolo vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas lankėsi Vilniaus universiteto Istorijos fakultete ir atsakė į susirinkusiųjų rūpimus klausimus.

Diskusiją moderavo doc. dr. Arūnas Streikus ir dr. Norbertas Černiauskas. Jie paprašė trenerio įvertinti komandos pasirodymą pastarajame pasaulio čempionato atrankos cikle bei teigiamus ir neigiamus aspektus.

Auditorijoje susirinkusiems dėstytojams, studentams ir kitiems entuziastams E. Jankauskas teigė, jog rezultatų atžvilgiu tai nebuvo geras ciklas, bet nesigaili, jog bandė įdiegti naują žaidimo filosofiją ir daugiau akcentuoti atakuojantį futbolą.

Penkis kartus geriausiu šalies futbolininku praeityje išrinktas E. Jankauskas taip pat aptarė tai, koks Lietuvos futbolas buvo ankščiau ir dabar, apibūdino kartų kaitą ir pritarė, jog jaunųjų žaidėjų ugdymui turi būti skirtas didesnis dėmesys.

Savo ruožtu istorikai išreiškė palaikymą trenerio darbui.

„Istorijos fakulteto bendruomenė dėkinga treneriui už savikritišką požiūrį į susiklosčiusias tiek sistemines, tiek ir šalutines nacionalinio futbolo problemas. Tuo pačiu mūsų bendruomenė reiškia pasitikėjimą trenerio E. Jankausko darbu rinktinėje ir viliasi visokeriopo palaikymo jo planams ir vizijoms“, – teigė doc. dr. Saulius Kaubrys. 

Susijusios naujienos

 • Lietuvos rinktinės žaidėjai: įvartis į rūbinę sumaišė kortas

  2019-03-23

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinės žaidėjai: įvartis į rūbinę sumaišė kortas

  Lietuvos futbolo rinktinė penktadienį turėjo pripažinti Liuksemburgo rinktinės pranašumą 1:2, o komandos futbolininkai neslėpė nusivylimo dėl nepalankiai susiklosčiusios rungtynių eigos. Rinktinė...

 • V. Urbonas: „Matau, kur galima patobulėti“

  2019-03-23

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Matau, kur galima patobulėti“

  Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas pirmosiose savo rungtynėse turėjo nuryti kartėlį po pralaimėjimo Liuksemburgo rinktinei, tačiau teigė, jog tai bus vertinga pamoka neilgai su juo dirbančiai...

 • Kapitono įvarčio neužteko pirmiesiems taškams

  2019-03-22

  Vyrų rinktinė

  Kapitono įvarčio neužteko pirmiesiems taškams

  Penktadienį Lietuvos futbolo rinktinė pradėjo 2020 m. Europos čempionato atrankos B grupės  varžybas. Debiutinėse vyriausiojo trenerio Valdo Urbono rungtynėse Liuksemburge lietuviai išsiveržė į...