Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Rinktinės treneris diskutavo su istorikais

2017-10-24

Rinktinės treneris diskutavo su istorikais

Lietuvos futbolo vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas lankėsi Vilniaus universiteto Istorijos fakultete ir atsakė į susirinkusiųjų rūpimus klausimus.

Diskusiją moderavo doc. dr. Arūnas Streikus ir dr. Norbertas Černiauskas. Jie paprašė trenerio įvertinti komandos pasirodymą pastarajame pasaulio čempionato atrankos cikle bei teigiamus ir neigiamus aspektus.

Auditorijoje susirinkusiems dėstytojams, studentams ir kitiems entuziastams E. Jankauskas teigė, jog rezultatų atžvilgiu tai nebuvo geras ciklas, bet nesigaili, jog bandė įdiegti naują žaidimo filosofiją ir daugiau akcentuoti atakuojantį futbolą.

Penkis kartus geriausiu šalies futbolininku praeityje išrinktas E. Jankauskas taip pat aptarė tai, koks Lietuvos futbolas buvo ankščiau ir dabar, apibūdino kartų kaitą ir pritarė, jog jaunųjų žaidėjų ugdymui turi būti skirtas didesnis dėmesys.

Savo ruožtu istorikai išreiškė palaikymą trenerio darbui.

„Istorijos fakulteto bendruomenė dėkinga treneriui už savikritišką požiūrį į susiklosčiusias tiek sistemines, tiek ir šalutines nacionalinio futbolo problemas. Tuo pačiu mūsų bendruomenė reiškia pasitikėjimą trenerio E. Jankausko darbu rinktinėje ir viliasi visokeriopo palaikymo jo planams ir vizijoms“, – teigė doc. dr. Saulius Kaubrys. 

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...