Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Rinktinės treneris diskutavo su istorikais

2017-10-24

Rinktinės treneris diskutavo su istorikais

Lietuvos futbolo vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas lankėsi Vilniaus universiteto Istorijos fakultete ir atsakė į susirinkusiųjų rūpimus klausimus.

Diskusiją moderavo doc. dr. Arūnas Streikus ir dr. Norbertas Černiauskas. Jie paprašė trenerio įvertinti komandos pasirodymą pastarajame pasaulio čempionato atrankos cikle bei teigiamus ir neigiamus aspektus.

Auditorijoje susirinkusiems dėstytojams, studentams ir kitiems entuziastams E. Jankauskas teigė, jog rezultatų atžvilgiu tai nebuvo geras ciklas, bet nesigaili, jog bandė įdiegti naują žaidimo filosofiją ir daugiau akcentuoti atakuojantį futbolą.

Penkis kartus geriausiu šalies futbolininku praeityje išrinktas E. Jankauskas taip pat aptarė tai, koks Lietuvos futbolas buvo ankščiau ir dabar, apibūdino kartų kaitą ir pritarė, jog jaunųjų žaidėjų ugdymui turi būti skirtas didesnis dėmesys.

Savo ruožtu istorikai išreiškė palaikymą trenerio darbui.

„Istorijos fakulteto bendruomenė dėkinga treneriui už savikritišką požiūrį į susiklosčiusias tiek sistemines, tiek ir šalutines nacionalinio futbolo problemas. Tuo pačiu mūsų bendruomenė reiškia pasitikėjimą trenerio E. Jankausko darbu rinktinėje ir viliasi visokeriopo palaikymo jo planams ir vizijoms“, – teigė doc. dr. Saulius Kaubrys. 

Susijusios naujienos

 • Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  2020-07-09

  Vyrų rinktinė

  Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas bei Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pasirašė sutartį su F.C. Lumezzane. M. Stankevičius teigia, kad pastaruoju metu turėjo...

 • Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  2020-07-03

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms. Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos...

 • A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  2020-07-02

  Vyrų rinktinė

  A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos komanda Balstogės „Jagiellonia“ švęsdama komandos šimtmetį sudarė simbolinę šimtmečio sudėtį. „Jagiellonia“ pakvietė sirgalius balsuoti bei išrinkti geriausią šimtmečio...