Lietuvos futbolo federacija

Teisėjai

Futsal teisėjai gilino žinias FIFA kursuose

2017-10-28

Futsal teisėjai gilino žinias FIFA kursuose

Artėjant Lietuvos Futsal A lygos sezonui, turnyre teisėjausiantys arbitrai tris dienas gilino savo žinias Kaune vykusiuose FIFA Futsal teisėjų kursuose.

Kursus vedė patyręs FIFA Futsal lektorius iš Kroatijos – Ivanas Novakas. Mokymuose dalyvavo 8 pradedantieji teisėjai ir 22 arbitrai, kurie teisėjauja aukščiausios Lietuvos lygos pirmenybėse.

Pasak Lietuvoje jau antrą kartą viešinčio lektoriaus, tokie kursai yra visapusiškai naudingi dėl besikeičiančių žaidimo tendencijų ir naujų precendentų: „Tai yra labai svarbūs kursai salės futbolo teisėjams. Susirinkę teisėjai analizavo vaizdo įrašus iš FIFA turnyrų ir įvertino situacijas vadovaudamiesi žaidimo taisyklėmis“.

„Bandėme pademonstruoti, ką rungtynėse būtų galima daryti geriau ir kokius teisingus sprendimus atlikti. Atlikome ir fizinio pasirengimo testus, o visi teisėjai parodė fantastiškus rezultatus ir yra pasiruošę naujam sezonui“, – sakė I. Novakas.

Futsal teisėjas Šarūnas Tamulynas pabrėžė, kad šiuo metu tokie kursai arbitrams buvo reikalingi: „Prieš sezono pradžią labai sveika prisiminti taisykles ir specifinius niuansus. Su mumis dirbo lektorius su didelė patirtimi – jis yra nemažai teisėjavęs aukštame lygyje ir dėsto ne vienerius metus. Jis pasidalino savo patirtimi ir tai buvo naudinga visiems“.

Susijusios naujienos

 • LFF I lygos teisėjus subūrė seminaras Prienuose

  2020-07-28

  Teisėjai

  LFF I lygos teisėjus subūrė seminaras Prienuose

  Liepos 26-ąją Prienų sporto arena priėmė Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos seminarą. Suorganizuotame seminare dalyvavo 40 futbolo teisėjų ir asistentų, kurie šį sezoną dirba LFF I lygos...

 • Palangą užplūdo teisėjų banga

  2020-07-10

  Teisėjai

  Palangą užplūdo teisėjų banga

  Š. m. liepos 7–9 dienomis Lietuvos aukščiausios lygos 18 teisėjų ir 19 teisėjų asistentų dalyvavo seminare bei laikė fizinio pasirengimo normatyvus. Pirmąją dieną visi susirinko į Palangos kurortą...

 • Prienuose baigti teisėjų fizinio rengimo testai

  2020-06-06

  Teisėjai

  Prienuose baigti teisėjų fizinio rengimo testai

  Visi dalyvavę aukščiausios lygos 9 aikštės teisėjai ir 19 teisėjų asistentų išlaikė fizinio pasirengimo testus. Po testavimų teisėjai susirinko į Prienų sporto areną, kur buvo diskutuojami neįprasti...