Lietuvos futbolo federacija

Teisėjai

Futsal teisėjai gilino žinias FIFA kursuose

2017-10-28

Futsal teisėjai gilino žinias FIFA kursuose

Artėjant Lietuvos Futsal A lygos sezonui, turnyre teisėjausiantys arbitrai tris dienas gilino savo žinias Kaune vykusiuose FIFA Futsal teisėjų kursuose.

Kursus vedė patyręs FIFA Futsal lektorius iš Kroatijos – Ivanas Novakas. Mokymuose dalyvavo 8 pradedantieji teisėjai ir 22 arbitrai, kurie teisėjauja aukščiausios Lietuvos lygos pirmenybėse.

Pasak Lietuvoje jau antrą kartą viešinčio lektoriaus, tokie kursai yra visapusiškai naudingi dėl besikeičiančių žaidimo tendencijų ir naujų precendentų: „Tai yra labai svarbūs kursai salės futbolo teisėjams. Susirinkę teisėjai analizavo vaizdo įrašus iš FIFA turnyrų ir įvertino situacijas vadovaudamiesi žaidimo taisyklėmis“.

„Bandėme pademonstruoti, ką rungtynėse būtų galima daryti geriau ir kokius teisingus sprendimus atlikti. Atlikome ir fizinio pasirengimo testus, o visi teisėjai parodė fantastiškus rezultatus ir yra pasiruošę naujam sezonui“, – sakė I. Novakas.

Futsal teisėjas Šarūnas Tamulynas pabrėžė, kad šiuo metu tokie kursai arbitrams buvo reikalingi: „Prieš sezono pradžią labai sveika prisiminti taisykles ir specifinius niuansus. Su mumis dirbo lektorius su didelė patirtimi – jis yra nemažai teisėjavęs aukštame lygyje ir dėsto ne vienerius metus. Jis pasidalino savo patirtimi ir tai buvo naudinga visiems“.

Susijusios naujienos

 • Koronavirusas jaukia Lietuvos teisėjų planus UEFA Jaunimo lygoje

  2020-03-02

  Teisėjai

  Koronavirusas jaukia Lietuvos teisėjų planus UEFA Jaunimo lygoje

  Kovo 3 dieną turėjusios vykti  UEFA Jaunimo lygos aštuntfinalio rungtynės „Internazionale“ – „Stade Rennais“, kurioms paskirta teisėjų brigada iš Lietuvos, yra nukeltos. Antradienį startuoja...

 • Wellkid lygos švente mėgaujasi ir teisėjai

  2019-10-22

  Teisėjai

  Wellkid lygos švente mėgaujasi ir teisėjai

  Praėjusį šeštadienį Marijampolė pulsavo vaikų futbolo ritmu. Lietuvos vaikų futbolo čempionatą „Wellkid lyga“ vainikuoja šventiniai turnyrai, kurie suteikia nepamirštamų emocijų. Wellkid lygos...

 • UEFA Jaunimo lygos starte aidėjo lietuvio švilpukas

  2019-09-19

  Teisėjai

  UEFA Jaunimo lygos starte aidėjo lietuvio švilpukas

  Rugsėjo 17–18 dienomis startavo UEFA Jaunimo lygos turnyras. Manfredo Lukjančuko vadovaujama teisėjų bridaga dirbo „Šachtar“ ir „Manchester City“ rungtynėse Ukrainoje ir pasidalino savo įspūdžiais...