Lietuvos futbolo federacija

U-17 rinktinė

Atrankos turnyrą užbaigė pergale prieš Liuksemburgą

2017-10-29

Atrankos turnyrą užbaigė pergale prieš Liuksemburgą

Sekmadienio vakarą Lietuvos U-17 (2001 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė atrankos į Europos čempionatą turnyre Rumunijoje finišavo pozityvia nata. Svajūno Česnulio auklėtiniai paskutiniajame 10-os grupės mače įveikė Liuksemburgo bendraamžius 2:1.

Lietuviams šios rungtynės daug nebelėmė, tačiau varžovai - kurie sužaidė lygiosiomis su Rumunija - galėjo patekti į kitą atrankos etapą ir rungtynių pradžioje prispaudė mūsų komandą prie vartų ir bandė įmušti greitą įvartį.

Visgi Kajaus Urbiečio vartų pramušti jiems nepavyko, o  11 minutę mūsų komandai pavyko susikurti pirmą progą ir ją realizuoti. Po Seido Koraco pražangos prieš Beną Šatkų, standartinėje situacijoje tiksliai pasižymėjo Lukas Juodkūnaitis, taip išvedęs Lietuvą į priekį.

Žaidimas toliau pernelyg nesikeitė ir Liuksemburgas atakavo lietuvių vartus, bet oponentų bandymai vaisių nedavė. Tuo tarpu Lietuva 22 minutę įmušė antrą įvartį savo antruoju smūgiu į vartus – šį kartą vartininką nuginklavo Vilius Piliukaitis.

Likusią rungtynių dalį Lietuvos futbolininkams daugiau laiko teko praleisti be kamuolio ir ginantis, o antrajame kėlinyje liuksemburgiečiams viltį suteikė Tuno Heldo įvartis 65 minutę.

Tačiau S. Česnulio vadovaujama ekipa atsilaikė ir iš turnyro Rumunijoje išvyksta iškovoję tris taškus. Pirmą vietą varžybose užėmė Austrija (9 tšk.), o antri liko rumunai (4 tšk.). Šios dvi komandos pateko į kitą atrankos etapą.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-17 – Liuksemburgas U-17 2:1 (2:0)
FRF futbolo centras, Bukareštas
Teisėjas – Jason Barcelo (Gibraltaras)
Įvarčiai: 11 min. L. Juodkūnaitis (1:0), V. Piliukaitis (2:0), 65 min. T. Held (2:1)
Įspėti: 29 min. S. Monteiro (Liuksemburgas), 30 min. M. Kalėda (Lietuva), 43 min. A. Klimavičius (Lietuva), 54 min. K. Žebrauskas (Lietuva), 79 min. Ž. Baltrūnas (Lietuva), 80+1 min. K. Urbietis (Lietuva).
Pašalintas: 80+4 min. C. Almeida (Liuksemburgas)

Lietuva: Kajus Urbietis, Valdas Paulauskas (78 min. Tomas Kačerauskas), Rokas Rasimavičius, Benas Šatkus, Augustinas Klimavičius, Vilius Piliukaitis, Karolis Žebrauskas, Lukas Juodkūnaitis (68 min. Žygimantas Baltrūnas), Ernestas Andriušis (75 min. L. Zingertas), Matas Kalėda, Egidijus Dusevičius. Atsargoje: Povilas Survila, Patrick Jorgensen, Eugene Park, Deimantas Rimpa, Benediktas Butler, Gytis Makauskis.

Susijusios naujienos

 • Turnyras Estijoje užbaigtas nesėkme

  2019-04-27

  U-17 rinktinė

  Turnyras Estijoje užbaigtas nesėkme

  Lietuvos U-17 futbolo rinktinė penktadienį sužaidė paskutines UEFA Talentų turnyro (UEFA Development Cup) rungtynes Taline. Dvi pergales prieš tai iškovoję lietuviai 0:2 pralaimėjo Estijai. Prieš tai...

 • U-17 rinktinė nugalėjo Lichtenšteiną

  2019-04-24

  U-17 rinktinė

  U-17 rinktinė nugalėjo Lichtenšteiną

  Lietuvos U-17 futbolo rinktinė iškovojo antrąją pergalę iš eilės Taline vykstančiame UEFA Talentų turnyre (UEFA Development Cup). Audriaus Statkevičiaus auklėtiniai 3:0 sutriuškino Lichtenšteino...

 • U-17 rinktinė pasiekė pergalę prieš Farerų Salų komandą

  2019-04-22

  U-17 rinktinė

  U-17 rinktinė pasiekė pergalę prieš Farerų Salų komandą

  Lietuvos U-17 futbolo rinktinė pergalingai startavo UEFA Talentų turnyre (UEFA Development Cup) Taline. Po įvarčių abiejuose kėliniuose lietuviai 2:0 įveikė Farerų Salų rinktinę. Audriaus...