Lietuvos futbolo federacija

Moterų futbolas

Utenoje startavo moterų futsalo turnyras

2017-11-16

Utenoje startavo moterų futsalo turnyras

Lapkričio 16 d. startavo pirmasis Utenoje moterų salės futbolo turnyras. Varžybose, kurių nugalėtojos paaiškės kovo 8 dieną, dalyvaus septynios užsiregistravusios komandos, dvi iš jų – „Utenio“ akademijos merginų.
 

Tiesa, „Utenio“ akademijos merginos turnyre dalyvauja ne lygiomis teisėmis: gaudamos specialias užduotis kiekvienom rungtynėms,  jos nekonkuruoja su kitomis komandomis vienodomis sąlygomis. Šiandien jų užduotis buvo neperžengti vidurio linijos. 

Tačiau kitų komandų įvarčių santykis žaidžiant su merginomis yra skaičiuojamas, todėl turnyro lentelėje užimamų „Utenio“ akademijos merginų pozicijų nereikėtų vertinti taip pat, kaip kitų komandų.

Varžybų pirmos dienos fotoalbumas

Pirmame ture komandos tarpusavyje sužaidė po kartą, o „Utenio akademija 1“ komanda – du kartus. Tarpusavio rungtynių rezultatai:

„Utenio akademija 2“ – „Baltyre Lt“ 2:2;

„Utenio akademija 1“ – „Policija 4:2“; 

„UU mamos“ – „URSA“ 7:0; 

„UMK 17“ – „Utenio akademija 1“ 2:6.

Po pirmojo turo komandų rikiuotė tokia: pirmoje vietoje „UU mamos“,  iškovojusios 3 taškus, (įvarčių santykis 7:0).  Antrąją vietą užima „Baltyre Lt“, taip pat surinkusi 3 taškus, (įvarčių santykis 2:2). Trečia – „Policija“, su 3 taškais (įvarčių santykis 2:4). Ketvirtoje vietoje „UMK 17“, taip pat į sąskaitą įsirašiusios 3 taškus  (įvarčių santykis 2:6). Penktoje – URSA, su 0 taškų (įvarčių santykis 0:7). Šeštoje –  „Utenio akademija 1“, su 0 taškų (įvarčių santykis 10:4).  Septintos – „Utenio akademija 2“ (įvarčių santykis 2:2).

UtenosUtenis.lt info

Susijusios naujienos

 • Plungėje surengta moterų futbolo fiesta

  2020-09-15

  Moterų futbolas

  Plungėje surengta moterų futbolo fiesta

  Jau tradicija tapęs moterų mėgėjų futbolo turnyras „Už meilę moterims ir futbolui – Mero Taurė“ surengtas ketvirtus metus iš eilės. Dėl Plungės mero įsteigtos taurės rugsėjo 5-ąją į stadioną...

 • Įsibėgėja Moterų regioninės lygos debiutinis sezonas

  2020-09-10

  Moterų futbolas

  Įsibėgėja Moterų regioninės lygos debiutinis sezonas

  Rugpjūčio 29-ąją startavęs naujasis projektas futbolą žaidžiančioms mėgėjoms šiemet įtraukė 5 Vilniaus regiono ir 12 Alytaus regiono komandas. LFF stadione surengti pirmieji du Vilniaus regiono...

 • Moterų futbolo diena LFF stadione: atviroji treniruotė bei naujos lygos startas

  2020-08-29

  Moterų futbolas

  Moterų futbolo diena LFF stadione: atviroji treniruotė bei naujos lygos startas

  Šeštadienį LFF stadione susibūrė futbolui neabejingos moterys, kurios dalyvavo atvirojoje treniruotėje ir sužaidė debiutines Moterų regioninės lygos rungtynes. Renginys prasidėjo ryte nuo energingos...