Lietuvos futbolo federacija

Moterų futbolas

Utenoje startavo moterų futsalo turnyras

2017-11-16

Utenoje startavo moterų futsalo turnyras

Lapkričio 16 d. startavo pirmasis Utenoje moterų salės futbolo turnyras. Varžybose, kurių nugalėtojos paaiškės kovo 8 dieną, dalyvaus septynios užsiregistravusios komandos, dvi iš jų – „Utenio“ akademijos merginų.
 

Tiesa, „Utenio“ akademijos merginos turnyre dalyvauja ne lygiomis teisėmis: gaudamos specialias užduotis kiekvienom rungtynėms,  jos nekonkuruoja su kitomis komandomis vienodomis sąlygomis. Šiandien jų užduotis buvo neperžengti vidurio linijos. 

Tačiau kitų komandų įvarčių santykis žaidžiant su merginomis yra skaičiuojamas, todėl turnyro lentelėje užimamų „Utenio“ akademijos merginų pozicijų nereikėtų vertinti taip pat, kaip kitų komandų.

Varžybų pirmos dienos fotoalbumas

Pirmame ture komandos tarpusavyje sužaidė po kartą, o „Utenio akademija 1“ komanda – du kartus. Tarpusavio rungtynių rezultatai:

„Utenio akademija 2“ – „Baltyre Lt“ 2:2;

„Utenio akademija 1“ – „Policija 4:2“; 

„UU mamos“ – „URSA“ 7:0; 

„UMK 17“ – „Utenio akademija 1“ 2:6.

Po pirmojo turo komandų rikiuotė tokia: pirmoje vietoje „UU mamos“,  iškovojusios 3 taškus, (įvarčių santykis 7:0).  Antrąją vietą užima „Baltyre Lt“, taip pat surinkusi 3 taškus, (įvarčių santykis 2:2). Trečia – „Policija“, su 3 taškais (įvarčių santykis 2:4). Ketvirtoje vietoje „UMK 17“, taip pat į sąskaitą įsirašiusios 3 taškus  (įvarčių santykis 2:6). Penktoje – URSA, su 0 taškų (įvarčių santykis 0:7). Šeštoje –  „Utenio akademija 1“, su 0 taškų (įvarčių santykis 10:4).  Septintos – „Utenio akademija 2“ (įvarčių santykis 2:2).

UtenosUtenis.lt info

Susijusios naujienos