Lietuvos futbolo federacija

Vokiečių kalbos naudai

Sugrįžta konkursas moksleiviams „5:0 vokiečių kalbos naudai“

2017-11-20

Sugrįžta konkursas moksleiviams „5:0 vokiečių kalbos naudai“

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir „Goethe“ institutas Lietuvoje kviečia 5-6 klasių moksleivius dalyvauti penktus metus organizuojamame konkurse „5:0 vokiečių kalbos naudai“.

Teikti paraišką gali komandos, sudarytos iš 5-6 klasių berniukų ir mergaičių (gimusių 2005 m. ir jaunesnių). Atskiri komandos nariai gali savo sugebėjimus atskleisti žaisdami futbolą arba vokiečių kalboje ir kūryboje – arba abejose srityse.

Pirmoji užduotis – sukurti trumpą video filmuką, kurio tema yra „Futbolas ir mes“. Jūsų kūriniuose turi būti mažiausiai penki vokiški žodžiai, o juos siųsti galite iki 2018 m. vasario 23 d.

Geriausiai namų darbus atlikusios komandos turės galimybę 2018 m. balandžio 11 d. dalyvauti šalies finale. Jos varžysis dėl laimėtojo titulo futbolo aikštelėje bei dalyvaudamos viktorinoje apie futbolą, kurioje galės pademonstruoti savo vokiečių kalbos žinias.

Šio konkurso nugalėtojai keliaus į Berlyną, kur dalyvaus futbolo treniruotėse, vokiečių kalbos pamokose bei stebės vietos futbolo klubo „Hertha BSC“ rungtynes.

Konkurso globėjas – Vokietijos pirmenybėse žaidęs Lietuvos rinktinės saugas Arvydas Novikovas.

Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas galite rasti paspaudus ant šios nuorodos.

Susijusios naujienos

 • Šalčininkų moksleiviams – nepamirštamas vizitas „Utenio“ klube

  2017-10-05

  Vokiečių kalbos naudai

  Šalčininkų moksleiviams – nepamirštamas vizitas „Utenio“ klube

  Šią savaitę Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos šeštokai, triumfavę viename iš „4:0 vokiečių kalbos naudai“ projekto turnyrų, išnaudojo savo laimėjimą ir pramogavo Utenoje su „Utenio“ klubu...

 • Vokiškame futbolo konkurse nugalėjo Alytaus mokykla

  2017-04-10

  Vokiečių kalbos naudai

  Vokiškame futbolo konkurse nugalėjo Alytaus mokykla

  Balandžio 5 dieną Kaune įvyko „4:0 vokiečių kalbos naudai“ projekto finalas, kuriame komandos iš 15 Lietuvos mokyklų atliko linksmas, su su vokiečių kalba susijusias užduotis bei varžėsi futbolo...