Lietuvos futbolo federacija

Vilniaus apskritis

VRFS prezidentu išrinktas P. Malžinskas

2017-12-08

VRFS prezidentu išrinktas P. Malžinskas

Ketvirtadienį įvyko Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) konferencija, kurios metu buvo išrinktas naujas organizacijos prezidentas. Juo tapo 47 metų Paulius Malžinskas.

Pristatydamas savo programą vienintelis savo kandidatatūrą iškėlęs kandidatas į prezidentus papasakojo, kad futbole yra visą gyvenimą - mokėsi Vilniaus futbolo mokykloje, buvo Lietuvos 17-mečių ir 19-mečių rinktinių narys, žaidė „Atleto“, „Panerio“, „Inkaro“, „Romar“, „Vėtros“ komandose, teisėjavo, o dabar yra tarptautinės kategorijos teisėjų inspektorius. Pastarąjį dešimtmetį P. Malžinskas yra aktyvus Vilniaus futbolo bendruomenės narys.

„Kompetencija, atvirumas, skaidrumas ir bendruomeniškumas - tai tos vertybės, kuriomis turėsime vadovautis. Atsakomybė ir atskaitomybė už nuveiktus darbus vers judėti pirmyn“, - konferencijoje kalbėjo naujasis VRFS vadovas.

VRFS šiuo metu turi 55 narius, konferencijoje dalyvavo ir savo nuomonę pareiškė 35 narių atstovai.

vilniausfutbolas.lt inf.

Susijusios naujienos

  • 90 metų sukakties proga - sveikinimai buvusiam LFF vadovui

    2016-08-25

    Vilniaus apskritis

    90 metų sukakties proga - sveikinimai buvusiam LFF vadovui

    Šią savaitę 90-ies metų sukaktį pažymėjo buvęs Lietuvos futbolo federacijos vadovas, futbolo organizatorius ir visuomeninkas Kostas Kalinauskas. Jubiliejaus proga K. Kalinauskui LFF I laipsnio ordiną...