Lietuvos futbolo federacija

Futsal vyrų rinktinė

A. Buinickij: „Taurės laimėjimą garantavo mūsų atsidavimas ir užsivedimas“

2017-12-08

A. Buinickij: „Taurės laimėjimą garantavo mūsų atsidavimas ir užsivedimas“

Lietuvos salės futbolo rinktinė ketvirtadienį iškovojo pirmąją Baltijos futsal taurę, o komandos žaidėjai pripažino, jog lemiamą pergalę prieš Latviją nulėmė didelis komandos atsidavimas.

Evaldo Černiausko nuotr.

Lietuviai rungtynėse startavo ankstyvu Justino Zagursko įvarčiu ir privertė latvius būti besivejančių vaidmenyje. Nors svečiai po pertraukos pelnė greitą išlyginamąjį įvartį, vėliau J. Zagursko ir Arsenijaus Buinickio puikūs šūviai užtikrino pergalę.

Šiaulių arenoje į viršų taurę kėlęs Lietuvos kapitonas A. Buinickis neslėpė džiaugsmo, jog sunkus darbas davė vaisių: „Pergalę lėmė komandos atsidavimas, užsivedimas ir pirmosios Baltijos taurės troškimas. Buvo pasakyta, kad pagaliau turime iškovoti taurę ir tai pavyko šiandien. Noriu padėkoti visiems atėjusiems, palaikiusiems prie ekranų – tai yra visų mūsų pergalė. Visus darbo vaisius parodo rezultatas“.

„Visų pirma, mes laukėme tokio latvių žaidimo (spaudimo). Trenerių štabas mus paruošė tinkamai, kad jiems pasipriešintume. Antrą kėlinį jie pradėjo su triguba energija, kad pelnytų įvartį. Jiems tai pavyko, bet Justino Zagursko antrasis įvartis, kuris padėjo nuleisti latvius ant žemės – jie turėjo mus vytis, o ne mes“, – dėstė A. Buinickij.

Svarbų vaidmenį pergalėje suvaidino ir puikus, eilę pavojingų smūgių atrėmusio Tado Norbuto žaidimas. Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygoje“ pirmaujančio Gargždų klubo vartininkas sakė:  „Tikėjomės darbo. Žiūrėjome latvių rungtynes, jie turi keturis gerai individualiai vienas prieš vieną žaidžiančius žaidėjus, kurie daug smūgiuoja į vartus. Pavyko išsaugoti savo vartus, gaila, kad ne sausus“.

Tuo tarpu atakos smaigalyje dažnai buvęs J. Zagurskas džiaugėsi, jog nustelbė kritikus: „Dar iki šiol viskas verda viduje. Tadas šiandien buvo irgi artistas. Buvo daug kalbų dėl mūsų jaunos rinktinės, tad dabar visi prie televizijos ekranų galėjo žiūrėti ir verkti, kurie mumis netikėjo“.

Susijusios naujienos

 • Jaunimo futsal rinktinė Prienuose mes iššūkį prancūzams

  2019-11-18

  Futsal vyrų rinktinė

  Jaunimo futsal rinktinė Prienuose mes iššūkį prancūzams

  Lapkričio 19 ir 20 dienomis Prienų sporto ir pramogų arenoje įvyks draugiškos rungtynės tarp Lietuvos ir Prancūzijos U-21 rinktinių. Tai bus pirmosios rungtynės naujai suformuotai Lietuvos vaikinų...

 • Nauja istorija: U-21 futsal rinktinė

  2019-11-08

  Futsal vyrų rinktinė

  Nauja istorija: U-21 futsal rinktinė

  Prieš dvejus metus suformuota Lietuvos futsal U-19 rinktinė užaugo ir jau šį mėnesį pradeda naują etapą. Jaunuoliai įžengė į U-21 amžiaus ribą, kurioje istoriją pradės rašyti dviem kontrolinėmis...

 • Europos čempionato atrankos burtai lietuvius suvedė su 3 komandomis

  2019-11-07

  Futsal vyrų rinktinė

  Europos čempionato atrankos burtai lietuvius suvedė su 3 komandomis

  UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti 2022 metų Europos futsal čempionato atrankos burtai. Šiais metais „UEFA Futsal EURO 2022“ čempionato organizatorė UEFA pristatė naują varžybų formatą, kurį...