Lietuvos futbolo federacija

Futboliukas

Vilniuje praūžė pusę tūkstančio vaikų sulaukusi „Futboliuko Kalėdų“ šventė

2017-12-15

Vilniuje praūžė pusę tūkstančio vaikų sulaukusi „Futboliuko Kalėdų“ šventė

Ketvirtadienio rytą Vilniaus „Sportimos“ maniežą „okupavo“ vaikai – masinio populiarumo sulaukusi „Futboliuko Kalėdų“ šventė vėl džiugino būrį potencialių futbolininkų.

Šventę atidarė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, kuris pasidžiaugė, jog dešimtmetį gyvuojantis „Futboliuko“ projektas toliau plečiasi ir palinkėjo vaikams, juos lydėjusiems tėvams ir mokytojams geriausių emocijų ir sėkmingo rungčių įveikimo.

„Malonu matyti vis didėjantį Kalėdų festivalio dalyvių skaičių – jis kuo puikiausiai įrodo, kad mažųjų susidomėjimas futbolu auga ir jie noriai žengia didžiojo futbolo link. Visų laukiama tradicija tapusi šventė ne tik ugdo vaikų suvokimą apie sportą, kaip puikią laisvalaikio praleidimo formą, skatina ruoštis ir gerinti rezultatus visus metus, bet kartu ugdo komandinę dvasią, tarpusavio pasitikėjimą bei suteikia daugybę gerų emocijų prieš didžiąsias metų šventes”, – teigė T. Danilevičius.

„Futboliuko“ karnavale dalyvavo beveik 500 mažųjų darželinukų iš 24 Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Vaikai žaidė futbolą, sportavo įvairiose rungtyse, o juos džiugino daugybė personažų bei Kalėdų Senelis, apdovanojęs mažuosius smagiomis dovanomis.

Sausio 20-ąją startuos šventinių Futboliuko renginių maratonas, apimsiantis įvairius Lietuvos regionus ir jame įsikūrusias ugdymo įstaigas.

Nuo 2007 metų gyvuojantis ir sėkmingai vaikus į futbolo veiklą įtraukiantis Lietuvos futbolo federacijos, Goethe instituto ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Futboliukas“ šiais metais toliau akcentuoja ne tik žaidimą, bet kartu ir vokiečių kalbos mokymąsi. Tai puiki ir smagi priemonė, kuri darželiuose integruota į vaikų ugdymo procesą ir daugelį vaikų gebėjimų.

Susijusios naujienos

 • Vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks šeimose

  2020-05-11

  Futboliukas

  Vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks šeimose

  Tradicija tapusi vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks ir šiais metais, tačiau kitaip nei anksčiau – darželių auklėtiniai užduotis atliks savo šeimos būryje. Vaikų gynimo dienos festivalis, kaip ir...

 • Vilniuje maniežą baltai nudažė „Futboliuko Kalėdos“

  2019-12-21

  Futboliukas

  Vilniuje maniežą baltai nudažė „Futboliuko Kalėdos“

  Vilniaus „Sportimos“ maniežas likus kiek mažiau nei savaitei iki Šv. Kalėdų nusidažė balta kaip sniegas vaikų jūra – čia vyko „Futboliuko Kalėdos“. „Futboliuko Kalėdos“ – tradicinis renginys, kurį...

 • „Futboliuko Kalėdų“ siautulyje – pusė tūkstančio vaikų

  2019-12-17

  Futboliukas

  „Futboliuko Kalėdų“ siautulyje – pusė tūkstančio vaikų

  Artėjančių didžiausios metų šventės sportuoti išjudino pusę tūkstančio vaikų. Į tradicinį „Futboliuko Kalėdos“ renginį Kaune darželinukai kartu su pedagogais ir artimaisiais vyko iš skirtingų...