Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

LSFL surengs turnyrus Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai atminti

2017-12-18

LSFL surengs turnyrus Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai atminti

Gruodžio 18 dieną Kauno sporto halėje surengtas Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) posėdis, kuriame nuspręsta dėl artimiausių 2018 metų varžybų datų ir „Comet“ sistemos įdiegimo.

Posėdyje nuspręsta, kad Studentų salės futbolo čempionato finalinio ketverto turnyras būtų surengtas vasario 16–17 dienomis Kauno sporto halėje.

Dauguma posėdžio narių pritarė, jog Klaipėdoje būtų surengtas Studentų mažojo futbolo turnyras Kovo 11-ajai atminti. Pasiūlyta turnyrą vykdyti kovo 17–18 dienomis.

Lietuvos futbolo federacijos Varžybų ir renginių vadybininkas Edgaras Daukšys pristatė „Comet“ sistemą ir jos registracijos ypatumus. Universitetų atstovai palaikė idėją įdiegti šią sistemą nuo 2018 metų sezono varžyboms 11×11 formatu.

„Šiemet LSFL buvo sėkmingi metai, nes lyga tapo LFF nariu – tai buvo mūsų 20 metų veiklos siekiamybė. Džiaugiamės, kad įsiliejome į LFF gretas. Yra planų kitąmet sudaryti rinktinę iš aukštųjų mokyklų studentų, kuri atstovautų Lietuvai tarptautinėse varžybose. Kalbėta su Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentu dėl galimybės futbolo rinktinei dalyvauti Universiadoje. Siekiame kuo daugiau pritraukti į futbolą studentus, kurie baigė sporto mokyklas ir rastų universitetų futbolo komandose sau vietą žaisti“, – teigė LSFL prezidentas Artūras Krukis.

 

Susijusios naujienos

 • Studentai antrąjį ratą tikisi pradėti pagal planą

  2020-03-23

  Studentų futbolas

  Studentai antrąjį ratą tikisi pradėti pagal planą

  Kol pasaulį krečia nežinomybė dėl koronaviruso protrūkio, Lietuvos studentų futbolo lygos vadovai nepanikuoja. Pagal planą antrasis 2019–2020 metų ratas turėtų startuoti gegužės mėnesį, tai yra tada...

 • Paaiškėjo LSFL salės futbolo čempionato finalinių varžybų komandos

  2020-02-14

  Studentų futbolas

  Paaiškėjo LSFL salės futbolo čempionato finalinių varžybų komandos

  LSFL salės futbolo finalinių varžybų etapas yra skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Dėl salės futbolo taurės į kovą stos: VDU-ŠA (Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos...

 • LSFL pažymėjo lygos dvidešimtmetį

  2020-01-31

  Studentų futbolas

  LSFL pažymėjo lygos dvidešimtmetį

  Lietuvos studentų futbolo lyga šį trečiadienį Kaune pažymėjo lygos 20-ies metų sukaktį. Šventėje dalyvavo beveik visi prie šios lygos gyvavimo prisidėję asmenys. „Visų sukviesti negalėjome dėl to...