Lietuvos futbolo federacija

Futboliukas

Nuotaikingos „Futboliuko Kalėdos“ aplankė ir Kauną

2017-12-18

Nuotaikingos „Futboliuko Kalėdos“ aplankė ir Kauną

Šeštadienį Kaune vyko futbolo Kalėdinė futbolo šventė – Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA) buvo surengtas jau ketvirtasis „Futboliuko Kalėdų“ festivalis.

Vilniuje masinio populiarumo sulaukusi „Futboliuko Kalėdų“ šventė gruodžio 16-ąją atvyko į Kauną bei į savo šventę įtraukė daugybę vaikų. Šventėje dalyvavo ir vaikus pasveikino Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ kiekvienais metais sulaukia vis didesnio dėmesio. Šį kartą buvo surengta tikra kalėdinė šventė, kurios organizatoriai buvo LFF ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Šiais metais kalėdinis festivalis pritraukė rekordinį skaičių dalyvių. Pasak vienos iš organizatorių Daivos Statkevičienės, futbolo aikštėje sportavo 450 vaikų iš 56 ikimokyklinių įstaigų. Kartu su jais atvyko ir jų pedagogai, tėveliai – šventėje iš viso dalyvavo apie daugiau nei 1000  žmonių ir jie visi buvo užkrėsti futbolo šventės virusu.

„Renginio metu žaviausias vaizdas buvo matyti vaikų šypsenas. Manau, kad šiais metais šventė pavyko puikiai, tai jau tapo tradicija. Kiekvienais metais renginys sulaukia vis didesnio dėmesio. Vaikai šventėje pasportavo ir pasisėmė Kalėdinės euforijos, sulaukėme daug atsiliepimų ir padėkų“, – sakė D. Statkevičienė.

Šiais metais šventėje vaikus ir svečius ne tik užėmė įvairūs personažai, bet ir džiugino Kalėdų Senelis, apdovanojęs mažuosius futbolininkus smagiomis dovanomis.

Susijusios naujienos

 • Vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks šeimose

  2020-05-11

  Futboliukas

  Vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks šeimose

  Tradicija tapusi vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks ir šiais metais, tačiau kitaip nei anksčiau – darželių auklėtiniai užduotis atliks savo šeimos būryje. Vaikų gynimo dienos festivalis, kaip ir...

 • Vilniuje maniežą baltai nudažė „Futboliuko Kalėdos“

  2019-12-21

  Futboliukas

  Vilniuje maniežą baltai nudažė „Futboliuko Kalėdos“

  Vilniaus „Sportimos“ maniežas likus kiek mažiau nei savaitei iki Šv. Kalėdų nusidažė balta kaip sniegas vaikų jūra – čia vyko „Futboliuko Kalėdos“. „Futboliuko Kalėdos“ – tradicinis renginys, kurį...

 • „Futboliuko Kalėdų“ siautulyje – pusė tūkstančio vaikų

  2019-12-17

  Futboliukas

  „Futboliuko Kalėdų“ siautulyje – pusė tūkstančio vaikų

  Artėjančių didžiausios metų šventės sportuoti išjudino pusę tūkstančio vaikų. Į tradicinį „Futboliuko Kalėdos“ renginį Kaune darželinukai kartu su pedagogais ir artimaisiais vyko iš skirtingų...