Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

Pavasarį Lietuvoje lankysis naujasis UEFA prezidentas A. Čeferinas

2017-12-20

Pavasarį Lietuvoje lankysis naujasis UEFA prezidentas A. Čeferinas

Antradienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas lankėsi Nione (Šveicarija), kur susitiko su UEFA prezidentu Aleksandru Čeferinu.

„Manau, kad labai svarbu palaikyti ryšį su UEFA vadovais. Su Aleksandru Čeferinu turėjome produktyvų susitikimą, kuriame pasidalijome savo idėjomis ir planais. Žengėme pirmą žingsnį tolimesnio bendradarbiavimo link – UEFA prezidentas priėmė kvietimą kitų metų balandį apsilankyti Lietuvoje, kur numatome plačiau aptarti svarbiausius klausimus. Taip pat labai džiugu, jog jis palaiko mūsų kandidatūrą organizuoti pasaulio Futsal čempionatą“, – apie vizitą kalbėjo T. Danilevičius.

Paskutinį kartą FIFA ar UEFA prezidento vizitas Lietuvoje įvyko 2011 metais. Tuomet šalyje lankėsi UEFA vadovas Michelis Platini.

Apsilankymo UEFA būstinėje metu LFF vadovai susipažino su A. Čeferinu ir nacionalinių asociacijų direktoriumi Zoranu Lakovičiumi bei sutarė dėl UEFA prezidento vizito į Lietuvą 2018 metų pavasarį. Susitikime LFF atstovai pristatė savo planus ir idėjas.

UEFA prezidentas pasveikino LFF iniciatyvas dirbant su naujais inovatyviais projektais ir pažadėjo pasidalinti gerosios praktikos pavyzdžiais.

A. Čeferinas išreiškė palaikymą Lietuvos kandidatūrai organizuoti 2020 metų Futsal pasaulio čempionatą ir tikisi, jog kitų metų spalį lietuviams bus suteikta ši teisė. Lietuva yra vienintelė Europos šalis, pateikusi kandidatūrą rengti turnyrą. Dėl teisės organizuoti varžybas taip pat varžosi Japonija, Naujoji Zelandija, Kosta Rika ir Iranas.

LFF ir UEFA atstovų susitikime buvo aptarti esami ir potencialūs UEFA projektai, kurie bus pristatyti balandį Bratislavoje vyksiančiame UEFA kongrese.

Susijusios naujienos

 • LFF ir LR Vyriausybė pasirašė susitarimą

  2018-04-24

  Susitikimai ir vizitai

  LFF ir LR Vyriausybė pasirašė susitarimą

  Šiandien, dalyvaujant UEFA prezidentui Aleksandrui Čeferinui, Lietuvos Respublikos (LR) ministras pirmininkas Saulius Skvernelis ir LFF prezidentas Tomas Danilevičius pasirašė bendradarbiavimo...

 • FIFA prezidentas priėmė kvietimą atvykti į Lietuvą

  2018-04-18

  Susitikimai ir vizitai

  FIFA prezidentas priėmė kvietimą atvykti į Lietuvą

  Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovai vakar lankėsi Tarptautinės futbolo asociacijos (FIFA) būstinėje Šveicarijoje ir susitiko su prezidentu Gianni Infantino. LFF prezidentas Tomas Danilevičius...

 • Lietuvoje kitą savaitę lankysis UEFA prezidentas

  2018-04-16

  Susitikimai ir vizitai

  Lietuvoje kitą savaitę lankysis UEFA prezidentas

  Balandžio 24 dieną Vilniuje lankysis UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas su  delegacija. Prezidentas atvyksta LFF Prezidento Tomo Danilevičiaus kvietimu. Svečiai susitiks su Lietuvos futbolo...