Lietuvos futbolo federacija

Mergaičių varžybos

Vakarų Lietuvos mergaitės susirungė turnyre

2018-01-06

Vakarų Lietuvos mergaitės susirungė turnyre

Sausio 6 dieną Klaipėdos futbolo mokyklos salėje šurmuliavo Naujametinis turnyras, kuriame susirungė 2006 metų gimimo komandos iš Gargždų, Klaipėdos Mažeikių ir Šiaulių.

Gargždų FK „Bangos“ pirmoji komanda neturėjo sau lygių ir laimėjusi visas penkias dvikovas tapo turnyro laimėtoja. Antrą vietą pelnė šeimininkių Klaipėdos FM pirmoji ekipa (12 taškų). Trečią vietą užėmė Mažeikių FK „Triumfas“ (7 t.). Toliau išsirikiavo Klaipėdos FM antroji ekipa (4 t.), Gargždų FK „Bangos“ antroji ekipa (3 t.) ir Šiaulių FA ekipa (0 t.).

Visos dalyvavusios komandos apdovanotos turnyro taurėmis ir saldainiais, prizininkės – medaliais. Individualius prizus pelnė kiekvienos komandos geriausios žaidėjos: Atėnė Streckytė, Mileta Vitkutė, Evelina Jakutytė, Kamilė Mikalauskytė, Ugnė Jonelytė, Jotvilė Šopaitė.

Geriausia turnyro vartininke pripažinta Gabija Jakuta (Klaipėdos FM-1), gynėja – Andžela Vaičytė („Triumfas“), puolėja – Ūla Stanevičiūtė („Banga“-1).

Renginio fotoalbumas

Renginio videosantrauka

„Šis turnyras man buvo pirmasis apskritai, nekalbant apie ankstesnes draugiškas rungtynes prieš berniukus. Manau, šio tunyro rungtynėse pavyko puikiai stovėti vartuose, trenerė buvo patenkinta ir aš pati jaučiausi pakankamai drąsiai. Kartais pasvarstydavau, gal noriu eit žaisti į aikštelę, tačiau jau pirmose rungtynėse buvau įvertinta kaip geriausia turnyro vartininkė – tai mane motyvuoja dar smarkiau treniruotis ir tobulėti. Tikiuosi ateityje seksis dar labiau“, – įspūdžiais pasidalijo Gabija Jakuta.

„Rankinį žaidžiu jau keturis metus, futbolo treniruotes lankau metus su puse. Turnyras patiko, kadangi žaidė Klaipėdos dvi komandos. Trenerė paprašė, kad padėčiau antrąjai komandai – iškart sutikau, nes man nesvarbu kokia komanda, svarbu stengtis iš visų jegų. Šiandien įmušiau daug įvarčių ir esu labai patenkinta savo žaidimu“, – džiaugėsi Kamilė Mikalauskytė.

Susijusios naujienos

 • Pajėgiausios mergaičių komandos susirungė Gargžduose

  2018-01-21

  Mergaičių varžybos

  Pajėgiausios mergaičių komandos susirungė Gargžduose

  Permainingos kovos ir emocijų netrūko LMFA mergaičių futbolo 5×5 čempionato finalo šešeto varžybose. Nugalėtojų titulą pelnė Ukmergės SC ekipa, finale įveikusi FK „Bangą“. Bronzos medalius iškovojo...

 • Gargžduose susirungs LMFA mergaičių čempionato finalinis šešetas

  2018-01-16

  Mergaičių varžybos

  Gargžduose susirungs LMFA mergaičių čempionato finalinis šešetas

  2007 metų gimimo ir jaunesnės žaidėjos susirungs dėl pirmojo 2018 m. Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) trofėjaus sausio 20-ąją. Sausio 16 dieną Lietuvos futbolo federacijoje buvo surengta...

 • Šventupėje surengti naujamečiai merginų turnyrai

  2018-01-08

  Mergaičių varžybos

  Šventupėje surengti naujamečiai merginų turnyrai

  Sausio 5 ir 6 dienomis Šventupės sporto komplekse buvo surengti mažojo futbolo turnyrai mergaitėms ir merginoms. Pirmąją varžybų dieną susirungė keturios 2005 metų gimimo žaidėjų ekipos: Ukmergės SC...