Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

Mėgėjai išbandė jėgas aikštėje su Lietuvos rinktinės nariais

2018-01-09

Mėgėjai išbandė jėgas aikštėje su Lietuvos rinktinės nariais

Vilniaus regiono futbolo sąjungos rengiamame 7 prieš 7 žiemos čempionate šį savaitgalį futbolo gerbėjai galėjo išvysti gausų būrį garsių žaidėjų, tarp kurių buvo ir Lietuvos rinktinės nariai. Pagal turnyro nuostatus, jame gali rungtyniauti kontraktų su A lygos klubais neturintys futbolininkai.

Šį sekmadenį visų akys krypo į komandą „IFEX Margiris“, kurioje yra registruoti Darvydas Šernas, Vytautas Lukša, Tomas Mikuckis, Marius Papšys, Mindaugas Panka, Arminas Vaskėla, Eivinas ir Gabrielius Zagurskai, vartininkas Mindaugas Malinauskas ir būrys kitų kiek mažiau žinomų žaidėjų.

Žvaigždžių desantas padėjo komandai sekmadienį 8:2 nugalėti TEC ir 6:5 palaužti Egidijų Vaitkūną ir Robertą Freidgeimą į savo ekipą prisiviliojusią „Ateitį-Švarą“. Prie šių pergalių T. Mikuckis prisidėjo 3 įvarčiai, D. Šernas - 2, o V. Lukša - 1.

„IFEX Margiris“ čempionate per 8 turus surinko 19 taškų ir atsilieka tik nuo 24 taškus turinčios „Vilties“. „Ateitis-Švara“ po 6 rungtynių turi 9 taškus ir užima 3-ąją vietą.

Prasčiau sekasi iki šiol didžiausią žvaigdžių skaičių suburdavusiai FK78 komandai, kurioje yra registruoti Deividas Šemberas, Andrius Skerla, Rolandas Džiaukštas, Gediminas Vičius, Virmantas Lemežis, Nerijus Vasiliauskas, Mindaugas Čepas, Ramūnas Stonkus. Ši komanda per 6 rungtynes pelnė tik 3 taškus ir užima priešpaskutinę - 9-ąją - vietą. Savo pirmąją pergalę FK78 iškovojo būtent šį sekmadienį, kai 4:2 įveikė „Skaidiškes“, o taikliais smūgiais prisidėjo ir A. Skerla bei R. Džiaukštas.

Susijusios naujienos

 • Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  2020-07-25

  Futbolas visiems

  Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  Liepos 25 dieną Šilinės smuklėje (Jurbarko rajono savivaldybė) įvyko šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ antras etapas (Žemaitijos regionas). Pirmasis etapas buvo žaidžiamas Suvalkijoje – Jono...

 • Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  2020-07-06

  Futbolas visiems

  Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  Žaisti futbolą istorinėse vietose kasmet užsimoję entuziastai pradėjo nuo Jono Basanavičiaus gimtinės Liepos  5 dieną čia įvyko pirmasis šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ etapas. Futbolo...

 • Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  2020-06-16

  Futbolas visiems

  Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  Eilinės futbolo rungtynės taip pat gali prisidėti prie neigiamo poveikio aplinkai. Kiek prie to prisideda Jūsų futbolo klubas, komanda, organizacija, kviečiama pasitikrinti apklausoje. Tarptautinio...