Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

Mėgėjai išbandė jėgas aikštėje su Lietuvos rinktinės nariais

2018-01-09

Mėgėjai išbandė jėgas aikštėje su Lietuvos rinktinės nariais

Vilniaus regiono futbolo sąjungos rengiamame 7 prieš 7 žiemos čempionate šį savaitgalį futbolo gerbėjai galėjo išvysti gausų būrį garsių žaidėjų, tarp kurių buvo ir Lietuvos rinktinės nariai. Pagal turnyro nuostatus, jame gali rungtyniauti kontraktų su A lygos klubais neturintys futbolininkai.

Šį sekmadenį visų akys krypo į komandą „IFEX Margiris“, kurioje yra registruoti Darvydas Šernas, Vytautas Lukša, Tomas Mikuckis, Marius Papšys, Mindaugas Panka, Arminas Vaskėla, Eivinas ir Gabrielius Zagurskai, vartininkas Mindaugas Malinauskas ir būrys kitų kiek mažiau žinomų žaidėjų.

Žvaigždžių desantas padėjo komandai sekmadienį 8:2 nugalėti TEC ir 6:5 palaužti Egidijų Vaitkūną ir Robertą Freidgeimą į savo ekipą prisiviliojusią „Ateitį-Švarą“. Prie šių pergalių T. Mikuckis prisidėjo 3 įvarčiai, D. Šernas - 2, o V. Lukša - 1.

„IFEX Margiris“ čempionate per 8 turus surinko 19 taškų ir atsilieka tik nuo 24 taškus turinčios „Vilties“. „Ateitis-Švara“ po 6 rungtynių turi 9 taškus ir užima 3-ąją vietą.

Prasčiau sekasi iki šiol didžiausią žvaigdžių skaičių suburdavusiai FK78 komandai, kurioje yra registruoti Deividas Šemberas, Andrius Skerla, Rolandas Džiaukštas, Gediminas Vičius, Virmantas Lemežis, Nerijus Vasiliauskas, Mindaugas Čepas, Ramūnas Stonkus. Ši komanda per 6 rungtynes pelnė tik 3 taškus ir užima priešpaskutinę - 9-ąją - vietą. Savo pirmąją pergalę FK78 iškovojo būtent šį sekmadienį, kai 4:2 įveikė „Skaidiškes“, o taikliais smūgiais prisidėjo ir A. Skerla bei R. Džiaukštas.

Susijusios naujienos

 • Kviečiame registruotis Europos futbolo savaitės renginiams

  2018-07-18

  Futbolas visiems

  Kviečiame registruotis Europos futbolo savaitės renginiams

  Jau ketvirtus metus iš eilės UEFA skelbia Europos masinio futbolo savaitę („UEFA Grassroots week”). Šiais metais šventė vyks Rugsėjo 23-30 dienomis, o Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos...

 • Ypatingas turnyras – su dalyviais iš viso pasaulio

  2018-07-02

  Futbolas visiems

  Ypatingas turnyras – su dalyviais iš viso pasaulio

  Birželio 27–29 dienomis Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre vyko Specialiosios olimpiados organizuojamas tarptautinis jungtinio futbolo turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui...

 • Kaune – ypatingo futbolo turnyras

  2018-06-26

  Futbolas visiems

  Kaune – ypatingo futbolo turnyras

  Birželio 27–29 dienomis Kaune vyks Specialiosios olimpiados organizuojamas tarptautinis jungtinio futbolo turnyras. Į jį atvyksta intelekto sutrikimų turintys futbolo mylėtojai iš Lietuvos, Latvijos...