Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Patvirtinti Regionų pirmenybių treneriai

2018-01-17

Patvirtinti Regionų pirmenybių treneriai

Antrasis „Regionų pirmenybių“ projekto sezonas startuos vasario 4-ąją Marijampolėje. Šiemet pirmieji rinktines sudarys gimę 2004 m. (U-15) žaidėjai, siekiantys atstovauti Lietuvos jaunių rinktinei.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) Valdybos posėdyje sausio 16 d. buvo pristatytos ir patvirtintos naujojo sezono trenerių kandidatūros. Kaip ir pernai, pirmenybėse susirungs iš Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų žaidėjų suburtos komandos.

Pirmenybes organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA). Pagrindiniai projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, trenerių diskusijos.

Pirmenybių tvarkaraštis

Regionų rinktinių geografija

Aukštaitijos regionas: Panevėžio, Šiaulių, Utenos apskritys, Kauno apskrities Kauno ir Raseinių r. savivaldybės

Kauno regionas: Kauno (be minėtų r. savivaldybių), Alytaus ir Marijampolės apskritys

Vilniaus regionas: Vilniaus apskritis

Žemaitijos regionas: Klaipėdos, Tauragės, Telšiš apskritys

Regionų rinktinių trenerių sąrašas

2002 m. (U-17) amžiaus grupės: Ž. Grudzinskas ir D. Kartašov (Vilniaus reg.), A. Statkevičius ir R. Kochanauskas (Kauno reg.), D. Afonso ir A. Kveinys (Žemaitijos reg.), T. Šalkauskas ir R. Vestartas (Aukštaitijos reg.).

2003 m. (U-16) amžiaus grupės: H. Šidlauskas ir G. Kontautas (Vilniaus reg.), D. Urbelionis ir Š. Klimavičius (Kauno reg.), R. Vilavičius ir A. Bendikas (Žemaitijos reg.), D. Žindulis ir A. Mančas (Aukštaitijos reg.).

2004 m. (U-15) amžiaus grupės: V. Sabaliauskas ir A. Chatkevič (Vilniaus reg.), A. Statkevičius ir M. Babianskas (Kauno reg.), T. Domarkas ir D. Navikas (Žemaitijos reg.), R. Vestartas ir M. Urbonavičius (Aukštaitijos reg.).

2005 m. (U-14) amžiaus grupės: E. Malkevičius ir D. Greviškis (Vilniaus reg.), K. Palaima ir A. Gabrys (Kauno reg.), R. Norkus ir A. Viršilas (Žemaitijos reg.), D. Kančelskis ir N. Kestenis (Aukštaitijos reg.).

Susijusios naujienos

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  2019-11-10

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  Sėkmingiausiai iš „Wellteen“ remiamų Lietuvos regionų pirmenybių komandų pasirodė U-16 vaikinai, žengę iki pat „Ateitis Cup“ turnyro finalo.    Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama...

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  2019-11-09

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  Antroji „Ateitis Cup“ turnyro diena sėkmingai susiklostė Lietuvos regionų pirmenybių U-16 rinktinei, kuri iškovojo vietą finale. Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama komanda...

 • Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  2019-11-08

  Regionų pirmenybės

  Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komanda pergalingai pradėjo tarptautinį „Ateitis Cup“ turnyrą. Vaikinai įveikė Daugpilio BFC „Daugavpils“ komandą rezultatu 1:0, Sankt Peterburgo FC „Lokomotiv“...