Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

Lietuvos šimtmetis bus paminėtas labdaringu mažojo futbolo turnyru

2018-01-27

Lietuvos šimtmetis bus paminėtas labdaringu mažojo futbolo turnyru

Šių metų vasario 16-oji Lietuvai bus išskirtinė diena. Bus minima ne tik Lietuvos valstybės atkūrimo diena, bet ir švenčiamas mūsų tėvynės šimtmetis.

Šį Lietuvos jubiliejų ypatingai pažymės ir Lietuvos futbolo mėgėjai, dalyvausiantys mažojo futbolo turnyre.

Mini futbolo lyga šimtojo šalies gimtadienio proga nusprendė suorganizuoti „Mažojo futbolo labdaros turnyrą, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti“.

Vasario 16-ąją dieną, plazdant Lietuvos trispalvei ir aidint Lietuvos valstybės himnui, 100 futbolininkų išmėgins savo tarpusavio jėgas ir taip paminės Lietuvos gimtadienį.

Keturios stipriausios turnyro komandos simboliškai iš viso sužais po 100 minučių futbolo ir kovos dėl čempionų taurės bei medalių.

Visgi svarbiausias šio turnyro aspektas yra labdaringa veikla. Visos turnyro metu surinktos lėšos atiteks „Vilniaus social club“ organizacijai.

„Vilnius social club“ – tai nevyriausybinė organizacija, kuri siekia mažinti socialinę atskirtį ir stiprinti žmonių tarpusavio ryšius teikdama socialinę – ugdomąją pagalbą vaikams ir jaunimui. Futbolas yra naudojamas kaip socialinio darbo priemonė, padedanti vaikams ir jaunimui augti ir stiprėti.

Taip pat turnyro metu bus galima padėkoti savo valstybei ir pasakyti „Ačiū, Lietuva”, o originaliausių padėkų autoriai bus apdovanoti.

Mažojo futbolo labdaros turnyras, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti, vyks vasario 16 dieną nuo 11:00 iki 16:00. Futbolas bus žaidžiamas po atviru dangumi „Fanų“ stadione (Linkmenų g. 8, Vilnius).

Visi norintys kviečiami atvykti ir visiems kartu Lietuvos jubiliejų paminėti su futbolo kamuoliu. Nesušalti futbolininkams ir žiūrovams padės karšta arbata ir dar karštesnės aistros bei kova mažojo futbolo aikštelėje.

Susijusios naujienos

 • Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  2020-07-25

  Futbolas visiems

  Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  Liepos 25 dieną Šilinės smuklėje (Jurbarko rajono savivaldybė) įvyko šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ antras etapas (Žemaitijos regionas). Pirmasis etapas buvo žaidžiamas Suvalkijoje – Jono...

 • Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  2020-07-06

  Futbolas visiems

  Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  Žaisti futbolą istorinėse vietose kasmet užsimoję entuziastai pradėjo nuo Jono Basanavičiaus gimtinės Liepos  5 dieną čia įvyko pirmasis šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ etapas. Futbolo...

 • Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  2020-06-16

  Futbolas visiems

  Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  Eilinės futbolo rungtynės taip pat gali prisidėti prie neigiamo poveikio aplinkai. Kiek prie to prisideda Jūsų futbolo klubas, komanda, organizacija, kviečiama pasitikrinti apklausoje. Tarptautinio...