Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Atranka į Regionų pirmenybes pritraukė Vilniaus regiono futbolininkus

2018-01-28

Atranka į Regionų pirmenybes pritraukė Vilniaus regiono futbolininkus

Pirmieji pasiruošimą vasario 4 dieną prasidėsiančioms Regionų pirmenybėms pradėjo Vilniaus regiono žaidėjai. Šiandien registruoti 48 žaidėjai sudalyvavo atrankoje į Vilniaus regiono U-15 komandą.

Atranką surengė komandos treneriai Vaidas Sabaliauskas ir Artūr Chatkevič, kuriuos nudžiugino kandidatų gausa bei jų motyvacija kovoti dėl vietos 22 žaidėjų sąraše. Savo meistriškumą pademonstravo atvykę žaidėjai iš FK „Švenčionėlių“, Vilniaus FM, Baltijos FA, FM „Žaibo“ ir FA „Žalgiriečio“.

Atranką atidžiai stebėjo būrys žaidėjų tėvų ir futbolo mokyklų atstovų, LVJFA direktorius Deimantas Bička, Lietuvos vaikinų (U-21) rinktinės treneris Caritas Falchas ir jo asistentas Andrius Skerla, vartininkų treneris Mantas Tamulionis.

„Tai yra itin svarbus renginys, kuris turėtų būti prioritetinis. Mūsų ateities pamatas yra išsirinkti žaidėjus ir dirbti su jais. Šis trenerių darbas yra labai svarbus, nes būtent čia ir dabar mes suformuojame vaikams mąstyseną bei įrankius, kurie nulems juos kaip futbolo žaidėjus ir asmenybes. Paskiau mes galėsime pasirinkti žaidėjus rinktinei, kai jie žais klubuose ir suteiksime jiems platformą atskleisti savo galimybes“, – atsiliepė C. Falchas.

Pirmenybes organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA). Pagrindiniai projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, trenerių diskusijos.

Roberto Každano nuotr.

Susijusios naujienos

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  2019-11-10

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  Sėkmingiausiai iš „Wellteen“ remiamų Lietuvos regionų pirmenybių komandų pasirodė U-16 vaikinai, žengę iki pat „Ateitis Cup“ turnyro finalo.    Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama...

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  2019-11-09

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  Antroji „Ateitis Cup“ turnyro diena sėkmingai susiklostė Lietuvos regionų pirmenybių U-16 rinktinei, kuri iškovojo vietą finale. Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama komanda...

 • Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  2019-11-08

  Regionų pirmenybės

  Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komanda pergalingai pradėjo tarptautinį „Ateitis Cup“ turnyrą. Vaikinai įveikė Daugpilio BFC „Daugavpils“ komandą rezultatu 1:0, Sankt Peterburgo FC „Lokomotiv“...