Lietuvos futbolo federacija

U-18 rinktinė

U-18 rinktinė turnyrą Minske užbaigė pergale prieš Moldaviją

2018-01-28

U-18 rinktinė turnyrą Minske užbaigė pergale prieš Moldaviją

Lietuvos U-18 rinktinė šeštadienį baigė pasirodymą „Development Cup“ turnyre Baltarusijoje. Antano Vingilio vadovaujama komanda po baudinių serijos įveikė Moldaviją ir užėmė aštuntą vietą.

Atkrintamosiose varžybose nusileidusi Islandijai, Lietuvos ekipa žaidė paskutinį mačą su moldavais.

Lietuva, kuri vertėsi be didelės dalies į turnyrą neišvykusių pagrindinės sudėties žaidėjų, susitikime pasirinko žaidimą antru numeriu ir teikė prioritetą savo vartų saugumui. Tai puikai suveikė, kaip ir rungtynėse su Islandija, bet dėl atakoje trūkusio kūrybiškumo mūsų komanda neįmušė įvarčio.

Moldavija ekipa taip pat nepralaužė mūsų komandos vartų, tad buvo mušami vienuolikos metrų baudiniai. Juose lietuviai buvo nepriekaištingi ir laimėjo seriją 5:3. Tiksliai į vartus mušė Vilius Piliukaitis, Benediktas Butleris, Karolis Žebrauskas, Matas Dedura ir Ernestas Andriušis.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-18 – Moldavija U-18 0:0 (0:0, po baudinių 5:3)
Minsko futbolo maniežas, 380 žiūrovų
Teisėjas – Dmitriy Markov
Įspėti: 24 min. A. Gabaret (Moldova), 40 min. V. Piliukaitis (Lietuva), 43 min. K. Žebrauskas (Lietuva), 53 min. V. Tiganescu (Moldova),

Lietuva: Povilas Survila (41 min. Kajus Urbietis), Egidijus Dusevičius, Matas Dedura, Rokas Rasimavičius, Deimantas Kontenis (72 min. Tomas Kačerauskas), Mantas Petrikas, Vilius Piliukaitis, Marjanas Isajevas (41 min. Ernestas Andriušis), Lukas Juodkūnaitis (37 min. Karolis Žebrauskas), Valdas Paulauskas (63 min. Simonas Vasiljevas), Benediktas Butler. Atsargoje: Dovydas Vilkas.

Susijusios naujienos

 • U-18 rinktinei – Čekijos klubų išbandymas

  2019-05-13

  U-18 rinktinė

  U-18 rinktinei – Čekijos klubų išbandymas

  Lietuvos U-18 rinktinė pirmadienį atvyko į Čekiją. Valdo Trakio treniruojama komanda sužais dvejas rungtynes su aukščiausioje lygoje žaidžiančiais Prahos klubais. U-18 rinktinė šiais metais susirenka...

 • Po baudinių serijos – pralaimėjimas Ukrainai

  2019-01-28

  U-18 rinktinė

  Po baudinių serijos – pralaimėjimas Ukrainai

  Lietuvos U-18 rinktinė nesėkme užbaigė turnyrą Minske. Andriaus Skerlos auklėtiniai po baudinių serijos pralaimėjo Ukrainos rinktinei ir užėmė 12 vietą. Rinktinės sudėtyje įvyko keli pasikeitimai, o...

 • U-18 rinktinė turnyre Minske žais dėl 11 vietos

  2019-01-26

  U-18 rinktinė

  U-18 rinktinė turnyre Minske žais dėl 11 vietos

  Lietuvos U-18 rinktinė šeštadienį sužaidė pirmąsias tarptautinio turnyro Minske atkrintamųjų varžybų rungtynes. Jose lietuviai pralaimėjo Moldovos futbolininkams 0:3. Startinėje Lietuvos komandos...