Lietuvos futbolo federacija

U-18 rinktinė

U-18 rinktinė turnyrą Minske užbaigė pergale prieš Moldaviją

2018-01-28

U-18 rinktinė turnyrą Minske užbaigė pergale prieš Moldaviją

Lietuvos U-18 rinktinė šeštadienį baigė pasirodymą „Development Cup“ turnyre Baltarusijoje. Antano Vingilio vadovaujama komanda po baudinių serijos įveikė Moldaviją ir užėmė aštuntą vietą.

Atkrintamosiose varžybose nusileidusi Islandijai, Lietuvos ekipa žaidė paskutinį mačą su moldavais.

Lietuva, kuri vertėsi be didelės dalies į turnyrą neišvykusių pagrindinės sudėties žaidėjų, susitikime pasirinko žaidimą antru numeriu ir teikė prioritetą savo vartų saugumui. Tai puikai suveikė, kaip ir rungtynėse su Islandija, bet dėl atakoje trūkusio kūrybiškumo mūsų komanda neįmušė įvarčio.

Moldavija ekipa taip pat nepralaužė mūsų komandos vartų, tad buvo mušami vienuolikos metrų baudiniai. Juose lietuviai buvo nepriekaištingi ir laimėjo seriją 5:3. Tiksliai į vartus mušė Vilius Piliukaitis, Benediktas Butleris, Karolis Žebrauskas, Matas Dedura ir Ernestas Andriušis.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-18 – Moldavija U-18 0:0 (0:0, po baudinių 5:3)
Minsko futbolo maniežas, 380 žiūrovų
Teisėjas – Dmitriy Markov
Įspėti: 24 min. A. Gabaret (Moldova), 40 min. V. Piliukaitis (Lietuva), 43 min. K. Žebrauskas (Lietuva), 53 min. V. Tiganescu (Moldova),

Lietuva: Povilas Survila (41 min. Kajus Urbietis), Egidijus Dusevičius, Matas Dedura, Rokas Rasimavičius, Deimantas Kontenis (72 min. Tomas Kačerauskas), Mantas Petrikas, Vilius Piliukaitis, Marjanas Isajevas (41 min. Ernestas Andriušis), Lukas Juodkūnaitis (37 min. Karolis Žebrauskas), Valdas Paulauskas (63 min. Simonas Vasiljevas), Benediktas Butler. Atsargoje: Dovydas Vilkas.

Susijusios naujienos

 • U-18 rinktinė pradės kovą turnyre Minske

  2019-01-19

  U-18 rinktinė

  U-18 rinktinė pradės kovą turnyre Minske

  Lietuvos U-18 vaikinų futbolo rinktinė atvyko į Minską ir pradės kovą čia vyksiančiame tarptautiniame „Development Cup“ turnyre. Andriaus Skerlos treniruojama komanda rengėsi varžyboms nuo...

 • U-18 rinktinė sužaidė rungtynes su „Žalgiriu“

  2019-01-17

  U-18 rinktinė

  U-18 rinktinė sužaidė rungtynes su „Žalgiriu“

  Lietuvos U-18 rinktinė prieš išvykimą į tarptautinį turnyrą Baltarusijoje sužaidė kontrolines rungtynes su Vilniaus „Žalgirio“ klubu. fkzalgiris.lt nuotr. Ketvirtadienį vykusioje dvikovoje...

 • U-18 rinktinė dalyvaus tarpautiniame turnyre Minske

  2019-01-10

  U-18 rinktinė

  U-18 rinktinė dalyvaus tarpautiniame turnyre Minske

  Lietuvos U-18 (2002 m. gimimo ir jaunesni) rinktinė pirmadienį pradės pasirengimą tarptautiniam „Development Cup“ turnyrui Minske. Nuo 2005 m. turnyre dalyvaujančios Lietuvos komandos treneriu šių...