Lietuvos futbolo federacija

Klaipėdos apskritis

„GP-Taškas“ – stipriausia Klaipėdos rajono pirmenybių ekipa

2018-02-14

„GP-Taškas“ – stipriausia Klaipėdos rajono pirmenybių ekipa

Vasario 9 dieną finišavo tris mėnesius trukusios Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybių varžybos, kuriose triumfavo „GP-Taškas“ ekipa.

Lapkričio 6 dieną startavusios pirmenybės pritraukė 11 komandų, kurios varžėsi dviem etapais. Pirmajame etape komandos tarpusavyje žaidė vieno rato sistema. Per dešimt rungtynių tik kartą suklupę „GP-Taškas“ atstovai su dideliu atotrūkiu pelnė pirmąją vietą

Iki pirmojo etapo pabaigos likus žaisti dviem turams, penktą ir dešimtą vietas skyrė tik 3 taškai. Po 11 turo į stipriausiųjų aštuntuką nepateko „Klaipėda City-2“, „Banga-2002“ ir GVG-Memes“ ekipos.

Antrajame etape 8 pajėgiausios komandos varžybas pradėjo ketvirtfinalio susitikimais. Pirmajame susitikime tarp „GP-Taškas“ ir „Sendvario“ ekipų pirmieji įvartį pelnė Sendvario atstovai, o reguliariojo sezono nugalėtojai rezultatą sugebėjo išlyginti tik besibaigiant pirmajam kėliniui. Antrajame kėlinyje „GP-Taškas“ pelnė dar 8 įvarčius be atsako ir šventė pergalę rezultatu 9:1. Susitikime tarp „Klaipėdos City“ ir Klaipėdos „Spartos“ intriga ir lygus rezultatas laikėsi iki pat antrojo kėlinio vidurio, tačiau sėkmingai keitimus atlikę „Klaipėda City“ atstovai rungtynių pabaigoje rezultatu 6:4 privertė pasiduoti „Spartą“.

Susitikime tarp „Vlantanos“ ir „Jonušų“ prireikė baudinių serijos, kurios metu be klaidų smūgiavę tik 7 vietą I etape užėmę „Jonušai“ įveikė vienais favoritų laikytus „Vlantanos“ atstovus.

Paskutiniajame ketvirtfinalyje tarp „AMK-Litimbera“ ir „Lokių“ rezultatas kurį laiką buvo lygus 2:2, tačiau didesniu intensyvu antrąjį kėlinį sužaidę labiau patyrę „AMK-Litimberos“ atstovai šventė pergalę 7:2.

Pirmasis pusfinalis tarp „GP-Taškas" ir „Klaipėda City“ komandų sėkmingiau prasidėjo uostamiesčio atstovams, kurie po tikslaus V. Žukausko smūgio įsiveržė į priekį. Pirmajame kėlinyje drausmingai besiginantys „Klaipėda City“ suklydo du kartus, o G.Ratkaus ir D.Gailiušio įvarčiai leido „GP-Taškui“ įsiveržti į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje iš aštraus kampo smūgiavęs D.Stonys išlygino rezultatą. Įtemptose rungtynėse šaltakraujiškai sužaidę paskutines susitikimo minutes ir pelnę du įvarčius kelialapį į finalą iškovojo „GP-Taškas“.

Antrajame pusfinalyje galingai rungtyniavę „AMK-Litimbera“ atstovai nepaliko vilčių „Jonušams“ - 9:1.

Rungtynėse dėl 3 vietos jau po pirmojo kėlinio „Jonušai“ įsiveržė į priekį rezultatu 5:0, o galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo užtikrinta „Jonušų“ pergalę 7:3.

Finaliniame susitikime dominavo gynybinis futbolas su daug kietos kovos epizodų. Pirmojo kėlinio pabaigoje iš aikštės gilumos atsidengęs A.Butkus vienu lietimu surado A.Montrimą, kuris šaltakraujiškai nuginklavo „AMK-Litimbera“ vartininką. Antrajame kėlinyje „AMK-Litimbera“ greitai surinko 6 pražangas ir smūgiu iš 10 metrų D.Gailiušis pelnė pergalingą įvartį.

Geriausias pirmenybių žaidėjais pripažinti: A.Butkus (GP-Taškas), A. Jokšas (AMK-Litimbera) ir P.Lotužys (Jonušai). Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas – D.Zubauskas (Lokiai) - 40 įvarčių.

VšĮ "Gargždų futbolas" nuotraukose salės pirmenybių prizininkai.

 

Susijusios naujienos

 • KLFF Kalėdų šventėje apdovanoti nusipelnę asmenys

  2018-12-23

  Klaipėdos apskritis

  KLFF Kalėdų šventėje apdovanoti nusipelnę asmenys

  Šeštadienį džiaugsmingai praėjo Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos organizuota „Kalėdų futbolo šventė“, Šventės metu buvo pagerbti Klaipėdos regiono futbolui nusipelnę asmenys, metų...

 • KLFF prezidentu išrinktas Rimantas Žvingilas

  2018-10-16

  Klaipėdos apskritis

  KLFF prezidentu išrinktas Rimantas Žvingilas

  Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijai (KLFF) vadovaus Rimantas Žvingilas. Spalio 15 dieną vykusiame KLFF Visuotiniame narių susirinkime R. Žvingilas buvo išrinktas prezidentu 4 metų...

 • Atidarytos futbolo aikštelės Gargždų darželiuose

  2018-09-27

  Klaipėdos apskritis

  Atidarytos futbolo aikštelės Gargždų darželiuose

  VšĮ “Gargždų futbolas” tęsia programą „Futbolo aikštelių įrengimas prie švietimo įstaigų”. Šiais metais nuspręsta futbolo aikšteles įrengti visuose Gargždų lopšeliuose-darželiuose. Visų 4 aikštelių...