Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio čempionatas

Paplūdimio futbolo žiemos pirmenybėse prabėgo II turas

2018-02-22

Paplūdimio futbolo žiemos pirmenybėse prabėgo II turas

Paplūdimio futbolo žiemos pirmenybėse pasibaigė II turo kovos. Kaip ir pirmame ture, komandos demonstravo aukštą meistriškumą ir atkaklias kovas. Ir nors įmuštų įvarčių kiekis didelis, o kai kurios rungtynės laimėtos pakankamai dideliu skirtumu, tai neatspindi rungtynių eigos ir akivaizdaus vienos iš komandų dominavimo.

Pirmi į kovą stojo „Nerealo“ ir FCI komandų žaidėjai. FCI komanda – vienintelė pirmenybėse kol kas nerandanti savo žaidimo braižo ir stabilios sudėties. Kaip ir pirmame ture, pasipriešinti varžovams pavyko tik pusę pirmojo kėlinio. Po to „Nerealo“ žaidėjai tiesiog triuškino priešininko gynybą ir vieną po kitos rezultatyviai užbaigdavo atakas. Mačas baigėsi rezultatu 14:0 „Nerealo“ naudai.

Antrose rungtynėse susikovė „Aglo-Sport“ ir „Igol“  komandos. Jaunieji „Aglo –Sport“ žaidėjai jau pirmo turo rungtynėse įrodė, kad yra nusiteikę rimtai pakovoti dėl medalių ir niekam lengvai nepasiduos. Ir šiose rungtynėse jaunimas, kaip lygus su lygiais, kovojo su daugkartiniais Lietuvos paplūdimio futbolo čempionais „Igol“. Tik antrojo kėlinio pabaigoje „Igol“ komanda savo meistriškumo persvara pradėjo didinti įvarčių santyki savo naudai. Rungtynės baigėsi rezultatu 13:4 „Igol“ naudai.

Trečiose II turo rungtynėse susitiko „Hidroeka“ ir „Audra“. „Audros komanda į šias rungtynes atvyko geriausios sudėties ir nuo pat pradžių visu pajėgumu užspaudė „Hidroeką“. Varžovai keitė taktiką ir sudėtį, tačiau tai nepadėjo pakeisti rungtynių baigties. „Audra“ nugalėjo 10:2.

Paskutinėse rungtynėse susitiko „Kupiškio“ ir „Avelitos“ komandos. „Avelitos“ komanda po nesėkmingo starto šiose pirmenybėse siekė tik pergalės. Dar vienas pralaimėjimas galėtų palaidoti visas viltis pakovoti dėl pirmos vietos šiame turnyre. Jų varžovai kupiškėnai pirmame ture įveikę praeitų metų žiemos pirmenybių nugalėtojus „Audros“ komandą taip pat buvo nusiteikę tik pergalei.  Visų rungtynių eigoje komandos keitėsi įvarčiais viena po kitos. „Kupiškio“ komanda nuolat spaudė varžovus, žaidėjai vienas po kito leido smūgių serijas į „Avelitos“ vartus, tačiau pramušti tą dieną fantastiškai žaidusio, laikinai vartininku tapusio, V. Golubovskio jiems taip ir nepavyko.Vartininkas „traukė“ beveik visus kamuolius. Galutinis rungtynių rezultatas 6:3 „Avelitos“ naudai.

Sekančios paplūdimio futbolo žiemos pirmenybių, III turo kovos jau šį penktadienį.

Tvarkaraštis:

18:30 – 19:15  IGOL – AUDRA

19:20 - 20:05  NEREALAS – AGLO-SPORT

20:10 – 20:55  AVELITA – FCI

21:00 – 21:45  HIDROEKA – KUPIŠKIS

Susijusios naujienos

 • „Igol“ triumfavo „Stiklita“ paplūdimio čempionate

  2019-07-28

  Paplūdimio čempionatas

  „Igol“ triumfavo „Stiklita“ paplūdimio čempionate

  Nidoje šį savaitgalį netrūko emocijų, efektingų smūgių, daugybės įvarčių ir žiūrovų, nes čia paaiškėjo 2019 metų „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionai, prizininkai ir geriausi žaidėjai. „Smagu, kad...

 • Nugalėtojai paaiškės šeštadienį Nidoje

  2019-07-26

  Paplūdimio čempionatas

  Nugalėtojai paaiškės šeštadienį Nidoje

  „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Prieš tris savaitės šešios komandos varžėsi Kupiškyje, o jau šį šeštadienį paskutinis čempionato etapas įvyks gražiojoje...

 • Kupiškyje - intriguojančios II etapo rungtynės

  2019-07-08

  Paplūdimio čempionatas

  Kupiškyje - intriguojančios II etapo rungtynės

  Savaitgalį Kupiškyje vyko intriguojantis „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato II etapas, po kurio turnyrinėje lentelėje įvyko rokiruotės. Puikioje Kupiškio marių pakrantėje įsikūrusioje...