Lietuvos futbolo federacija

Pirma lyga

Pirmos lygos licencijos suteiktos 10 klubų ir komandų

2018-02-22

Pirmos lygos licencijos suteiktos 10 klubų ir komandų

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) klubų Licencijavimo komiteto posėdyje patvirtinta, jog 2018 m. sezono Pirmos lygos licencijos suteiktos 10 klubų ir komandų.

Licencijos suteiktos šioms ekipoms, kurios įgyvendino privalomus LFF Pirmai lygai taikomus teisės, jaunimo ugdymo, personalo, infrastruktūros ir finansų reikalavimus:  Gargždų „Banga, „Pakruojis”, Telšių „Džiugas”, Utenos „Utenis”, Kėdainių „Nevėžis”, „Šilutė”, „Panevėžys”, „Žalgiris B”, „Stumbras B”, „Trakai B”.

Licencijų šiame sprendimų priėmimo etape negavo Vilniaus „Vytis“, Alytaus „Dainava“, Klaipėdos „Koralas“, „Kupiškis“ ir „Šiauliai“. Šie klubai turi galimybę pateikti papildomą ar patikslintą dokumentaciją ir galutinį sprendimą sužinos po savaitės – LFF Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdis numatytas kovo 1 dieną.

Licencijavimo eigoje iš procedūros pasitraukė prieš tai užsiregistravę klubai – Tauragės „Tauras”, Vilniaus „Panerys” ir Gargždų „Pramogos SC”.

Licencijavimo komiteto posėdžio metu taip pat buvo svarstyta ir NFA paraiška įgyti Pirmos lygos licenciją. Licencijavimo komitetas konstatavo, kad nustatyti infrastruktūros ir personalo kriterijai įgyvendinti, tačiau dėl NFA dalyvavimo Pirmoje lygoje išimties tvarka turi spręsti LFF VK, kadangi akademija nėra futbolo klubas, kurie ir yra licencijuojami.

Susijusios naujienos

 • Tarsi iš niekur atsiradę naujokai žada kovą

  2018-03-27

  Pirma lyga

  Tarsi iš niekur atsiradę naujokai žada kovą

  Žiemos atostogos futbolo komandai iš Kupiškio tapo svaiginamu ir šiais metais komanda įgijo teisę Pirmoje lygoje. „Atsirado tokia galimybė, Kupiškyje yra gabaus jaunimo, nusprendėme pabandyti“, –...

 • Į priekį akademijos auklėtinius stums jaunatviška drąsa

  2018-03-27

  Pirma lyga

  Į priekį akademijos auklėtinius stums jaunatviška drąsa

  Pirmas trejetas – toks tikslas buvo įvardytas Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) komandai prieš prasidedant LFF I lygos pirmenybėms. „Suprantame, kad tikrovė gali būti kitokia, – pripažino NFA...

 • „Trakai B“: smagiau laimėti nei nelaimėti

  2018-03-26

  Pirma lyga

  „Trakai B“: smagiau laimėti nei nelaimėti

  Misija – standartinė. Žaisti, kaupti patirtį ir praktiką, bandyti prasiskverbti į komandą, kovojančią dėl rimčiausių tikslų A lygoje. Toks bus „Trakų B“ futbolininkų sezonas šių metų pirmosios lygos...