Lietuvos futbolo federacija

Pradinukų lyga

Auganti futbolo Pradinukų lyga įtrauks virš 3000 jaunųjų žaidėjų

2018-03-08

Auganti futbolo Pradinukų lyga įtrauks virš 3000 jaunųjų žaidėjų

176 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau antrasis šio praėjusiais metais startavusio ir itin gausių teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame organizatoriai sulaukė virš 3000 užsiregistravusių pradinių klasių moksleivių.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas. Kitą savaitę startuosiančios varžybos vyks iki gegužės vidurio.

Komandos sužais 4 turus, per kuriuos paaiškės pajėgiausios komandos, pelnysiančios vietas regioniniuose finaluose Šiauliuose, Vilniuje, Simne (Alytaus r. sav.) ir Telšiuose.

Turnyro organizatoriai šiemet džiaugiasi ne tik padidėjusiu dalyvių skaičiumi, bet ir sparčiai augančiu mergaičių įsitraukimu. Lyčių lygybę sporte skatina privalomas mergaičių registravimas komandų sudėtyse siekiant, kad jos irgi gautų šansą į aktyvų ir sveiką laisvalaikį ir kartu būtų įsitraukusios į futbolo bendruomenę.

„Pagaliau lyga vyks visoje Lietuvoje – dešimtyje apskričių pradinių klasių moksleiviai ir moksleivės turės galimybę pakovoti už savo mokymo įstaigos garbę ir patirti nepamirštamas emocijas futbolo aikštelėse. Noriu pabrėžti šio projekto svarbą siekiant pritraukti į futbolą kuo daugiau talentingų berniukų ir mergaičių. Futbolo klubai, akademijos gaus progą pamatyti jaunuosius talentus ir pasikviesti juos į futbolo grupes. Didelį dėmesį skiriame ir mergaitėms, tikimės kad šis projektas paskatins merginų futbolo populiarinimą”, – projekto vizija dalinasi LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Plėsdami lygą, asociacijos atstovai tikisi sulaukti futbolo klubų, akademijų palaikymo ir suinteresuotumo. Jie neslepia, kad geriausias įvertinimas bus emocijų futbolo aikštelėse nestokojimas, tėvelių, mokytojų, trenerių palaikymas ir dar didesnis dalyvių skaičiaus kitais metais.  

Pradinukams gausybę prizų įsteigs rėmėjai – „Vitiron“, „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA.

Susijusios naujienos

 • Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  2019-03-07

  Pradinukų lyga

  Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  135 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau trečiasis teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame...

 • Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

  2019-01-14

  Pradinukų lyga

  Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

  Sausio 14 dieną startuoja registracija į Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyrą „Pradinukų lyga“.   2018 metai buvo itin sėkmingi projektui, kuris subūrė 176...

 • Pradinukų lygos dalyviams įteikta virš 21000 prizų

  2018-05-25

  Pradinukų lyga

  Pradinukų lygos dalyviams įteikta virš 21000 prizų

  LVJFA ir LFF vykdomas turnyras „Pradinukų lyga“ šiemet subūrė 176 mokyklas ir virš 3000 pradinukų iš visos Lietuvos. Žaidynes gegužės mėnesį vainikavo keturi finalai, tapę įsimintina švente vaikams...