Lietuvos futbolo federacija

Pradinukų lyga

Auganti futbolo Pradinukų lyga įtrauks virš 3000 jaunųjų žaidėjų

2018-03-08

Auganti futbolo Pradinukų lyga įtrauks virš 3000 jaunųjų žaidėjų

176 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau antrasis šio praėjusiais metais startavusio ir itin gausių teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame organizatoriai sulaukė virš 3000 užsiregistravusių pradinių klasių moksleivių.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas. Kitą savaitę startuosiančios varžybos vyks iki gegužės vidurio.

Komandos sužais 4 turus, per kuriuos paaiškės pajėgiausios komandos, pelnysiančios vietas regioniniuose finaluose Šiauliuose, Vilniuje, Simne (Alytaus r. sav.) ir Telšiuose.

Turnyro organizatoriai šiemet džiaugiasi ne tik padidėjusiu dalyvių skaičiumi, bet ir sparčiai augančiu mergaičių įsitraukimu. Lyčių lygybę sporte skatina privalomas mergaičių registravimas komandų sudėtyse siekiant, kad jos irgi gautų šansą į aktyvų ir sveiką laisvalaikį ir kartu būtų įsitraukusios į futbolo bendruomenę.

„Pagaliau lyga vyks visoje Lietuvoje – dešimtyje apskričių pradinių klasių moksleiviai ir moksleivės turės galimybę pakovoti už savo mokymo įstaigos garbę ir patirti nepamirštamas emocijas futbolo aikštelėse. Noriu pabrėžti šio projekto svarbą siekiant pritraukti į futbolą kuo daugiau talentingų berniukų ir mergaičių. Futbolo klubai, akademijos gaus progą pamatyti jaunuosius talentus ir pasikviesti juos į futbolo grupes. Didelį dėmesį skiriame ir mergaitėms, tikimės kad šis projektas paskatins merginų futbolo populiarinimą”, – projekto vizija dalinasi LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Plėsdami lygą, asociacijos atstovai tikisi sulaukti futbolo klubų, akademijų palaikymo ir suinteresuotumo. Jie neslepia, kad geriausias įvertinimas bus emocijų futbolo aikštelėse nestokojimas, tėvelių, mokytojų, trenerių palaikymas ir dar didesnis dalyvių skaičiaus kitais metais.  

Pradinukams gausybę prizų įsteigs rėmėjai – „Vitiron“, „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA.

Susijusios naujienos

 • Pradinukų lygos finalą aplankė FK „Panevėžio“ žaidėjai

  2019-05-22

  Pradinukų lyga

  Pradinukų lygos finalą aplankė FK „Panevėžio“ žaidėjai

  Panevėžyje praūžė Pradinukų lygos Šiaurės regiono finalas, kuriame jaunųjų žaidėjų pasirodymą stebėjo ir palaikė FK „Panevėžio“ žaidėjai.   Šiaurės regiono finale rungėsi po dvi stipriausias...

 • Vilniuje startavo Pradinukų lygos finalų šėlsmas

  2019-05-19

  Pradinukų lyga

  Vilniuje startavo Pradinukų lygos finalų šėlsmas

  Gegužės 15-ąją Lietuvos futbolo federacijos stadiono aikštelėje susirungė pajėgiausios keturios Rytų regiono komandos. Pradinukai įsimintinai praleido dieną su futbolu, emocingai mėgavosi žaidimu bei...

 • Šventinis Pradinukų lygos finalų maratonas prasidės Vilniuje

  2019-05-14

  Pradinukų lyga

  Šventinis Pradinukų lygos finalų maratonas prasidės Vilniuje

  Pirmasis Pradinukų lygos finalas įvyks gegužės 15-ąją sostinės LFF stadione, o paskiau varžybos persikels į Šiaulius, Panevėžį ir Klaipėdą   Šiemet 135 komandos pradėjo žygį Lietuvos pradinių ir...