Lietuvos futbolo federacija

Moterų A lyga

Žiemos taurės turnyro bronzos medaliai iškeliaus į Šiaulius

2018-03-22

Žiemos taurės turnyro bronzos medaliai iškeliaus į Šiaulius

Kovo 20-ąją Kaune buvo sužaistos priešpaskutinės LMFA Žiemos futbolo taurės turnyro rungtynės, kuriose sprendėsi 3-ios vietos likimas.

Simonos Rumčikaitės hetrikas ir seserų Gabijos ir Livijos įvarčiai padėjo Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ekipai nugalėti sostinės Vilniaus MFA „Žalgirį“ rezultatu 5:2. Vilnietėms įvarčius pelnė Dorotėja Aidukaitė ir Austėja Marcinkevičiūtė.

„Rungtynės buvo įdomios dėl daugybės įvarčių. Pirmame kėlinyje mes labiau kontroliavome kamuolį, turėjom daugiau progų, kurias ir išnaudojome. Antrame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, galbūt Vilniaus komanda susikūrė daugiau progų. Mūsų komanda po dvikovos džiaugėsi, nes laimėti visada yra smagu. Kai teigiamas rezultatas, tai didesnė motyvacija dirbti ir siekti tikslų toliau. Matai, kad yra kur tobulėti, tačiau ir žinai, jog sunkus darbas atsiperka“, – pakomentavo Tatjana Veržbickaja.

Finalinė turnyro dvikova bus surengta kovo 27-ąją Nacionalinės futbolo akademijos antroje aikštėje. Žiūrovai nuo 18:00 valandos išvys „Kauno Žalgirio“ ir Šiaulių „Gintros-Universiteto“ dvikovą dėl trofėjaus.

Rungtynių statistika

Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ – Vilniaus MFA „Žalgiris“ 5:2 (4:0)

NFA antroji aikštė, teisėjas – Edgaras Bučinskas (Kaunas)

Įvarčiai: Simona Rumčikaitė – 3, Gabija Toropovaitė ir Livija Toropovaitė – po 1 (ŠSG-FA „Šiauliai“ ); Dorotėja Aidukaitė ir Austėja Marcinkevičiūtė – po 1 (MFA „Žalgiris“).

Susijusios naujienos

 • Įpusėjo moterų A lygos čempionatas

  2018-06-19

  Moterų A lyga

  Įpusėjo moterų A lygos čempionatas

  Po dešimties turų čempionate pirmauja nesuklupęs Šiaulių „Gintra-Universitetas“, o rezultatyvumu pasižymi kaunietė Kamilė Vaičiulaitytė. Čempionato rikiuotė po antrojo rato: Šiaulių FK...

 • K. Vaičiulaitytės benefisas moterų A lygoje

  2018-05-20

  Moterų A lyga

  K. Vaičiulaitytės benefisas moterų A lygoje

  Rezultatyviausia Lietuvos čempionato žaidėja tapo „Kauno Žalgirio“ puolėja Kamilė Vaičiulaitytė, 6-ajame ture pelniusi net 6 įvarčius Šiauliuose. Kamilė Vaičiulaitytė sužibėjo rungtynėse prieš ŠSG-FA...

 • „Gintra-Universitetas“ užtikrintai pasirodė pirmame A lygos rate

  2018-05-15

  Moterų A lyga

  „Gintra-Universitetas“ užtikrintai pasirodė pirmame A lygos rate

  Be pralaimėjimų moterų A lygos čempionato pirmame rate žengė titulą ginančios šiaulietės, kurios atitrūko nuo likusių keturių komandų. FK „Gintra-Universitetas“ laimėjo visas 6 žaistas rungtynes...