Lietuvos futbolo federacija

Moterų A lyga

Žiemos taurės turnyro bronzos medaliai iškeliaus į Šiaulius

2018-03-22

Žiemos taurės turnyro bronzos medaliai iškeliaus į Šiaulius

Kovo 20-ąją Kaune buvo sužaistos priešpaskutinės LMFA Žiemos futbolo taurės turnyro rungtynės, kuriose sprendėsi 3-ios vietos likimas.

Simonos Rumčikaitės hetrikas ir seserų Gabijos ir Livijos įvarčiai padėjo Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ekipai nugalėti sostinės Vilniaus MFA „Žalgirį“ rezultatu 5:2. Vilnietėms įvarčius pelnė Dorotėja Aidukaitė ir Austėja Marcinkevičiūtė.

„Rungtynės buvo įdomios dėl daugybės įvarčių. Pirmame kėlinyje mes labiau kontroliavome kamuolį, turėjom daugiau progų, kurias ir išnaudojome. Antrame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, galbūt Vilniaus komanda susikūrė daugiau progų. Mūsų komanda po dvikovos džiaugėsi, nes laimėti visada yra smagu. Kai teigiamas rezultatas, tai didesnė motyvacija dirbti ir siekti tikslų toliau. Matai, kad yra kur tobulėti, tačiau ir žinai, jog sunkus darbas atsiperka“, – pakomentavo Tatjana Veržbickaja.

Finalinė turnyro dvikova bus surengta kovo 27-ąją Nacionalinės futbolo akademijos antroje aikštėje. Žiūrovai nuo 18:00 valandos išvys „Kauno Žalgirio“ ir Šiaulių „Gintros-Universiteto“ dvikovą dėl trofėjaus.

Rungtynių statistika

Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ – Vilniaus MFA „Žalgiris“ 5:2 (4:0)

NFA antroji aikštė, teisėjas – Edgaras Bučinskas (Kaunas)

Įvarčiai: Simona Rumčikaitė – 3, Gabija Toropovaitė ir Livija Toropovaitė – po 1 (ŠSG-FA „Šiauliai“ ); Dorotėja Aidukaitė ir Austėja Marcinkevičiūtė – po 1 (MFA „Žalgiris“).

Susijusios naujienos

 • Sezonas startavo „Bangos“ ir „Gintros-Universiteto“ pergalėmis

  2018-03-31

  Moterų A lyga

  Sezonas startavo „Bangos“ ir „Gintros-Universiteto“ pergalėmis

  Pirmos moterų A lygos čempionato rungtynės Vilniuje ir Kaune buvo sėkmingos viešnių komandoms. Lygos atidarymo rungtynės kovo 29-ąją buvo surengtos LFF stadione, kur susikovė Vilniaus MFA „Žalgiris“...

 • „Gintra-Universitetas“ laimėjo LMFA Žiemos taurės turnyre

  2018-03-27

  Moterų A lyga

  „Gintra-Universitetas“ laimėjo LMFA Žiemos taurės turnyre

  Šiaulietės lemiamose tradicinio turnyro rungtynėse rezultatu 5:0 įveikė titulą gynusį „Kauno Žalgirį“ ir pelnė pirmą vietą. „Gintra-Universitetas“ pirmame kėlinyje pirmavo dviejų įvarčių skirtumu...

 • Moterų A lygos sezonas startuos kovo 29-ąją

  2018-03-26

  Moterų A lyga

  Moterų A lygos sezonas startuos kovo 29-ąją

  Žiūrovai jau pirmame ture išvys pajėgiausių čempionato komandų dvikovą. LFF stadione susirungs MFA „Žalgiris“ su „Banga“, o NFA stadione – „Kauno Žalgiris“ su „Gintra-Universitetu“. Į čempionato...