Lietuvos futbolo federacija

Moterų A lyga

Žiemos taurės turnyro bronzos medaliai iškeliaus į Šiaulius

2018-03-22

Žiemos taurės turnyro bronzos medaliai iškeliaus į Šiaulius

Kovo 20-ąją Kaune buvo sužaistos priešpaskutinės LMFA Žiemos futbolo taurės turnyro rungtynės, kuriose sprendėsi 3-ios vietos likimas.

Simonos Rumčikaitės hetrikas ir seserų Gabijos ir Livijos įvarčiai padėjo Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ekipai nugalėti sostinės Vilniaus MFA „Žalgirį“ rezultatu 5:2. Vilnietėms įvarčius pelnė Dorotėja Aidukaitė ir Austėja Marcinkevičiūtė.

„Rungtynės buvo įdomios dėl daugybės įvarčių. Pirmame kėlinyje mes labiau kontroliavome kamuolį, turėjom daugiau progų, kurias ir išnaudojome. Antrame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, galbūt Vilniaus komanda susikūrė daugiau progų. Mūsų komanda po dvikovos džiaugėsi, nes laimėti visada yra smagu. Kai teigiamas rezultatas, tai didesnė motyvacija dirbti ir siekti tikslų toliau. Matai, kad yra kur tobulėti, tačiau ir žinai, jog sunkus darbas atsiperka“, – pakomentavo Tatjana Veržbickaja.

Finalinė turnyro dvikova bus surengta kovo 27-ąją Nacionalinės futbolo akademijos antroje aikštėje. Žiūrovai nuo 18:00 valandos išvys „Kauno Žalgirio“ ir Šiaulių „Gintros-Universiteto“ dvikovą dėl trofėjaus.

Rungtynių statistika

Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ – Vilniaus MFA „Žalgiris“ 5:2 (4:0)

NFA antroji aikštė, teisėjas – Edgaras Bučinskas (Kaunas)

Įvarčiai: Simona Rumčikaitė – 3, Gabija Toropovaitė ir Livija Toropovaitė – po 1 (ŠSG-FA „Šiauliai“ ); Dorotėja Aidukaitė ir Austėja Marcinkevičiūtė – po 1 (MFA „Žalgiris“).

Susijusios naujienos

 • Paaiškėjo Moterų A lygos komandos prizininkių trejetas

  2018-10-21

  Moterų A lyga

  Paaiškėjo Moterų A lygos komandos prizininkių trejetas

  Čempionato bronzos medalius užsitikrino Gargždų „Banga“, kuri sulaukė jai palankaus rezultato Vilniuje. 17 turo rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris“ priėmė Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ekipą ir jai...

 • „Gintra-Universitetas“ užsitikrino A lygos titulą

  2018-10-20

  Moterų A lyga

  „Gintra-Universitetas“ užsitikrino A lygos titulą

  Šiaulietės išvykoje nugalėjo FK „Kauno Žalgirį“ ir iškovojusios 36 tašką tapo nepralenkiamos Lietuvos moterų A lygoje. Rimanto Viktoravičiaus treniruojama komanda 17 ture laimėjo rezultatu 4:0 (3:0)...

 • „Kauno Žalgiris“ grąžino dvivaldystę A lygoje

  2018-10-14

  Moterų A lyga

  „Kauno Žalgiris“ grąžino dvivaldystę A lygoje

  16 turas paženklintas kauniečių ir gargždiškių pergalėmis, turinčiomis ypatingą turnyrinę reikšmę. FK „Kauno Žalgiris“ moterų komanda 7:0 pranoko ŠSG-FA „Šiaulių“ ekipą ir iškovojo savo 30-ąjį tašką...