Lietuvos futbolo federacija

Pirma lyga

Ambicingam „Nevėžiui“ reikia laiko

2018-03-22

Ambicingam „Nevėžiui“ reikia laiko

Besibaigiančią futbolo žiemą Kėdainių „Nevėžis“ iš visų pirmosios lygos klubų paskelbė turbūt daugiausia gerų žinių apie save. Nauji rėmėjai. Nauji legionieriai iš tolimų kraštų. Naujas – nors, aišku, ne visai – treneris.

Vitalijus Stankevičius grįžo į Kėdainius. Patyręs treneris su šio miesto komanda praėjusį dešimtmetį dukart iškovojo pirmosios lygos bronzą, o pirmasis jo sugrįžimas į „Nevėžį“ užpernai pasižymėjo tuo, kad iš jaunos ir nepatyrusios komandos buvo išspausta ketvirtoji vieta, atnešusi V. Stankevičiui geriausio lygos trenerio prizą.

Grįžęs antrą sykį į kortų malką, iš kurios dėlios 2018-ųjų kėdainietiško futbolo pasjansą, treneris iš karto gavo keletą galimų kozirių: prie komandos prisidėjo argentinietis Rodrigo Anzorena, urugvajietis Nicolasas Noriega ir japonas Tohru Kobayashi.

Mums reikia laiko. Taip Kėdainių klubo direktorius Saulius Skibiniauskas kalba ir apie legionierių adaptaciją Lietuvoje, ir apie daugelį kitų dalykų.

„Užsieniečiai atvyko gana vėlai. Bet kitaip turbūt ir negalėjo būti – minus 20 laipsnių temperatūra mes juos būtume tik išgąsdinę“, – svarstė direktorius.

Šalčiai pakenkė visam komandos pasirengimui. Dėl jų „Nevėžiui“ teko atšaukinėti kontrolines rungtynes, sutriko pratybų procesas, nes treniruotis manieže kėdainiečiai neturėjo sąlygų.

Ir vėl – komandai reikės laiko. „Tikiuosi, kad tai įvyks anksčiau, bet gali būti, kad įsivažiuosime tik iki vasaros“, – nuogąstavo S. Skibiniauskas.

„Nevėžyje“ lieka patyrę gynėjas Rolandas Slepakovas, atakuojantys žaidėjai Aretas Gėgžna ir Evaldas Kugys. S. Skibiniausko nuomone, „Nevėžis“ neprarado gyvybiškai svarbių futbolininkų: „Nebuvo taip, kad kažkas nuspręstų išeiti į stipresnę komandą. Permainos – planinės: kai kurie žaidėjai baigia karjerą, kai ką nusprendžiame keisti patys“.

Pernai Mariaus Skinderio treniruota komanda sezoną baigė septinta. „Mes ir tada turėjome ambicijų. Visada jų turime, – lygindamas praėjusio ir šio sezono siekius sakė S. Skibiniauskas. – Tiesiog kartais pavyksta, kartais – ne“.

Tačiau „Nevėžio“ direktorius varžovams iš karto pasiuntė žinią – septinta vieta kėdainiškių netenkins. Tarp eilučių – tikslas iškovoti medalius? „Mes mėgstame sakyti – reikia laimėti vienas rungtynes po kitų“, – nuo tiesioginio atsakymo į šį klausimą išsisuko direktorius. Derėtų manyti, kad jei daug patirties ir futbolo išminties sukaupusiam V. Stankevičiui iš veteranų, perspektyvaus Kėdainių jaunimo ir užsienio legiono pavyks sulipdyti darnų ansamblį, laimėtomis rungtynėmis „Nevėžis“ šiemet gali mėgautis dažnai.

Susijusios naujienos

 • 16 turas: antrų kėlinių „šou“

  2019-07-08

  Pirma lyga

  16 turas: antrų kėlinių „šou“

  Šeštadienį ir sekmadienį sužaistas šešiolikto Pirmos lygos turo rungtynes sieja vienas įdomus faktas. Visi įvarčiai (o jų įmušta ne taip ir mažai - 18) buvo pelnyti antruose kėliniuose! Jurgitos...

 • 15 turas: sunki diena lyderiams

  2019-07-04

  Pirma lyga

  15 turas: sunki diena lyderiams

  Paskutinis LFF Pirmos lygos pirmo rato turas lyderiams tapo tikru išbandymu. Tik Telšių „Džiugas“ gana užtikrintai įsirašė eilinę pergalę į savo sąskaitą. Tuo tarpu kiti du lyderių trejeto nariai...

 • 14 turas: Lyderiai neklumpa, persekiotojai – stengiasi vytis

  2019-07-02

  Pirma lyga

  14 turas: Lyderiai neklumpa, persekiotojai – stengiasi vytis

  Sekmadienį vykusiose 14-ojo Pirmos lygos turo rungtynėse pergales iškovojo visos pirmaujančios komandos. Nuotrauka: Jurgita Riekašienė   Turnyrinė lentelė darosi panaši į sluoksniuotą tortą, kurio...