Lietuvos futbolo federacija

Betsafe Futsal A lyga

„Betsafe-Futsal A lyga“ pasiekė intriguojančią finišo tiesiąją

2018-03-22

„Betsafe-Futsal A lyga“ pasiekė intriguojančią finišo tiesiąją

Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygoje“ ateinantį savaitgalį paaiškės čempionato nugalėtojas, o futbolo bendruomenė kviečiama balsuoti naudingiausio sezono žaidėjo rinkimuose.

Naudingiausią savo komandos žaidėją klubai jau išrinko, o nuo vakar visi gali atiduoti savo balsą ir išrinkti geriausią sezono futbolininką. Balsuoti galima paspaudus šią nuorodą.

Tuo tarpu čempionai sekmadienį paaiškės vienoje iš dviejų arenų. Čempionate pirmauja ir viską savo rankose turi Kauno „Vyčio“ futbolininkai, kurie namuose susitiks su trečią vietą užimančiu, bet dar bronzos neužsitikrinusiu Klaipėdos „Koralu“.

Kauniečiai tašku lenkia prieš Gargždų „Pramogos-SC“ klubą, kuris išvykoje mes iššūkį  Vilniaus „Turbotransfers“ komandai.

„Vyčio“ ir „Koralo“ dvikovą 15 val. bei Kauno „Inkaro“ ir „Vievio žiedo“ rungtynes 12 val. transliuos Delfi TV.

Po paskutiniųjų rungtynių gali pasikeisti tiek lyderių, tiek lentelės apačioje žengiančių klubų rikiuotė. Vienintelės komandos, kurių pozicija tikrai nepasikeis yra „Turbotransfers“, Mažeikių VIP ir „Vievio žiedas“.

Susijusios naujienos

 • „Vytis“ apgynė „Betsafe Futsal A lygos“ titulą

  2019-03-31

  Betsafe Futsal A lyga

  „Vytis“ apgynė „Betsafe Futsal A lygos“ titulą

  Sekmadienį Prienų arenoje buvo sprendžiamas 2018-19 m. „Betsafe Futsal A lygos“ čempionų titulo likimas. Kauno „Vytis“ ir Gargždų „Pramogos-SC“ sužaidė atsakomąsias finalo rungtynes, kuriose...

 • „Vikingai“ iškovojo trečią vietą „Betsafe Futsal A lygoje“

  2019-03-30

  Betsafe Futsal A lyga

  „Vikingai“ iškovojo trečią vietą „Betsafe Futsal A lygoje“

  Šeštadienio vakarą Jonavoje paaiškėjo, kas šiais metais „Betsafe Futsal A lygoje“ užėmė trečiąją vietą. Tai padarė namuose žaidę „Vikingai“, kurie po dramatiškos kovos 6:5 nugalėjo Vilniaus...

 • Pirmąją akistatą dėl aukso laimėjo „Vytis“

  2019-03-24

  Betsafe Futsal A lyga

  Pirmąją akistatą dėl aukso laimėjo „Vytis“

  Lietuvos „Betsafe Futsal A lygoje“ sekmadienį buvo sužaisti pirmieji didžiojo ir mažojo finalo mačai. Dėl čempionų titulo kovojantys Gargždų „Pramogos-SC“ ir Kauno „Vyčio“ klubai varžovams...