Lietuvos futbolo federacija

Betsafe Futsal A lyga

„Betsafe-Futsal A lyga“ pasiekė intriguojančią finišo tiesiąją

2018-03-22

„Betsafe-Futsal A lyga“ pasiekė intriguojančią finišo tiesiąją

Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygoje“ ateinantį savaitgalį paaiškės čempionato nugalėtojas, o futbolo bendruomenė kviečiama balsuoti naudingiausio sezono žaidėjo rinkimuose.

Naudingiausią savo komandos žaidėją klubai jau išrinko, o nuo vakar visi gali atiduoti savo balsą ir išrinkti geriausią sezono futbolininką. Balsuoti galima paspaudus šią nuorodą.

Tuo tarpu čempionai sekmadienį paaiškės vienoje iš dviejų arenų. Čempionate pirmauja ir viską savo rankose turi Kauno „Vyčio“ futbolininkai, kurie namuose susitiks su trečią vietą užimančiu, bet dar bronzos neužsitikrinusiu Klaipėdos „Koralu“.

Kauniečiai tašku lenkia prieš Gargždų „Pramogos-SC“ klubą, kuris išvykoje mes iššūkį  Vilniaus „Turbotransfers“ komandai.

„Vyčio“ ir „Koralo“ dvikovą 15 val. bei Kauno „Inkaro“ ir „Vievio žiedo“ rungtynes 12 val. transliuos Delfi TV.

Po paskutiniųjų rungtynių gali pasikeisti tiek lyderių, tiek lentelės apačioje žengiančių klubų rikiuotė. Vienintelės komandos, kurių pozicija tikrai nepasikeis yra „Turbotransfers“, Mažeikių VIP ir „Vievio žiedas“.

Susijusios naujienos

 • Dėl čempionų titulo susikaus „Vytis“ ir „Pramogos-SC“

  2019-03-17

  Betsafe Futsal A lyga

  Dėl čempionų titulo susikaus „Vytis“ ir „Pramogos-SC“

  Sekmadienį 2018-19 m. „Betsafe Futsal A lygos“ sezono atkrintamosiose varžybose paaiškėjo finalo dalyviai. Dėl geriausios komandos vardo susigrums Kauno „Vyčio“ ir Gargždų „Pramogos-SC“ klubai. Šiais...

 • Pusfinaliuose P. Smolkovas laukia pratęsimų

  2019-03-09

  Betsafe Futsal A lyga

  Pusfinaliuose P. Smolkovas laukia pratęsimų

  Lietuvos „Betsafe Futsal A lygos“ reguliarusis sezonas jau baigėsi, o tai reiškia, kad atėjo laikas laukiamiausioms šio sezono kovoms, kurios vyks nauju principu. Nuo šio sezono Lietuvos salės...

 • „TurboTransfers“ – Futsal A lygos atkrintamosiose varžybose

  2019-03-06

  Betsafe Futsal A lyga

  „TurboTransfers“ – Futsal A lygos atkrintamosiose varžybose

  Trečiadienio vakarą „Betsafe Futsal A lygoje“ nusileido 2018/19 metų reguliariojo sezono uždanga. Atidėtose 17 turo rungtynėse Vilniaus „TurboTransfers“ lygiosiomis 2:2 sužaidė su Naujosios „Akmenės“...