Lietuvos futbolo federacija

Pirma lyga

„Koralas“ nori tapti tramplinu jauniems klaipėdiečiams

2018-03-23

„Koralas“ nori tapti tramplinu jauniems klaipėdiečiams

Po pirmojo sėkmingo sezono Pirmoje lygoje turnyrinės ambicijos neišaugo. Šeštąją vietą čempionate pernai užėmęs Klaipėdos „Koralas“ šiemet šuolio aukštyn neplanuoja – klubas turi kitų ketinimų.

„Galime tik pažadėti, kad kovosime su visais, – teigė klaipėdiečių klubo konsultantas jaunimo ugdymo ir organizacijos vystymo kausimais Viktoras Usovas. – Organizuosime daug socialinių akcijų, bandysime pritraukti žiūrovus į stadioną, norime, kad jie sirgtų už savo miesto komandą, kad palaikytų jaunus futbolininkus bei smagiai praleistų laiką rungtynėse. Pradedame nuo mažų dalykų“.

Tarpsezonį „Koralą“ paliko būrys patyrusių žaidėjų. Į gimtąją Baltarusiją sparnus pakėlė komandos atakų lyderis Maksimas Lukaševičius, gynėjas Aurimas Skurdelis persikėlė į Gargždų „Bangą“, saugas Erikas Vainoras – į Telšių „Džiugą“.

Planuojama, kad patirties atjaunėjusiai komandai turėtų pridėti klube likęs patyręs gynėjas Donatas Surblys ir puolėjas Andrius Marcinkevičius, o taip pat gynėjas Paulius Juška. „Korale“ lieka pagrindinis vartininkas Ernestas Grudys, vis gilesnes šaknis Lietuvos pajūryje leidžiantis kanadietis Victoras Munozas, kuris ne tik žaidžia uostamiesčio komandoje, bet ir treniruoja vaikus Palangoje.

Pasak V. Usovo, patyrę futbolininkai turėtų padėti jauniesiems. Tokiems, kaip Neilas Urba, Kasparas Davidonis, Ignas Venckus ir kitiems žaidėjams, jau atstovaujantiems savo amžiaus grupių Lietuvos rinktinėms.

„Koralo“ trenerių štabe – rokiruotės. Pernai komandai oficialiai vadovavo Saulius Mikalajūnas, aktyviai dirbo Kęstutis Ivaškevičius. Dabar šis pagrindinį dėmesį skiria darbui su „Koralo“ akademijoje besitreniruojančiais vaikais, o vyrų treniruotiems žiemą vadovavo Marselis Basanovas. „Koralo“ trenerio konsultanto pozicijoje lieka Rimantas Žvingilas.

Visos klaipėdiečių dėlionės galutinai turėtų būti sudėliotos iki sezono pradžios. Sezono, kuriame komanda, pasak jos atstovų, sieks, kad jauni žaidėjai rungyniautų ir tobulėtų.

Susijusios naujienos

 • LFF Pirma lyga: prie starto linijos

  2019-03-22

  Pirma lyga

  LFF Pirma lyga: prie starto linijos

  Šį savaitgalį startuoja dar vienas LFF Pirmos lygos sezonas, su kuo ir sveikiname futbolo gerbėjus. Naujas startas - naujos viltys, tikėsimės gerų emocijų, kovingų rungtynių, įtampos ar net dramos...

 • Pirmos lygos licencijavime dalyvaus vienas seniausių Lietuvos futbolo klubų

  2018-11-23

  Pirma lyga

  Pirmos lygos licencijavime dalyvaus vienas seniausių Lietuvos futbolo klubų

  Prasidėjo 2019 m. sezono Pirmos lygos klubų licencijavimo procesas. Prašymus dalyvauti licencijavime pateikė 16 klubų. Pirmos lygos licencijos siekia ir prašymus licencijavimui pateikė šie klubai...

 • „Panevėžys“ iškovojo LFF Pirmos lygos titulą

  2018-10-20

  Pirma lyga

  „Panevėžys“ iškovojo LFF Pirmos lygos titulą

  Šeštadienį finišavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos pirmenybės ir paaiškėjo naujieji nugalėtojai. Po dramatiškos kovos „Panevėžio“ klubas įveikė tiesioginį konkurentą Kėdainių...