Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

L. Mėgelaitis: „Privalome padaryti išvadas“

2018-03-24

L. Mėgelaitis: „Privalome padaryti išvadas“

Pirmą kartą Europos čempionato atrankos rungtynėse startavęs Lietuvos U-21 rinktinės saugas Linas Mėgelaitis negalėjo pasidžiaugti sėkmingu komandos žaidimu, tačiau tikino, jog jis su ekipos draugais stengsis padaryti išvadas.

Penktadienį vykusioje dvikovoje lietuviai pralaimėjo Suomijai 0:2 ir patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės. Visgi komandos sudėtyje buvo nemažai jaunų žaidėjų, kuriems vyriausiasis treneris Caritas Falchas nusprendė suteikti debiutą.

Su rinktine nuo praeitų metų birželio plušantis L. Mėgelaitis po rungtynių teigė, jog viskas, kas vyko, nebuvo patenkinama: „Kaip ir dažniausiai, pasirinkome taktiką žaisti antru numeriu. Suomiai pasižymi greitu įkirtimu į zonas už gynėjų, todėl planas buvo labiau atsitraukti. Mums trūko pasitikėjimo savimi ir leidome varžovams primesti savo žaidimą“.

„Po pertraukos ir trenerio įkvepiančios kalbos išėjome į antrą kėlinį užsivedę, bet praleidome du įvarčius, ir rungtynės buvo beveik nuspręstos. Buvome varžovams per geri, todėl privalome padaryti išvadas“.

Sekmadienio vakarą rinktinė atvyko į Liubliną, kur ruošis antradienio rungtynėms su Lenkija. 19-metis futbolininkas teigė, jog komandai svarbiausia bus būti daugiau agresyviems ir vienas kitam padėti: „Turime gerą ir nuoširdžiai dirbantį kolektyvą, tačiau ne visada viskas pavyksta taip, kaip mes norime. Galbūt mums trūksta laiko susižaisti – turime ir naujų veidų, kuriems reikia perprasti žaidimo taktikas bei įsilieti, tačiau tai su laiku įvyksta. Pasitikime treneriu ir tikime tuo, ką darome“.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė analizuos klaidas rungtynėse su Suomija ir pradės Lenkijos rinktinės analizę. Komandos taip pat laukia pirmoji treniruotė, iš kurios foto reportažą pateiksime lff.lt puslapyje ir LFF Jaunimo rinktinės feisbuko profilyje.

Susijusios naujienos

 • Paaiškėjo U-21 rinktinės rungtynių datos Europos čempionato atrankoje

  2018-12-13

  U-21 rinktinė

  Paaiškėjo U-21 rinktinės rungtynių datos Europos čempionato atrankoje

  Ištraukus 2021 metų Europos U-21 futbolo čempionato atrankos burtus, Lietuvos rinktinė sužinojo ir rungtynių su būsimais varžovais datas. Lietuvos ekipa pateko į 4 atrankos grupę bei susitiks su San...

 • Ištraukti Europos U-21 čempionato atrankos burtai

  2018-12-11

  U-21 rinktinė

  Ištraukti Europos U-21 čempionato atrankos burtai

  Antradienio ryte UEFA būstinėje Nione ištraukti 2021 metų Europos jaunimo (U-21) futbolo čempionato atrankos burtai, kuriuose paaiškėjo ir Lietuvos rinktinės varžovai. Burtuose 53 komandos buvo...

 • C. Falchas atsistatydino iš trenerio posto

  2018-12-05

  U-21 rinktinė

  C. Falchas atsistatydino iš trenerio posto

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, kad Lietuvos jaunimo iki 21 metų rinktinės vyriausiasis treneris Caritas Falchas parašė atsistatydinimo pareiškimą ir pasitraukė iš užimamų pareigų. Kartu...