Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

L. Mėgelaitis: „Privalome padaryti išvadas“

2018-03-24

L. Mėgelaitis: „Privalome padaryti išvadas“

Pirmą kartą Europos čempionato atrankos rungtynėse startavęs Lietuvos U-21 rinktinės saugas Linas Mėgelaitis negalėjo pasidžiaugti sėkmingu komandos žaidimu, tačiau tikino, jog jis su ekipos draugais stengsis padaryti išvadas.

Penktadienį vykusioje dvikovoje lietuviai pralaimėjo Suomijai 0:2 ir patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės. Visgi komandos sudėtyje buvo nemažai jaunų žaidėjų, kuriems vyriausiasis treneris Caritas Falchas nusprendė suteikti debiutą.

Su rinktine nuo praeitų metų birželio plušantis L. Mėgelaitis po rungtynių teigė, jog viskas, kas vyko, nebuvo patenkinama: „Kaip ir dažniausiai, pasirinkome taktiką žaisti antru numeriu. Suomiai pasižymi greitu įkirtimu į zonas už gynėjų, todėl planas buvo labiau atsitraukti. Mums trūko pasitikėjimo savimi ir leidome varžovams primesti savo žaidimą“.

„Po pertraukos ir trenerio įkvepiančios kalbos išėjome į antrą kėlinį užsivedę, bet praleidome du įvarčius, ir rungtynės buvo beveik nuspręstos. Buvome varžovams per geri, todėl privalome padaryti išvadas“.

Sekmadienio vakarą rinktinė atvyko į Liubliną, kur ruošis antradienio rungtynėms su Lenkija. 19-metis futbolininkas teigė, jog komandai svarbiausia bus būti daugiau agresyviems ir vienas kitam padėti: „Turime gerą ir nuoširdžiai dirbantį kolektyvą, tačiau ne visada viskas pavyksta taip, kaip mes norime. Galbūt mums trūksta laiko susižaisti – turime ir naujų veidų, kuriems reikia perprasti žaidimo taktikas bei įsilieti, tačiau tai su laiku įvyksta. Pasitikime treneriu ir tikime tuo, ką darome“.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė analizuos klaidas rungtynėse su Suomija ir pradės Lenkijos rinktinės analizę. Komandos taip pat laukia pirmoji treniruotė, iš kurios foto reportažą pateiksime lff.lt puslapyje ir LFF Jaunimo rinktinės feisbuko profilyje.

Susijusios naujienos

 • Graikijos karštyje – praleistas įvartis pabaigoje

  2019-09-10

  U-21 rinktinė

  Graikijos karštyje – praleistas įvartis pabaigoje

  Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė Graikijos karštį ir varžovų atakas atlaikė iki rungtynių pabaigos. Europos čempionato atrankos 4 grupės rungtynėse vienintelį įvartį varžovai pelnė likus žaisti...

 • Čekijoje – pirma nesėkmė U-21 čempionato atrankoje

  2019-09-06

  U-21 rinktinė

  Čekijoje – pirma nesėkmė U-21 čempionato atrankoje

  Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė išvykoje nusileido Čekijai ir patyrė pirmą nesėkmę Europos čempionato atrankoje. Lietuviai turėjo progų pasižymėti, bet neįveikė varžovų vartininko, o čekai...

 • Jaunimo rinktinei – dviguba išvyka

  2019-09-03

  U-21 rinktinė

  Jaunimo rinktinei – dviguba išvyka

  Lietuvos jaunimo (U-21) Kaune ruošiasi dvigubai išvykai – Europos čempionato atrankos 4 grupės rungtynėse lietuviai svečiuose žais su Čekijos ir Graikijos komandomis. Rinktinės treneriai į...