Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

E. Jankauskas: „Pralaimėjome pelnytai ir nebėgame nuo atsakomybės“

2018-03-25

E. Jankauskas: „Pralaimėjome pelnytai ir nebėgame nuo atsakomybės“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė jau pirmame kėlinyje praleido 4 įvarčius, ir nors antroje mačo dalyje žaidimas susitvarkė, tačiau Edgaro Jankausko auklėtiniai nesugebėjo prilygti gruzinams, kurie triumfavo 4:0.

„Tai buvo pats blogiausias kėlinys mūsų rinktinės istorijoje“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas. – Matyt, tas ilgas tarpas mus privertė pamiršti, kas yra geras europinis rinktinių futbolas. Pralaimėjome visais komponentais savo priešininkams. Pačiu siunkiausiu momentu šioje dvikovoje mūsų ekipoje neatsirado lyderis, kuris galėtų perlaužti rungtynių eigą. Liūdna, nes rezultatas tikrai gėdingas“.

Treneris pripažino, kad mače su Gruzija nesuveikė rungtynių planas: „Susitarimai ir užduotys, kuriuos norėjome įgyvendinti, mums šįkart nepavyko. Turime sąžiningai prisipažinti, kad mums nepavyko. Pralaimėjome tikrai pelnytai ir nebėgame nuo atsakomybės. Tokios rungtynės parodo mūsų spragas ir trūkumus“.

Šiame mače Lietuvos rinktinėje debiutavo Modestas Vorobjovas, Justas Lasickas, Karolis Laukžemis ir Danielis Romanovskis.

„Pasirodyti tokiame mače po keitimo nėra lengva, manau, kad jie neblogai susitvarkė. Esu patenkintas, pamačiau, kad jie nebijojo eiti į aikštę, žaidė drąsiai“, – kalbėjo treneris.

Išsamesnis komentaras vaizdo reportaže:

 

Jau sekmadienio rytą Lietuvos rinktinę iš Tbilisio miesto išvyks į Armėnijos sostinę Jerevaną, kur antradienį išmėgins jėgas su šios šalies rinktine.

Susijusios naujienos

 • Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  2020-07-09

  Vyrų rinktinė

  Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas bei Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pasirašė sutartį su F.C. Lumezzane. M. Stankevičius teigia, kad pastaruoju metu turėjo...

 • Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  2020-07-03

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms. Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos...

 • A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  2020-07-02

  Vyrų rinktinė

  A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos komanda Balstogės „Jagiellonia“ švęsdama komandos šimtmetį sudarė simbolinę šimtmečio sudėtį. „Jagiellonia“ pakvietė sirgalius balsuoti bei išrinkti geriausią šimtmečio...