Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

E. Jankauskas: „Pralaimėjome pelnytai ir nebėgame nuo atsakomybės“

2018-03-25

E. Jankauskas: „Pralaimėjome pelnytai ir nebėgame nuo atsakomybės“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė jau pirmame kėlinyje praleido 4 įvarčius, ir nors antroje mačo dalyje žaidimas susitvarkė, tačiau Edgaro Jankausko auklėtiniai nesugebėjo prilygti gruzinams, kurie triumfavo 4:0.

„Tai buvo pats blogiausias kėlinys mūsų rinktinės istorijoje“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas. – Matyt, tas ilgas tarpas mus privertė pamiršti, kas yra geras europinis rinktinių futbolas. Pralaimėjome visais komponentais savo priešininkams. Pačiu siunkiausiu momentu šioje dvikovoje mūsų ekipoje neatsirado lyderis, kuris galėtų perlaužti rungtynių eigą. Liūdna, nes rezultatas tikrai gėdingas“.

Treneris pripažino, kad mače su Gruzija nesuveikė rungtynių planas: „Susitarimai ir užduotys, kuriuos norėjome įgyvendinti, mums šįkart nepavyko. Turime sąžiningai prisipažinti, kad mums nepavyko. Pralaimėjome tikrai pelnytai ir nebėgame nuo atsakomybės. Tokios rungtynės parodo mūsų spragas ir trūkumus“.

Šiame mače Lietuvos rinktinėje debiutavo Modestas Vorobjovas, Justas Lasickas, Karolis Laukžemis ir Danielis Romanovskis.

„Pasirodyti tokiame mače po keitimo nėra lengva, manau, kad jie neblogai susitvarkė. Esu patenkintas, pamačiau, kad jie nebijojo eiti į aikštę, žaidė drąsiai“, – kalbėjo treneris.

Išsamesnis komentaras vaizdo reportaže:

 

Jau sekmadienio rytą Lietuvos rinktinę iš Tbilisio miesto išvyks į Armėnijos sostinę Jerevaną, kur antradienį išmėgins jėgas su šios šalies rinktine.

Susijusios naujienos

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...

 • Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  2019-03-17

  Vyrų rinktinė

  Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtyje prieš pirmąją 2020 m. Europos čempionato atrankos stovyklą įvyko vienas pasikeitimas. Tarp 23 pakviestų žaidėjų buvęs dešiniojo krašto gynėjas Valdemaras...

 • V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  2019-03-12

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas antradienį pakomentavo pasirinktą žaidėjų sąrašą, kuris ruošis ateinančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu ir draugiškam...