Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

F. Černychas: „Mes neatvažiavome į pirmą kėlinį“

2018-03-25

F. Černychas: „Mes neatvažiavome į pirmą kėlinį“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinei nepavyko 2018 metų pradėti pergalingai. Kontrolinėse rungtynėse Edgaro Jankausko vadovaujama komanda 0:4 nusileido Gruzijos rinktinei, o visi įvarčiai buvo įmušti per pirmas 45 minutes.

Žaidimas nedžiugino nei trenerio, nei žaidėjų, kurie išreiškė nusivylimą. Ekipos kapitonas Fiodoras Černychas sakė: „Galima sakyti, kad mes neatvažiavome į pirmą kėlinį. Labai prastai žaidėme, prasileidome įvarčius, neparodėme kovos. Dabar tikrai gėda, turime susėsti, pasikalbėti su vyrais, daugiau taip būti negali“.

„Negalėjome laimėti nei antrų kamuolių, nei atlikti trijų perdavimų. Žaidimas visai nesiklostė. Pirmame kėlinyje mūsų sutartas planas neveikė. Leidome jiems žaisti, atliko daug smūgių, žaidė prieš mus kaip prieš vaikus“, – kalbėjo puolėjas.

Išsamesnis komentaras vaizdo reportaže:

Lietuvos rinktinėje debiutavę J. Lasickas ir M. Vorobjovas drąsiai įsijungė į komandos žaidimą antrajame kėlinyje ir bandė pakeisti rungtynių eigą. Visgi jie pripažino, kad pirmieji pasirodymai aikštėje jiems gerokai apkarto ir įvardijo pralaimėjimo priežastis.

„Rezultatas 0:4, tai yra ne svajonių rungtynės, kuriose norisi debiutuoti, bet toks yra mūsų lygis ir tikėtis debiuto tik pergalingose rungtynėse yra naivu. Debiutuoji, kai treneris tau suteikia šansą. Atidavėme iniciatyvą nuo pirmų minučių, o gruzinai pajautė kraujo skonį įsidrąsino ir mes jiems suteikėme visas sąlygas mėgautis žaidimu“, - dėstė M. Vorobjovas.

Pasak J. Lasicko, kuris turi prastų prisiminimų ir iš rungtynių su gruzinų U-21 komanda rudenį, sakė „Manau, kad atidavėme jiems iniciatyvą. Teko žaisti prieš jų jaunimo komandą ir jeigu jiems leidi žaisti su kamuoliu, jie tai daro. Buvo daug gilesnių klaidų, nepavyko išeiti į atakas ir tai privedė prie to, jog jie turėjo daugiau progų smūgiams bei taip pelnė tuos įvarčius. Atidavėme iniciatyvą, leidome pajusti žaidimą.

J. Lasicko komentaras:

Jau sekmadienio rytą Lietuvos rinktinę iš Tbilisio miesto išvyks į Armėnijos sostinę Jerevaną, kur antradienį išmėgins jėgas su šios šalies rinktine.

Susijusios naujienos

 • Išvykos rungtynės su Serbija – už uždarų durų

  2019-05-24

  Vyrų rinktinė

  Išvykos rungtynės su Serbija – už uždarų durų

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, jog birželio 10 d. Belgrade vyksiančios 2020 m. Europos čempionato atrankos rungtynės Serbija-Lietuva vyks už uždarų durų, tačiau futbolo aistruoliai turi...

 • Futbolo gerbėjams – galimybė pabendrauti su V. Urbonu

  2019-05-23

  Vyrų rinktinė

  Futbolo gerbėjams – galimybė pabendrauti su V. Urbonu

  Futbolo gerbėjams – puiki galimybė pabendrauti su Lietuvos nacionalinės rinktinės treneriu Valdu Urbonu neformalioje aplinkoje. Gegužės 28 d. (antradienį), 19 valandą, „Piano Man“ baras organizuoja...

 • V. Urbonas įvertino E. Zubo žaidimą Izraelio taurės finale

  2019-05-17

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas įvertino E. Zubo žaidimą Izraelio taurės finale

  Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Urbonas šią savaitę lankėsi Izraelio taurės finale, kuriame vienu iš „Bnei Yehuda“ klubo pergalės kalvių tapo vartininkas Emilijus...