Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Lietuvos rinktinė atvyko į Armėniją

2018-03-25

Lietuvos rinktinė atvyko į Armėniją

Lietuvos futbolo vyrų rinktinė sekmadienio rytą paliko savo pirmosios stovyklos vietą – Gruzijos sostinę Tbilisi ir pradėjo kelionę į kitą Kaukazo valstybę – Armėniją, kur jau antradienį, 18 val. Lietuvos laiku, mūsų nacionalinė komanda sužais antras kontrolines rungtynes jau su šios šalies ekipa.

Nors skrydis iš Tbilisio į Jerevaną truko tik 30 minučių, tačiau 5 val. ryto kelionę pradėjusi Lietuvos rinktinė pirmą dienos pusę skyrė poilsiui. Su komanda į Jerevaną nebeatvyko puolėjas Darvydas Šernas, kuris turėjo grįžti ir prisijungti prie „Hapoel Kfar Saba“ klubo.

Treneriai pasiekę Armėnija užsidarė posėdžių kambaryje, kuriame analizavo nesėkmingai pasibaigusias pirmas kontrolines rungtynes.

Kelionės video:

Priminsime, kad mūsiškiai sekmadienį net 0:4 nusileido Gruzijos rinktinei, o visi įvarčiai buvo pelnyti pirmame rungtynių kėlinyje.

Jau sekmadienio vakarą lietuviai surengs pirmą treniruotę, kai išbandys Jerevano futbolo akademijos stadioną. Antra treniruotė lauks jau pirmadienio popietę, kai mūsiškiai sportuos „Respublican stadium“, kuriame antradienį ir lauks rungtynės. Mačą tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...