Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Lietuvos rinktinė atvyko į Armėniją

2018-03-25

Lietuvos rinktinė atvyko į Armėniją

Lietuvos futbolo vyrų rinktinė sekmadienio rytą paliko savo pirmosios stovyklos vietą – Gruzijos sostinę Tbilisi ir pradėjo kelionę į kitą Kaukazo valstybę – Armėniją, kur jau antradienį, 18 val. Lietuvos laiku, mūsų nacionalinė komanda sužais antras kontrolines rungtynes jau su šios šalies ekipa.

Nors skrydis iš Tbilisio į Jerevaną truko tik 30 minučių, tačiau 5 val. ryto kelionę pradėjusi Lietuvos rinktinė pirmą dienos pusę skyrė poilsiui. Su komanda į Jerevaną nebeatvyko puolėjas Darvydas Šernas, kuris turėjo grįžti ir prisijungti prie „Hapoel Kfar Saba“ klubo.

Treneriai pasiekę Armėnija užsidarė posėdžių kambaryje, kuriame analizavo nesėkmingai pasibaigusias pirmas kontrolines rungtynes.

Kelionės video:

Priminsime, kad mūsiškiai sekmadienį net 0:4 nusileido Gruzijos rinktinei, o visi įvarčiai buvo pelnyti pirmame rungtynių kėlinyje.

Jau sekmadienio vakarą lietuviai surengs pirmą treniruotę, kai išbandys Jerevano futbolo akademijos stadioną. Antra treniruotė lauks jau pirmadienio popietę, kai mūsiškiai sportuos „Respublican stadium“, kuriame antradienį ir lauks rungtynės. Mačą tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Susijusios naujienos

 • Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  2020-07-09

  Vyrų rinktinė

  Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas bei Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pasirašė sutartį su F.C. Lumezzane. M. Stankevičius teigia, kad pastaruoju metu turėjo...

 • Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  2020-07-03

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms. Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos...

 • A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  2020-07-02

  Vyrų rinktinė

  A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos komanda Balstogės „Jagiellonia“ švęsdama komandos šimtmetį sudarė simbolinę šimtmečio sudėtį. „Jagiellonia“ pakvietė sirgalius balsuoti bei išrinkti geriausią šimtmečio...