Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Lietuvos rinktinė atvyko į Armėniją

2018-03-25

Lietuvos rinktinė atvyko į Armėniją

Lietuvos futbolo vyrų rinktinė sekmadienio rytą paliko savo pirmosios stovyklos vietą – Gruzijos sostinę Tbilisi ir pradėjo kelionę į kitą Kaukazo valstybę – Armėniją, kur jau antradienį, 18 val. Lietuvos laiku, mūsų nacionalinė komanda sužais antras kontrolines rungtynes jau su šios šalies ekipa.

Nors skrydis iš Tbilisio į Jerevaną truko tik 30 minučių, tačiau 5 val. ryto kelionę pradėjusi Lietuvos rinktinė pirmą dienos pusę skyrė poilsiui. Su komanda į Jerevaną nebeatvyko puolėjas Darvydas Šernas, kuris turėjo grįžti ir prisijungti prie „Hapoel Kfar Saba“ klubo.

Treneriai pasiekę Armėnija užsidarė posėdžių kambaryje, kuriame analizavo nesėkmingai pasibaigusias pirmas kontrolines rungtynes.

Kelionės video:

Priminsime, kad mūsiškiai sekmadienį net 0:4 nusileido Gruzijos rinktinei, o visi įvarčiai buvo pelnyti pirmame rungtynių kėlinyje.

Jau sekmadienio vakarą lietuviai surengs pirmą treniruotę, kai išbandys Jerevano futbolo akademijos stadioną. Antra treniruotė lauks jau pirmadienio popietę, kai mūsiškiai sportuos „Respublican stadium“, kuriame antradienį ir lauks rungtynės. Mačą tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Susijusios naujienos

 • Vokietijoje Išbandė dvi sudėtis ir šlifavo gynybą

  2019-03-19

  Vyrų rinktinė

  Vokietijoje Išbandė dvi sudėtis ir šlifavo gynybą

  Penktadienį vyksiančiam Europos čempionato atrankos startui besirengianti Lietuvos futbolo rinktinė turėjo dinamišką antrąją stovyklos dieną ir treniruočių pobūdžio rungtynes. Tryro mieste...

 • Lietuvos rinktinė pasirengusi sunkiam darbui

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinė pasirengusi sunkiam darbui

  2020 m. Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu pradėjusi ruoštis Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienio vakarą Vokietijoje surengė pirmąją treniruotę su naujuoju vyriausiuoju treneriu...

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...