Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Lietuvos rinktinė atvyko į Armėniją

2018-03-25

Lietuvos rinktinė atvyko į Armėniją

Lietuvos futbolo vyrų rinktinė sekmadienio rytą paliko savo pirmosios stovyklos vietą – Gruzijos sostinę Tbilisi ir pradėjo kelionę į kitą Kaukazo valstybę – Armėniją, kur jau antradienį, 18 val. Lietuvos laiku, mūsų nacionalinė komanda sužais antras kontrolines rungtynes jau su šios šalies ekipa.

Nors skrydis iš Tbilisio į Jerevaną truko tik 30 minučių, tačiau 5 val. ryto kelionę pradėjusi Lietuvos rinktinė pirmą dienos pusę skyrė poilsiui. Su komanda į Jerevaną nebeatvyko puolėjas Darvydas Šernas, kuris turėjo grįžti ir prisijungti prie „Hapoel Kfar Saba“ klubo.

Treneriai pasiekę Armėnija užsidarė posėdžių kambaryje, kuriame analizavo nesėkmingai pasibaigusias pirmas kontrolines rungtynes.

Kelionės video:

Priminsime, kad mūsiškiai sekmadienį net 0:4 nusileido Gruzijos rinktinei, o visi įvarčiai buvo pelnyti pirmame rungtynių kėlinyje.

Jau sekmadienio vakarą lietuviai surengs pirmą treniruotę, kai išbandys Jerevano futbolo akademijos stadioną. Antra treniruotė lauks jau pirmadienio popietę, kai mūsiškiai sportuos „Respublican stadium“, kuriame antradienį ir lauks rungtynės. Mačą tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Susijusios naujienos

 • Išvykos rungtynės su Serbija – už uždarų durų

  2019-05-24

  Vyrų rinktinė

  Išvykos rungtynės su Serbija – už uždarų durų

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, jog birželio 10 d. Belgrade vyksiančios 2020 m. Europos čempionato atrankos rungtynės Serbija-Lietuva vyks už uždarų durų, tačiau futbolo aistruoliai turi...

 • Futbolo gerbėjams – galimybė pabendrauti su V. Urbonu

  2019-05-23

  Vyrų rinktinė

  Futbolo gerbėjams – galimybė pabendrauti su V. Urbonu

  Futbolo gerbėjams – puiki galimybė pabendrauti su Lietuvos nacionalinės rinktinės treneriu Valdu Urbonu neformalioje aplinkoje. Gegužės 28 d. (antradienį), 19 valandą, „Piano Man“ baras organizuoja...

 • V. Urbonas įvertino E. Zubo žaidimą Izraelio taurės finale

  2019-05-17

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas įvertino E. Zubo žaidimą Izraelio taurės finale

  Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Urbonas šią savaitę lankėsi Izraelio taurės finale, kuriame vienu iš „Bnei Yehuda“ klubo pergalės kalvių tapo vartininkas Emilijus...