Lietuvos futbolo federacija

Pirma lyga

Pakruojiečių troškimas – žingsnis ar du į priekį

2018-03-26

Pakruojiečių troškimas – žingsnis ar du į priekį

„Pasikeitė maždaug pusė komandos“, – kiek pamąstęs konstatavo „Pakruojo“ futbolo klubo vadovas Rimantas Čeponis. Praėjusį sezoną devintąją vietą Pirmoje lygoje užėmusi nedidelio miestelio komanda kol kas net pati sunkiai įsivaizduoja, ko iš savęs tikėtis.

Iš trijų rezultatyviausių praėjusio sezono žaidėjų komandoje liko tik vienas – Pakruojo futbolo simbolis dar nuo „Kruojos“ laikų Aivaras Bagočius. Kiti du išvyko. Ukrainietis Mykola Barba, palikęs ginti „Pakruojo“ garbę savo brolį Vadimą, grįžo namo į Ukrainą, o Edgaras Stankevičius kartu su Mariumi Butėnu ir Arūnu Šteinu pasuko į Pirmoje lygoje debiutuosiantį „Kupiškį“. Neliko ant Kruojos krantų ir patyrusio gynėjo Valdo Pocevičiaus – jis karjerą tęs Gargždų „Bangoje“.

„V.Pocevičių ir atraminį saugą M.Butėną – kadangi ši pozicija mūsų komandoje probleminė – norėjome išsaugoti labiausiai, Bet M. Butėnas kažkaip visada būdavo kartu su E. Stankevičiumi, šįkart jie priėmė tokį sprendimą“, – guodėsi R. Čeponis.

Atsiradusias spragas „Pakruojo“ treneris Aidas Dambrauskas bandys kaišyti naujais legionieriais – ukrainiečiu Maksimu Pirogovu ir atraminiu saugu iš Afrikos, kuris turėtų spėti prisidėti prie komandos iki sezono pradžios, bei šiauliečių desantu.

Šį sudaro iš Telšių „Džiugo“ arčiau namų grįžę saugas Edvinas Jasaitis ir puolėjas Vaidas Viktoravičius, taip pat – gynėjas Ernestas Pilypas. „Šiauliuose“, dar tais laikais, kai Saulės miesto komanda varžėsi A lygoje, yra rungtyniavęs ir perspektyvus pakruojietis Deividas Šešplaukis, su kuriuo klubas sudarė dvejų metų sutartį.

Iš naujokų ir pernykščio gynybinio branduolio – olando vartininko Jordy van de Corputo, Donato Strockio, Aivaro Renuso – „Pakruojis“ turėtų lipdyti komandos stuburą. Nuo tada, kai iš A lygos pasitraukė lažybinių sandorių šmėklų persekiota „Kruoja“, naujoji Pakruojo komanda pirmojoje lygoje sužaidė tik vieną sezoną – pernykštį.

„Nežinau, kuri komanda stipresnė – praėjusio sezono ar dabartinė, – neslėpė R. Čeponis. – Bet tikiuosi, kad būsime vienu ar dviem laipteliais aukščiau nei pernai“. Lieka priminti – 2017-aisiais „Pakruojis“ buvo devintas lygoje.

Susijusios naujienos

 • 19 turas: lyderis keičiasi, tik nežinia, ar ilgam

  2019-08-12

  Pirma lyga

  19 turas: lyderis keičiasi, tik nežinia, ar ilgam

  Po šio savaitgalio dvikovų pasikeitė situacija turnyrinės lentelės viršuje. Užteko Gargždų „Bangos” kluptelėjimo Vilniuje ir konkurentai tuo pasinaudojo – tiek „Nevėžis”, tiek „Džiugas”, nors ir...

 • I lygos 18 turo apžvalga: lyderiai iš tolo mojuoja persekiotojams

  2019-08-05

  Pirma lyga

  I lygos 18 turo apžvalga: lyderiai iš tolo mojuoja persekiotojams

  Aštuonioliktame ture pergales iškovojo visos trys pirmaujančios komandos. Tiesa, Gargždų ir Telšių ekipoms dėl trijų taškų teko gerokai paplušėti. Tuo tarpu komandoms, užimančioms 4-6 vietas, turas...

 • I lygos anonsas: 17 turas. Sugrįžimas po atostogų

  2019-07-25

  Pirma lyga

  I lygos anonsas: 17 turas. Sugrįžimas po atostogų

  Labai greitai prabėgo tos kelios savaitės be Pirmos lygos futbolo. Jo jau spėjome pasiilgti, tad ateinantį savaitgalį su nekantrumu laukiame, ką naujo pademonstruos ekipos. Nuotraukos autorius...