Lietuvos futbolo federacija

Pirma lyga

Pakruojiečių troškimas – žingsnis ar du į priekį

2018-03-26

Pakruojiečių troškimas – žingsnis ar du į priekį

„Pasikeitė maždaug pusė komandos“, – kiek pamąstęs konstatavo „Pakruojo“ futbolo klubo vadovas Rimantas Čeponis. Praėjusį sezoną devintąją vietą Pirmoje lygoje užėmusi nedidelio miestelio komanda kol kas net pati sunkiai įsivaizduoja, ko iš savęs tikėtis.

Iš trijų rezultatyviausių praėjusio sezono žaidėjų komandoje liko tik vienas – Pakruojo futbolo simbolis dar nuo „Kruojos“ laikų Aivaras Bagočius. Kiti du išvyko. Ukrainietis Mykola Barba, palikęs ginti „Pakruojo“ garbę savo brolį Vadimą, grįžo namo į Ukrainą, o Edgaras Stankevičius kartu su Mariumi Butėnu ir Arūnu Šteinu pasuko į Pirmoje lygoje debiutuosiantį „Kupiškį“. Neliko ant Kruojos krantų ir patyrusio gynėjo Valdo Pocevičiaus – jis karjerą tęs Gargždų „Bangoje“.

„V.Pocevičių ir atraminį saugą M.Butėną – kadangi ši pozicija mūsų komandoje probleminė – norėjome išsaugoti labiausiai, Bet M. Butėnas kažkaip visada būdavo kartu su E. Stankevičiumi, šįkart jie priėmė tokį sprendimą“, – guodėsi R. Čeponis.

Atsiradusias spragas „Pakruojo“ treneris Aidas Dambrauskas bandys kaišyti naujais legionieriais – ukrainiečiu Maksimu Pirogovu ir atraminiu saugu iš Afrikos, kuris turėtų spėti prisidėti prie komandos iki sezono pradžios, bei šiauliečių desantu.

Šį sudaro iš Telšių „Džiugo“ arčiau namų grįžę saugas Edvinas Jasaitis ir puolėjas Vaidas Viktoravičius, taip pat – gynėjas Ernestas Pilypas. „Šiauliuose“, dar tais laikais, kai Saulės miesto komanda varžėsi A lygoje, yra rungtyniavęs ir perspektyvus pakruojietis Deividas Šešplaukis, su kuriuo klubas sudarė dvejų metų sutartį.

Iš naujokų ir pernykščio gynybinio branduolio – olando vartininko Jordy van de Corputo, Donato Strockio, Aivaro Renuso – „Pakruojis“ turėtų lipdyti komandos stuburą. Nuo tada, kai iš A lygos pasitraukė lažybinių sandorių šmėklų persekiota „Kruoja“, naujoji Pakruojo komanda pirmojoje lygoje sužaidė tik vieną sezoną – pernykštį.

„Nežinau, kuri komanda stipresnė – praėjusio sezono ar dabartinė, – neslėpė R. Čeponis. – Bet tikiuosi, kad būsime vienu ar dviem laipteliais aukščiau nei pernai“. Lieka priminti – 2017-aisiais „Pakruojis“ buvo devintas lygoje.

Susijusios naujienos

 • I lygos 9-ojo turo apžvalga: paskutinis gegužės akordas

  2019-05-21

  Pirma lyga

  I lygos 9-ojo turo apžvalga: paskutinis gegužės akordas

  Pirmadienį nuaidėjo paskutinės devintojo turo kovos. Dauguma lygos komandų pastaruoju metu turėjo labai įtemptą grafiką, neišvengta traukų, diskvalifikacijų. Išryškėjo ir kai kurių ekipų...

 • D. Konikas – geriausias balandžio mėnesio Pirmos lygos žaidėjas

  2019-05-17

  Pirma lyga

  D. Konikas – geriausias balandžio mėnesio Pirmos lygos žaidėjas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) šiais metais organizuoja geriausių LFF Pirmos lygos mėnesių futbolininkų rinkimus. Rinkimuose dalyvauja visų Pirmos lygos klubų atstovai bei žiniasklaidos atstovai...

 • I lygos 7 turo apžvalga

  2019-05-14

  Pirma lyga

  I lygos 7 turo apžvalga

  Praėjęs savaitgalis daug kam buvo kupinas įtampos ir veiksmo. Tiek politikoje, tiek kitose gyvenimo sferose. Įdomiai susiklostė pirmasis LR prezidento(-ės) rinkimų turas. Tarp pagrindinių pretendentų...