Lietuvos futbolo federacija

Pirma lyga

Pakruojiečių troškimas – žingsnis ar du į priekį

2018-03-26

Pakruojiečių troškimas – žingsnis ar du į priekį

„Pasikeitė maždaug pusė komandos“, – kiek pamąstęs konstatavo „Pakruojo“ futbolo klubo vadovas Rimantas Čeponis. Praėjusį sezoną devintąją vietą Pirmoje lygoje užėmusi nedidelio miestelio komanda kol kas net pati sunkiai įsivaizduoja, ko iš savęs tikėtis.

Iš trijų rezultatyviausių praėjusio sezono žaidėjų komandoje liko tik vienas – Pakruojo futbolo simbolis dar nuo „Kruojos“ laikų Aivaras Bagočius. Kiti du išvyko. Ukrainietis Mykola Barba, palikęs ginti „Pakruojo“ garbę savo brolį Vadimą, grįžo namo į Ukrainą, o Edgaras Stankevičius kartu su Mariumi Butėnu ir Arūnu Šteinu pasuko į Pirmoje lygoje debiutuosiantį „Kupiškį“. Neliko ant Kruojos krantų ir patyrusio gynėjo Valdo Pocevičiaus – jis karjerą tęs Gargždų „Bangoje“.

„V.Pocevičių ir atraminį saugą M.Butėną – kadangi ši pozicija mūsų komandoje probleminė – norėjome išsaugoti labiausiai, Bet M. Butėnas kažkaip visada būdavo kartu su E. Stankevičiumi, šįkart jie priėmė tokį sprendimą“, – guodėsi R. Čeponis.

Atsiradusias spragas „Pakruojo“ treneris Aidas Dambrauskas bandys kaišyti naujais legionieriais – ukrainiečiu Maksimu Pirogovu ir atraminiu saugu iš Afrikos, kuris turėtų spėti prisidėti prie komandos iki sezono pradžios, bei šiauliečių desantu.

Šį sudaro iš Telšių „Džiugo“ arčiau namų grįžę saugas Edvinas Jasaitis ir puolėjas Vaidas Viktoravičius, taip pat – gynėjas Ernestas Pilypas. „Šiauliuose“, dar tais laikais, kai Saulės miesto komanda varžėsi A lygoje, yra rungtyniavęs ir perspektyvus pakruojietis Deividas Šešplaukis, su kuriuo klubas sudarė dvejų metų sutartį.

Iš naujokų ir pernykščio gynybinio branduolio – olando vartininko Jordy van de Corputo, Donato Strockio, Aivaro Renuso – „Pakruojis“ turėtų lipdyti komandos stuburą. Nuo tada, kai iš A lygos pasitraukė lažybinių sandorių šmėklų persekiota „Kruoja“, naujoji Pakruojo komanda pirmojoje lygoje sužaidė tik vieną sezoną – pernykštį.

„Nežinau, kuri komanda stipresnė – praėjusio sezono ar dabartinė, – neslėpė R. Čeponis. – Bet tikiuosi, kad būsime vienu ar dviem laipteliais aukščiau nei pernai“. Lieka priminti – 2017-aisiais „Pakruojis“ buvo devintas lygoje.

Susijusios naujienos

 • 16 turas: antrų kėlinių „šou“

  2019-07-08

  Pirma lyga

  16 turas: antrų kėlinių „šou“

  Šeštadienį ir sekmadienį sužaistas šešiolikto Pirmos lygos turo rungtynes sieja vienas įdomus faktas. Visi įvarčiai (o jų įmušta ne taip ir mažai - 18) buvo pelnyti antruose kėliniuose! Jurgitos...

 • 15 turas: sunki diena lyderiams

  2019-07-04

  Pirma lyga

  15 turas: sunki diena lyderiams

  Paskutinis LFF Pirmos lygos pirmo rato turas lyderiams tapo tikru išbandymu. Tik Telšių „Džiugas“ gana užtikrintai įsirašė eilinę pergalę į savo sąskaitą. Tuo tarpu kiti du lyderių trejeto nariai...

 • 14 turas: Lyderiai neklumpa, persekiotojai – stengiasi vytis

  2019-07-02

  Pirma lyga

  14 turas: Lyderiai neklumpa, persekiotojai – stengiasi vytis

  Sekmadienį vykusiose 14-ojo Pirmos lygos turo rungtynėse pergales iškovojo visos pirmaujančios komandos. Nuotrauka: Jurgita Riekašienė   Turnyrinė lentelė darosi panaši į sluoksniuotą tortą, kurio...