Lietuvos futbolo federacija

Pirma lyga

„Trakai B“: smagiau laimėti nei nelaimėti

2018-03-26

„Trakai B“: smagiau laimėti nei nelaimėti

Misija – standartinė. Žaisti, kaupti patirtį ir praktiką, bandyti prasiskverbti į komandą, kovojančią dėl rimčiausių tikslų A lygoje. Toks bus „Trakų B“ futbolininkų sezonas šių metų pirmosios lygos čempionate.

„Aišku, kad pagrindinė antrosios komandos žaidėjų užduotis bus rengti save galimam žaidimui „Trakuose“. Jų vieta pirmosios lygos turnyro lentelėje nėra svarbiausia“, – konstatavo „Trakus B“ treniruojantis Virmantas Lemežis.

„Trakų“ suolas, lyginant su kitų stipriausių A lygos komandų, nėra pernelyg ilgas, todėl žaidimas klubo B komandoje – geras šansas rezervui žengti svarbų karjeros žingsnį pirmyn. Tą šansą gaudys ir pernai „Trakuose B“ nemažai rungtyniavę Ignas Baranauskas, Simonas Jurgilas, Andrius Kazakevičius, Rokas Masenzovas, ir iš Alytaus į senosios sostinės komandą grįžęs Ernestas Mininas ar po traumų gyjantis Gabrielius Domkus, ir naujokai – Erikas Motuzas, Nikita Tichunovas, Aurimas Gackas.

Lyginant su praėjusiu sezonu, „Trakams B“ turbūt labiausiai trūks Jurijaus Mamajevo. Patyręs rusas po to, kai išsigydė traumą, nemažai žaidė antrojoje riterių komandoje ir neabejotinai buvo jos emocinis bei psichologinis lyderis. Šiemet J.Mamajevas persikėlė į „Kauno Žalgirį“, todėl „Trakams B“ teks ieškoti naujų lyderių.

Pernai komanda pirmojoje lygoje liko vienuolikta – aukščiau už Vilniaus „Žalgirį B“, bet žemiau už Kauno „Stumbrą B“. Visos šios trys A lygos klubų rezervinės komandos grįžta į pirmenybes ir šiemet, bet V.Lemežis neoficialių jų varžytuvių nesureikšmina: „Nenorime, kad žaidėjai kai kurias rungtynes išskirtų iš kitų. Norime, kad visas jas žaistų vienodai atsakingai“.

Nors konkrečių tikslų riterių dubleriams nekeliama, V.Lemežis sezono pabaigoje norėtų matyti komandą turnyro lentelės viduryje. O „Trakų B“ fizinio rengimo treneris Paulius Ragauskas sako taip: „Smagiau laimėti nei nelaimėti. Ir patiems žaidėjams norisi būti aukščiau nei pernai“.

Susijusios naujienos

 • LFF Pirma lyga: prie starto linijos

  2019-03-22

  Pirma lyga

  LFF Pirma lyga: prie starto linijos

  Šį savaitgalį startuoja dar vienas LFF Pirmos lygos sezonas, su kuo ir sveikiname futbolo gerbėjus. Naujas startas - naujos viltys, tikėsimės gerų emocijų, kovingų rungtynių, įtampos ar net dramos...

 • Pirmos lygos licencijavime dalyvaus vienas seniausių Lietuvos futbolo klubų

  2018-11-23

  Pirma lyga

  Pirmos lygos licencijavime dalyvaus vienas seniausių Lietuvos futbolo klubų

  Prasidėjo 2019 m. sezono Pirmos lygos klubų licencijavimo procesas. Prašymus dalyvauti licencijavime pateikė 16 klubų. Pirmos lygos licencijos siekia ir prašymus licencijavimui pateikė šie klubai...

 • „Panevėžys“ iškovojo LFF Pirmos lygos titulą

  2018-10-20

  Pirma lyga

  „Panevėžys“ iškovojo LFF Pirmos lygos titulą

  Šeštadienį finišavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos pirmenybės ir paaiškėjo naujieji nugalėtojai. Po dramatiškos kovos „Panevėžio“ klubas įveikė tiesioginį konkurentą Kėdainių...