Lietuvos futbolo federacija

Pirma lyga

„Trakai B“: smagiau laimėti nei nelaimėti

2018-03-26

„Trakai B“: smagiau laimėti nei nelaimėti

Misija – standartinė. Žaisti, kaupti patirtį ir praktiką, bandyti prasiskverbti į komandą, kovojančią dėl rimčiausių tikslų A lygoje. Toks bus „Trakų B“ futbolininkų sezonas šių metų pirmosios lygos čempionate.

„Aišku, kad pagrindinė antrosios komandos žaidėjų užduotis bus rengti save galimam žaidimui „Trakuose“. Jų vieta pirmosios lygos turnyro lentelėje nėra svarbiausia“, – konstatavo „Trakus B“ treniruojantis Virmantas Lemežis.

„Trakų“ suolas, lyginant su kitų stipriausių A lygos komandų, nėra pernelyg ilgas, todėl žaidimas klubo B komandoje – geras šansas rezervui žengti svarbų karjeros žingsnį pirmyn. Tą šansą gaudys ir pernai „Trakuose B“ nemažai rungtyniavę Ignas Baranauskas, Simonas Jurgilas, Andrius Kazakevičius, Rokas Masenzovas, ir iš Alytaus į senosios sostinės komandą grįžęs Ernestas Mininas ar po traumų gyjantis Gabrielius Domkus, ir naujokai – Erikas Motuzas, Nikita Tichunovas, Aurimas Gackas.

Lyginant su praėjusiu sezonu, „Trakams B“ turbūt labiausiai trūks Jurijaus Mamajevo. Patyręs rusas po to, kai išsigydė traumą, nemažai žaidė antrojoje riterių komandoje ir neabejotinai buvo jos emocinis bei psichologinis lyderis. Šiemet J.Mamajevas persikėlė į „Kauno Žalgirį“, todėl „Trakams B“ teks ieškoti naujų lyderių.

Pernai komanda pirmojoje lygoje liko vienuolikta – aukščiau už Vilniaus „Žalgirį B“, bet žemiau už Kauno „Stumbrą B“. Visos šios trys A lygos klubų rezervinės komandos grįžta į pirmenybes ir šiemet, bet V.Lemežis neoficialių jų varžytuvių nesureikšmina: „Nenorime, kad žaidėjai kai kurias rungtynes išskirtų iš kitų. Norime, kad visas jas žaistų vienodai atsakingai“.

Nors konkrečių tikslų riterių dubleriams nekeliama, V.Lemežis sezono pabaigoje norėtų matyti komandą turnyro lentelės viduryje. O „Trakų B“ fizinio rengimo treneris Paulius Ragauskas sako taip: „Smagiau laimėti nei nelaimėti. Ir patiems žaidėjams norisi būti aukščiau nei pernai“.

Susijusios naujienos

 • I lygos 9-ojo turo apžvalga: paskutinis gegužės akordas

  2019-05-21

  Pirma lyga

  I lygos 9-ojo turo apžvalga: paskutinis gegužės akordas

  Pirmadienį nuaidėjo paskutinės devintojo turo kovos. Dauguma lygos komandų pastaruoju metu turėjo labai įtemptą grafiką, neišvengta traukų, diskvalifikacijų. Išryškėjo ir kai kurių ekipų...

 • D. Konikas – geriausias balandžio mėnesio Pirmos lygos žaidėjas

  2019-05-17

  Pirma lyga

  D. Konikas – geriausias balandžio mėnesio Pirmos lygos žaidėjas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) šiais metais organizuoja geriausių LFF Pirmos lygos mėnesių futbolininkų rinkimus. Rinkimuose dalyvauja visų Pirmos lygos klubų atstovai bei žiniasklaidos atstovai...

 • I lygos 7 turo apžvalga

  2019-05-14

  Pirma lyga

  I lygos 7 turo apžvalga

  Praėjęs savaitgalis daug kam buvo kupinas įtampos ir veiksmo. Tiek politikoje, tiek kitose gyvenimo sferose. Įdomiai susiklostė pirmasis LR prezidento(-ės) rinkimų turas. Tarp pagrindinių pretendentų...