Lietuvos futbolo federacija

Futsal taurė

M. Grigalevičius Futsal taurės finale lengvos kovos nelaukia

2018-03-28

M. Grigalevičius Futsal taurės finale lengvos kovos nelaukia

Jau šį šeštadienį, kovo 31 d., Kėdainių sporto arenoje vyks 2017-18 metų sezono LFF Futsal taurės finalas. Jame savo jėgas išbandys Kaišiadorių „Baltai“ ir „Betsafe Futsal A lygos“ čempionai Kauno „Vytis“, kurių strategas Mindaugas Grigalevičius pasiruošęs jau antrus metus iš eilės iškovoti visus įmanomus titulus vietiniame fronte.

Kauniečiai pernai nacionaliniame čempionate tapo nugalėtojais, šįmet neužleido savo pozicijų ir po nelengvos kovos apgynė čempionų titulą.

Šiais metais „Vytis“ ruošiasi apginti ir LFF Futsal taurės titulą, kurį praeitais metais iškovojo finale įveikę Jonavos „Vikingus“.

Apie sezoną ir laukiamą jo kulminaciją Kėdainiuose lff.lt pasikalbėjo su M. Grigalevičiumi, kuris per savo futbolininko karjerą titulus iškovojo su tokiomis garsiomis ekipomis kaip FBK „Kaunas“ ir Vilniaus „Žalgiris“.

- Praėjusį savaitgalį apgynėte Lietuvos Futsal A lygos nugalėtojų titulą. Ar šių metų titulas teikė daugiau džiaugsmo?

Mūsų komandai kiekvienas titulas yra svarbus, siekiame aukščiausių tikslų ir kažko išskirti negalėčiau. Artėjantis taurės finalas yra mums reikšmingas, todėl sieksime dar vieno trofėjaus.

- Koks buvo jūsų vadovaujamos ekipos kelias iki finalo?

- Įveikėme stiprias komandas iš A lygos diviziono ir tai yra svarbiausia. Manau, kad kai kurie klubai į taurę žiūri pro pirštus, todėl ne pačios stipriausios ir vertingiausios komandos pasiekia tolimiausius etapus. Mes esame maksimalistai ir siekiame aukščiausių tikslų. Šio sezono tikslas buvo iškovoti abi taures, to ir siekiame, kai laimėjome A lygą, pradėjome galvoti ir apie Europinį frontą, kuriame sieksime pasirodyti kuo geriau.

- LFF Futsal taurės finale susitiksite su Kaišiadorių „Baltais“. Ar tai, kad jau antrus metus iš eilės finale rungtyniaus komanda iš žemesnio diviziono, kažką reiškia?

- Aš apie tai negalvoju. Manau, finale rungtyniauja jo vertos komandos. Praeitais metais žaidėme su žemesnio diviziono komanda ir nebuvo lengva. Nekreipiame dėmesio, kur žaidžia komanda, einame tiesiog laimėti. Žinome šios komandos pajėgumą, ruošiamės finalui, kaip ir kiekvienoms rungtynėms.

- Kokios komandos stiprybės? Kas veda komandą į pergales?

- Vienareikšmiškai – komandos kolektyvas. Visada stengiuosi suburti geriausią kolektyvą, kuris siektų pergalių. Kas mane pažįsta, tikrai patvirtins, kad man tai yra svarbiausias faktorius. Tai, kas vyksta rūbinėje, puikiai persiduoda ir į žaidimą aikštėje. Labai smagu, kad tiek užsieniečiai, tiek lietuviai futbolininkai randa bendrą kalbą ir į kiekvienas rungtynes žengia kovoti dėl vieno tikslo.

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt. Bilietų kaina 2,5 eur.

Organizuotoms moksleivių grupėms įėjimas nemokamas, tačiau reikalinga registracija bilietai@lff.lt.

Vaikams iki 18 metų ir senjorams bilieto kaina vos 1 euras.

 

Susijusios naujienos

 • Ištraukti LFF Futsal taurės ketvirtfinalio burtai

  2019-01-11

  Futsal taurė

  Ištraukti LFF Futsal taurės ketvirtfinalio burtai

  Penktadienį Lietuvos futbolo federacijos būstinėje buvo ištraukti LFF Futsal taurės ketvirtfinalio burtai, kurie suvedė aštuonias komandas į keturias poras. Burtu padėjo traukti ilgametis Lietuvos...

 • Paaiškėjo LFF Futsal taurės ketvirtfinalio dalyviai

  2019-01-10

  Futsal taurė

  Paaiškėjo LFF Futsal taurės ketvirtfinalio dalyviai

  Pasibaigė LFF Futsal taurės II etapas (aštuntfinalio etapas), po kurio paaiškėjo aštuonios komandos, patekusios į ketvirtfinalį. FC Bekentas/Elvio Žaldario nuotr. Čempionų titulą ginantis „Vyčio“...

 • Paaiškėjo LFF Futsal taurės II etapo poros

  2018-12-11

  Futsal taurė

  Paaiškėjo LFF Futsal taurės II etapo poros

  Antradienį buvo ištraukti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Futsal taurės varžybų II etapo burtai. Antrajame taurės etape žais 16 komandų – septynios ne aukščiausio diviziono ekipos ir prie jų...