Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Pergalingo įvarčio autorius O.Verbickas: „Beliko tik išpildyti ataką“

2018-03-27

Pergalingo įvarčio autorius O.Verbickas: „Beliko tik išpildyti ataką“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės žaidėjų veiduose pagaliau atsirado šypsena. Antradienio vakarą lietuviai Jerevano mieste 1:0 nugalėjo Armėnijos nacionalinę komandą ir atsigavo po apmaudžių pirmųjų kontrolinių rungtynių Gruzijoje.

„Turėjome atsitiesti po rungtynių Gruzijoje, išėjome į aikštę kupini noro kovoti, ištaisyti tą pralaimėjimo kartėlį. Nuo pat pradžių spaudėme armėnus, iki pat 85 minutės, kol nenusėdo padangos. Žaidėme gerai, tokią rinktinę nori matyti sirgaliai, mūsų šeimos ir mes patys“, - teigė Lietuvos rinktinės kapitonas Fiodoras Černychas.

F. Černycho komentaras apie rungtynes:

 

Vienintelį ir pergalingą įvartį įmušė saugas Ovidijus Verbickas, kuris sulaukė tiklaus puolėjo Nerijaus Valskio perdavimo.

„Nerijus Valskis atliko gerą perdavimą, surėkiau, kad Fiodoras Černychas paliktų kamuolį, jis paliko ir man beliko tik išpildyti ataką. Įmušiau įvartį“, - sakė O. Verbickas.

O. Verbicko komentaras apie rungtynes:

 

Nacionalinės komandos aprangą po ilgos pertraukos apsivilko ir gynėjas Algis Jankauskas.

„Esame laimingi, o ypač aš laimingas, kad 35 metų sugrįžau. Man šis kvietimas į rinktinę buvo siurprizas. Bet aš tikėjau, kad galiu dar žaisti, metai dar leidžia“, - sakė sugrįžęs A. Jankauskas.

A. Jankausko komentaras apie rungtynes:

Susijusios naujienos

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...

 • Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  2019-03-17

  Vyrų rinktinė

  Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtyje prieš pirmąją 2020 m. Europos čempionato atrankos stovyklą įvyko vienas pasikeitimas. Tarp 23 pakviestų žaidėjų buvęs dešiniojo krašto gynėjas Valdemaras...

 • V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  2019-03-12

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas antradienį pakomentavo pasirinktą žaidėjų sąrašą, kuris ruošis ateinančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu ir draugiškam...