Lietuvos futbolo federacija

Elitinė jaunių lyga

Birštone įvyks geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų šventė

2016-08-04

Birštone įvyks geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų šventė

Rugpjūčio 10 dieną Birštone laukia LFF Elitinės jaunių lygos sezono finalinis akordas. Birštono gyventojai ir svečiai kviečiami 15 valandą miesto stadione stebėti dviejų geriausių U-17 lygos komandų dvikovos dėl aukso medalių, o vėliau U-19 ir U-17 komandos keliaus į apdovanojimus.

Robertas Každanas / LFF.lt informacija

Birštone dėl U-17 lygos trofėjaus kovos Vilniaus FM „Ateitis" su Nacionalinės futbolo akademijos-2000 komanda. Vilniečiai debiutiniame lygos sezone 2015 metais buvo antri, o NFA vaikinai sieks apginti nugalėtojų titulą.

Sezono uždarymo renginys su apdovanojimų ceremonija po rungtynių vyks Stakliškėse. Jame dalyvauti kviečiami visų 16 Elitinėje jaunių lygoje žaidusių komandų atstovai.

Renginyje bus apdovanotos U-19 ir U-17 lygų komandos-prizininkės, rezultatyviausi žaidėjai, geriausi sezono vartininkai, gynėjai, saugai ir puolėjai.

Šiemet U-19 lygoje geriausiai pasirodė PFA-SG-„Panevėžys", VFM-„Žalgiris", NFA-1999 komandos, o U-17 lygos medalius užsitikrino FM „Ateitis" , NFA-2000 ir VFM-„Žalgiris".

Rezultatyviausiais žaidėjais U-19 lygoje šiemet tapo Almantas Eidėjus, Paulius Obolevičius ir Jonas Skinderis. U-17 lygoje įvarčių gausa išsiskyrė Matas Gudaitis, Artūr Dolžnikov ir Justinas Marazas.

 Sekite Elitinės jaunių lygos naujienas per „Facebook".

 

Susijusios naujienos

 • Unikalus šiauliečio dublis – su įvarčiu nuo kampinio gairelės

  2018-04-17

  Elitinė jaunių lyga

  Unikalus šiauliečio dublis – su įvarčiu nuo kampinio gairelės

  FA „Šiauliai“ mėgaujasi puikiu startu SHARP Elitinėje jaunių lygoje, o gražius įvarčius muša ir gynėjai. 15-metis Dovydas Jansonas atsiskleidė šeštojoje čempionato savaitėje. D. Jansonas pelnė du...

 • Penki M. Seliuko įvarčiai pakylėjo Šiaulius

  2018-04-10

  Elitinė jaunių lyga

  Penki M. Seliuko įvarčiai pakylėjo Šiaulius

  5 įvarčiai vieneriose rungtynėse – pribloškiantis šiauliečio Mato Seliuko pasirodymas pelnė jam SHARP Elitinės jaunių lygos penktosios savaitės žaidėjo titulą. 14-metis futbolo akademijos „Šiauliai“...

 • D. Kontenis: „Stengsimės titulą išsaugoti Panevėžiui“

  2018-04-04

  Elitinė jaunių lyga

  D. Kontenis: „Stengsimės titulą išsaugoti Panevėžiui“

  SHARP Elitinės jaunių lygos ketvirtosios savaitės žaidėju pripažintas vidurio gynėjas iš Plungės – Deimantas Kontenis. 17-metis gina Panevėžio FA-SG-FK „Panevėžio“ ekipą. Pernai D. Kontenis padėjo...