Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

Birštone įvyks geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų šventė

2016-08-04

Birštone įvyks geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų šventė

Rugpjūčio 10 dieną Birštone laukia LFF Elitinės jaunių lygos sezono finalinis akordas. Birštono gyventojai ir svečiai kviečiami 15 valandą miesto stadione stebėti dviejų geriausių U-17 lygos komandų dvikovos dėl aukso medalių, o vėliau U-19 ir U-17 komandos keliaus į apdovanojimus.

Robertas Každanas / LFF.lt informacija

Birštone dėl U-17 lygos trofėjaus kovos Vilniaus FM „Ateitis" su Nacionalinės futbolo akademijos-2000 komanda. Vilniečiai debiutiniame lygos sezone 2015 metais buvo antri, o NFA vaikinai sieks apginti nugalėtojų titulą.

Sezono uždarymo renginys su apdovanojimų ceremonija po rungtynių vyks Stakliškėse. Jame dalyvauti kviečiami visų 16 Elitinėje jaunių lygoje žaidusių komandų atstovai.

Renginyje bus apdovanotos U-19 ir U-17 lygų komandos-prizininkės, rezultatyviausi žaidėjai, geriausi sezono vartininkai, gynėjai, saugai ir puolėjai.

Šiemet U-19 lygoje geriausiai pasirodė PFA-SG-„Panevėžys", VFM-„Žalgiris", NFA-1999 komandos, o U-17 lygos medalius užsitikrino FM „Ateitis" , NFA-2000 ir VFM-„Žalgiris".

Rezultatyviausiais žaidėjais U-19 lygoje šiemet tapo Almantas Eidėjus, Paulius Obolevičius ir Jonas Skinderis. U-17 lygoje įvarčių gausa išsiskyrė Matas Gudaitis, Artūr Dolžnikov ir Justinas Marazas.

 Sekite Elitinės jaunių lygos naujienas per „Facebook".

 

Susijusios naujienos

 • Kaune pagerbti merginų ir vaikinų futbolo čempionatų laureatai

  2019-12-17

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Kaune pagerbti merginų ir vaikinų futbolo čempionatų laureatai

  „Žalgirio“ arenos „Bosca“ amfiteatre surengta SHARP Elitinės jaunių lygos ir Merginų elitinės lygos apdovanojimų šventė. Jaunimo futbolo šventė po beveik 5 metų pertraukos grįžo į Kauną, kuriame buvo...

 • SHARP Elitinės jaunių lygos futbolininkai pasuko trenerių keliu

  2019-12-15

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP Elitinės jaunių lygos futbolininkai pasuko trenerių keliu

  Sudeikiuose surengtame LFF C licencijos kursų seminare netrūko ir SHARP Elitinės jaunių lygos žinomų veidų, įgijusių naujų žinių apie vaikų futbolo ypatumus. LFF C licencijos kursų pirma dalis „Kitas...

 • EJL ir MEL sezoną vainikuos bendra apdovanojimų šventė

  2019-12-02

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  EJL ir MEL sezoną vainikuos bendra apdovanojimų šventė

  Kauno „Žalgirio“ arenos „Bosca“ amfiteatre įvyks SHARP Elitinės jaunių lygos ir Merginų elitinės lygos apdovanojimų ceremonija. Šventinis renginys vyks gruodžio 16 dieną nuo 17 valandos.  Renginio...