Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

Birštone įvyks geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų šventė

2016-08-04

Birštone įvyks geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų šventė

Rugpjūčio 10 dieną Birštone laukia LFF Elitinės jaunių lygos sezono finalinis akordas. Birštono gyventojai ir svečiai kviečiami 15 valandą miesto stadione stebėti dviejų geriausių U-17 lygos komandų dvikovos dėl aukso medalių, o vėliau U-19 ir U-17 komandos keliaus į apdovanojimus.

Robertas Každanas / LFF.lt informacija

Birštone dėl U-17 lygos trofėjaus kovos Vilniaus FM „Ateitis" su Nacionalinės futbolo akademijos-2000 komanda. Vilniečiai debiutiniame lygos sezone 2015 metais buvo antri, o NFA vaikinai sieks apginti nugalėtojų titulą.

Sezono uždarymo renginys su apdovanojimų ceremonija po rungtynių vyks Stakliškėse. Jame dalyvauti kviečiami visų 16 Elitinėje jaunių lygoje žaidusių komandų atstovai.

Renginyje bus apdovanotos U-19 ir U-17 lygų komandos-prizininkės, rezultatyviausi žaidėjai, geriausi sezono vartininkai, gynėjai, saugai ir puolėjai.

Šiemet U-19 lygoje geriausiai pasirodė PFA-SG-„Panevėžys", VFM-„Žalgiris", NFA-1999 komandos, o U-17 lygos medalius užsitikrino FM „Ateitis" , NFA-2000 ir VFM-„Žalgiris".

Rezultatyviausiais žaidėjais U-19 lygoje šiemet tapo Almantas Eidėjus, Paulius Obolevičius ir Jonas Skinderis. U-17 lygoje įvarčių gausa išsiskyrė Matas Gudaitis, Artūr Dolžnikov ir Justinas Marazas.

 Sekite Elitinės jaunių lygos naujienas per „Facebook".

 

Susijusios naujienos

 • Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  2020-09-28

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  Vilniaus FK „Žalgiris“ U-17 lieka vienintele dar nepralaimėjusia komanda Lietuvos elitiniame jaunimo futbolo čempionate.   Rugsėjo 25 ir 26 dienomis sužaistos 7-ojo turo rungtynės. EJL U17 divizione...

 • SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  2020-08-14

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  Laikantis tradicijos, čempionato pirmosiose rungtynėse apsilankė varžybų organizatoriai. Vilniaus Senvagės stadione sveikinimo žodžius tarė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis. Pirmieji į aikštę...

 • Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  2020-08-07

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  Rugpjūčio 14 prasidės Lietuvos jaunimo futbolo sezonas. Prie starto linijos – 24 komandos, kurios varžysis 2020–2021 m. SHARP Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionate. Septintasis sezonas bus rengiamas...