Lietuvos futbolo federacija

Futsal vyrų rinktinė

Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse pralaimėjo Baltarusijai

2018-04-03

Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse pralaimėjo Baltarusijai

Lietuvos futsal (salės futbolo) nacionalinė rinktinė Kėdainiuose antradienį sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes šiais metais, tačiau jos nesusiklostė sėkmingai ir turėjo pripažinti Baltarusijos pranašumą 0:3.

Debiutiniame lietuvių vyriausiojo trenerio Jevgenijaus Ryvkino mače mūsų komanda buvo gerokai pasikeitusi nuo tos, kuri iškovojo Baltijos taurę gruodžio mėnesį – sudėtyje buvo eilė naujų žaidėjų ir po pertraukos sugrįžusių narių.

Susitikime didesnį galvos skausmą varžovams kėlė baltarusiai, kurie bandė „ištampyti“ šeimininkų gynybą. 6 minutę svečiams pavyko išsiveržti į priekį, kai standartinėje situacijoje Dzmitris Rabtsavas  įspūdingai nukreipė kamuolį vienu lietimu į kairįjį viršutinį vartų kampą.

Lietuvių gretose pastebimiausias buvo vartininkas Mindaugas Labuckas, kuris atrėmė nė vieną pavojingą smūgį. Visgi techniški ir gerai išdirbti Baltarusijos komandos deriniai atnešė vaisių ir 12 minutę Maksimas Yevdakimavas po geros komandinės kombinacijos smeigė tikslų smūgį po skersiniu.

Lietuvos rinktinė kėliniui einant  į galą turėjo ambicingą progą pasižymėti,bet Aivaras Meškinis kontratakoje galingai smūgiavo šalia vartų.

Antrojo kėlinio pradžioje baltarusiai vėl spaudė mūsų komandą, o Mindaugas Labuckas gelbėjo savo vartus puikiai.

23 minutę lietuviai turėjo ambicingą išpuolį, bet jis perėjo į oponentų kontrataka, o Maksimas Baturynas joje individualiomis pastangomis prasiveržė į priekį ir pasiuntė kamuolį į vartus nuo virpsto.

Vėliau Lietuvos žaidėjai vis drąsiau jautėsi žaidime ir antrojo kėlinio viduryje gerą progą įmušti turėjo Pavelas Smolkovas, kuris prie vartų susitvarkė su varžovu, bet neįveikė vartininko ir prašovė pro šalį.

Nors mačo gale baltarusiai buvo užspausti prie savų vartų, rezultatas liko nepakitęs ir oponentai šventė pergalę 3:0.

Antroji komandų dvikova laukia jau rytoj (trečiadienį), 17 valandą Kėdainių arenoje.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Baltarusija 0:3 (0:2)
Kėdainių arena
Teisėjas – Šarūnas Tamulynas
Įvarčiai: 6 min. D. Rabtsav (0:1), 12 min.  M. Yevdakimav (0:2), 23 min. M. Baturyn.

Lietuva: Mindaugas Labuckas, Lukas Sendžikas, Jaunius Juozaitis, Albert Voskunovič, Vladislav Derendiajev, Eisvynas Utyra, Mantas Makutonovičius, Aivaras Meškinis, Pavelas Smolkovas, Justinas Zagurskas, Lukas Čepkauskas, German Jezerskij, Domantas Mazgys (nežaidė), Kęstutis Rainys (nežaidė).

Susijusios naujienos

 • Inauguraciniame Baltijos taurės turnyre užimta trečia vieta

  2019-05-20

  Futsal vyrų rinktinė

  Inauguraciniame Baltijos taurės turnyre užimta trečia vieta

  2020 m. pasaulio futsal čempionatui besiruošiančios Lietuvos futsal rinktinės žaidėjai savaitgalį įgavo svarbios žaidybinės patirties naujai įkurtame Baltijos taurės turnyre ir Radviliškyje išbandė...

 • Trys įvarčiai neišgelbėjo nuo pralaimėjimo

  2019-04-17

  Futsal vyrų rinktinė

  Trys įvarčiai neišgelbėjo nuo pralaimėjimo

  2020 metų pasaulio čempionatui besirengianti Lietuvos futsal rinktinė trečiadienį Tbilisyje sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su Gruzijos rinktine. Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai pademonstravo...

 • Pirmosiose rungtynėse – pralaimėjimas Gruzijai

  2019-04-16

  Futsal vyrų rinktinė

  Pirmosiose rungtynėse – pralaimėjimas Gruzijai

  Lietuvos futsal rinktinė antradienio vakarą Tbilisyje sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su Gruzija. Lietuviams teko pripažinti pajėgių varžovų pranašumą 1:7. Radviliškyje nuo trečiadienio...