Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

D. Kontenis: „Stengsimės titulą išsaugoti Panevėžiui“

2018-04-04

D. Kontenis: „Stengsimės titulą išsaugoti Panevėžiui“

SHARP Elitinės jaunių lygos ketvirtosios savaitės žaidėju pripažintas vidurio gynėjas iš Plungės – Deimantas Kontenis.

17-metis gina Panevėžio FA-SG-FK „Panevėžio“ ekipą. Pernai D. Kontenis padėjo panevėžiečiams tapti EJL U17 diviziono čempionais, o šiemet stojo kovoti dėl EJL U19 diviziono titulo. Žygis prasidėjo sėkmingai: įveikti diviziono naujokai Kauno „Feniksas“-„Hegelmann Litauen“ bei principiniai varžovai – Vilniaus „Žalgiris“. Pastarojoje dvikovoje D. Kontenis efektyviai prisidėjo užtveriant vilniečiams kelią link vartų.

-Tiek panevėžiečių treneris Darius Butkus, tiek varžovų komandos treneris pažymėjo tavo pavyzdinį darbą gynyboje ir gerai išlaikytą koncentraciją visų 90 minučių metu. Kas tau padeda susikaupti rengiantiems tokiems svarbiems mačams?

-Man labiausiai padeda susikaupti trenerio bei komandos draugų pasitikėjimas manimi – tai mane motyvuoja išlaikyti koncentraciją per visą rungtynių laiką, atiduodant šimtą procentų savęs. Svarbiausia, visas neigiamas emocijas palikti rūbinėje ir su visu noru laimėti žengti į aikštę, siekti pergalės.

-Panevėžiečiai tris metus iš eilės laimėjo EJL U19 divizioną ir dabar ši užduotis teko tavo amžiaus grupės komandai. Kokias įžvelgtum grėsmes, galinčias jums sutrukdyti jums iškovoti čempionų titulą?

-Šie metai, manau, bus sunkesni, nes mūsų komandos didžiają dalį sudaro jaunesni žaidėjai. Su savo bendramečiais žaisti yra kur kas lengviau, bet mes stengsimės šį titulą išsaugoti Panevėžiui. Pažiūrėjus į turnyro lentelę, turime lygiai tiek pat taškų su Vilniaus FM komanda – čia, manau, bus viena iš tų komandų, kuri labiausiai sutrukdys siekti čempiono vardo.

-Kaip prasidėjo tavo futbolo karjera ir kada pradėjai žaisti centro gynyboje? Ar buvai rotuojamas ir į kitas žaidybines pozicijas?

-Viskas prasidėjo 2008 m. vasarą, kai pamačiau skelbimo iškabą ir nuėjau į futbolo treniruotę savo gimtajame mieste Plungėje. Tada mano treneris buvo Viktoras Vaitkus, jis mokė tuos pirmus futbolo žingsnelius. Man ir anksčiau patikdavo futbolas, ji žaisdavau kieme su draugais. Atvykus į Panevėžį, mane pastatė į gynėjų liniją, žaisdavau krašto gynėju. Laikui bėgant treneris Darius Butkus mane pastatė kaip centro gynėją „BFA Cup“ turnyre, ten man neblogai sekėsi, todėl savo sezoną pradėjau  vidurio gynėju.

-Tavo favoritas šiame UEFA Čempionų lygoje sezone? Kam ir kodėl prognozuoti pergalę?

-Palaikau „Real Madrid“ komandą, nes tai mano viena mėgiamiausių komandų nuo mažų dienų. Manau, šiais metais jie taip pat įrodys, kad jie to verti ir pasiims titulą sau. Man autoritetas būtu Sergio Ramosas, nes aš  tai pat užimu šitą poziciją futbole ir man patinka kaip jis atlieka savo darbą aikštelėje.

-Ačiū už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt

Susijusios naujienos

 • Garbingo žaidimo lyderiai SHARP EJL čempionate

  2019-11-15

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Garbingo žaidimo lyderiai SHARP EJL čempionate

  Finišavus 2019 metų SHARP Elitinės jaunių lygos čempionatui pasitelkta elektroninė „Comet“ sistema, siekiant nustatyti garbingo žaidimo („Fair Play“) lyderius. Visos lygos „angelų“ titulą pelnė...

 • Finišavo 2019 metų SHARP EJL sezonas

  2019-11-05

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Finišavo 2019 metų SHARP EJL sezonas

  Lietuvos jaunimo futbolo čempionato paskutinės kovos sužaistos lapkričio 2-ąją. Čempionų titulus iškovojo Kauno ir Vilniaus komandos, o finaliniame ture paaiškėjo galutinis komandų prizininkių...

 • SHARP EJL: žaliai baltas čempioniškas dublis

  2019-10-26

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP EJL: žaliai baltas čempioniškas dublis

  Antrąjį SHARP Elitinės lygos čempionų titulą iškovojo Vilniaus FK „Žalgiris“ žaidėjai.   SHARP EJL U16 diviziono pirmąją vietą užsitikrino žalgiriečiai, šiandien rezultatu 2:0 įveikę Gargždų FK...