Lietuvos futbolo federacija

Futsal vyrų rinktinė

Antrojoje akistatoje su Baltarusija liko per plauką nuo pergalės

2018-04-04

Antrojoje akistatoje su Baltarusija liko per plauką nuo pergalės

Lietuvos futsal (salės futbolo) rinktinė trečiadienį sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su Baltarusijos rinktine ir buvo per plauką nuo pergalės, tačiau nesėkminga mačo baigtis lėmė lygiąsias 1:1.

Antradienį lietuviai turėjo pripažinti kaimynų pranašumą 0:3, o šiandien bandė pasiekti revanšą. Tiesa, gerokai pasikeitusiai naujojo trenerio Jevgenijaus Ryvkino vedamai rinktinei nebuvo lengva pralaužti techniškos Baltarusijos komandos vartus.

Pirmajame kėlinyje vaizdas buvo panašus į pirmųjų rungtynių pirmosios dalies epizodus, kai svečiai dominavo aikštėje. Šį kartą jie dažnai bandė laimę smūgiais iš toli, bet nepriekaištingai žaidęs vartininkas Mindaugas Labuckas neleido kamuoliui įkristi į vartus.

Po pertraukos Lietuvos žaidimas ir kombinacijos buvo pastebimai kokybiškesni, o 25 minutę pavyko išsiveržti į priekį, kai Mantas Makutonovičius individualiomis pastangomis susikūrė erdvės kairiajame krašte stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinį kampą.

Visgi pergalės mūsų komandai iškovoti neleido rungtynių pabaigoje atliktas tikslus oponentų derinys – 38 minutę kamuolį iš arti į vartus nukreipė Andrejus Skvarchevskis.

Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Baltarusija 1:1 (0:0)
Kėdainių arena
Teisėjas – Vytenis Kazlauskas
Įvarčiai: 25 min. M. Makutunovičius (1:0), 38 min. A. Skvarchevski (1:1)

Lietuva: Mindaugas Labuckas, Lukas Sendžikas, Jaunius Juozaitis, Albert Voskunovič, Vladislav Derendiajev, Eisvynas Utyra, Mantas Makutonovičius, Aivaras Meškinis, Pavelas Smolkovas, Justinas Zagurskas, Lukas Čepkauskas, German Jezerskij, Domantas Mazgys (nežaidė), Kęstutis Rainys (nežaidė).

Susijusios naujienos

 • Jaunimo futsal rinktinė Prienuose mes iššūkį prancūzams

  2019-11-18

  Futsal vyrų rinktinė

  Jaunimo futsal rinktinė Prienuose mes iššūkį prancūzams

  Lapkričio 19 ir 20 dienomis Prienų sporto ir pramogų arenoje įvyks draugiškos rungtynės tarp Lietuvos ir Prancūzijos U-21 rinktinių. Tai bus pirmosios rungtynės naujai suformuotai Lietuvos vaikinų...

 • Nauja istorija: U-21 futsal rinktinė

  2019-11-08

  Futsal vyrų rinktinė

  Nauja istorija: U-21 futsal rinktinė

  Prieš dvejus metus suformuota Lietuvos futsal U-19 rinktinė užaugo ir jau šį mėnesį pradeda naują etapą. Jaunuoliai įžengė į U-21 amžiaus ribą, kurioje istoriją pradės rašyti dviem kontrolinėmis...

 • Europos čempionato atrankos burtai lietuvius suvedė su 3 komandomis

  2019-11-07

  Futsal vyrų rinktinė

  Europos čempionato atrankos burtai lietuvius suvedė su 3 komandomis

  UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti 2022 metų Europos futsal čempionato atrankos burtai. Šiais metais „UEFA Futsal EURO 2022“ čempionato organizatorė UEFA pristatė naują varžybų formatą, kurį...