Lietuvos futbolo federacija

Futsal

Piešiamos naujojo salės futbolo sezono gairės

2018-04-05

Piešiamos naujojo salės futbolo sezono gairės

Po šeštadienį Kėdainiuose vykusio LFF Futsal taurės finalo Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla neslėpė džiaugsmo ir pasidalino mintimis apie ateinantį sezoną.

„Smagu, kad finalas tampa viso Futsal sezono uždarymo švente, o ir jo dalyviai – ne vien tik iš aukščiausio diviziono. Pagrindinis mūsų asociacijos tikslas – regionų komandų įsitraukimas. Siekiame, kad dėl Futsal taurės kovotų ne vien tik ta dešimtis A lygos komandų“, – pasakojo R. Daugėla.

Vyras neabejoja, kad salės futbolo lygis Lietuvoje kyla: „Legionieriai įnešė daugiau spalvų – pernai metais prieš juos nelabai kas mokėjo žaisti, o dabar mūsiškiai geba prisitaikyti ir net pakovoti. Pastangas ir tobulėjimą rodo rezultatai.” 

Kalbėdamas apie ateinantį sezoną, Remigijus atskleidė, jog su kolegomis iš asociacijos svarsto apie naujoves: „Visada keliame daug sistemos klausimų, vienas iš jų šiemet bus – atkrintamosios varžybos. Kol kas neišsiplėsiu, bet norime, kad sezono metu būtų dar daugiau intrigos.”

„Svarbu, kad reguliarus čempionatas liktų, bet atsirastų ir atkrintamosios. Galvojame ir apie galimybę Taurės finalą perkelti į žiemą – galbūt tarpušventį, kai dauguma atostogauja ir tokio pobūdžio turnyrų būna mažiau”, – sakė direktorius ir pridūrė, jog Asociacijos noras yra sukurti dvi salės futbolo šventes metuose – Taurės finalą žiemą, o reguliaraus čempionato ir atkrintamųjų batalijas – pavasarį.

 

Susijusios naujienos

 • Startuoja Baltijos futsal lygos projektas

  2019-05-18

  Futsal

  Startuoja Baltijos futsal lygos projektas

  Šią savaitę Sankt Peterburge surengtoje konferencijoje buvo pristatytas Baltijos futsal lygos projektas, kuris suteiks galimybę Baltijos regiono klubams varžytis tarpusavyje tarptautinėje arenoje...

 • „Vytis“ po atkaklios kovos pralaimėjo čempionams

  2018-11-17

  Futsal

  „Vytis“ po atkaklios kovos pralaimėjo čempionams

  Šeštadienio vakarą Kauno „Vytis“ užbaigė savo pasirodymą UEFA futsalo Čempionų lygos elitiniame etape. Paskutinėse, trečiose, rungtynėse „Vyčiui“ teko garbė žaisti su stipriausia pasaulio komanda –...

 • „Vytis“ metė iššūkį Belgijos čempionams

  2018-11-14

  Futsal

  „Vytis“ metė iššūkį Belgijos čempionams

  Šįvakar Kauno „Vytis“ pradėjo savo istorinį žygį UEFA salės futbolo Elitiniame etape, tačiau pirmasis žingsnis nebuvo toks sėkmingas. „Vytis“ kovojo, bet neprilygo Belgijos čempionams FP...