Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

Startavo WU17 čempionato svetainė ir bilietų platinimas

2018-04-17

Startavo WU17 čempionato svetainė ir bilietų platinimas

Informaciją apie Europos merginų (iki 17 metų, WU17) futbolą čempionato Lietuvoje nuo šiol galima rasti viename puslapyje. Pradėta ir bilietų į rungtynes prekyba.

Startavo oficiali čempionato Lietuvoje svetainė, kurią galima rasti adresu wu17.lt 

Tinklapyje pateikiamos naujienos, turnyro tvarkaraštis, informaciją apie varžybų formatą, stadionus, nuostatus ir taisykles, Lietuvos komandos narių nuotraukos, istoriniai faktai.

Ištikimiausi futbolo mėgėjai jau gali rezervuoti geriausias vietas po stogu Alytaus, Šiaulių ar Marijampolės stadionuose įsigyjant bilietus į čempionato rungtynes – nuo grupių etapo dvikovų iki pusfinalių ar finalo.

Įsigiję bilietus į bet kurias gegužės 9 ar 12 d. rungtynes Šiauliuose, gegužės 15 d. rungtynes Alytuje arba Marijampolėje, į kitas tos dienos rungtynes žiūrovai galės eiti nemokamai.

Čempionato bilietus galima įsigyti internete Ticketmarket.lt arba „Paypost“ skyriuose.

Organizuotoms moksleivių grupėms (pagal mokyklų sąrašus) įėjimas į rungtynes nemokamas.

Čempionato finalinio etapo rungtynės startuoja gegužės 9-ąją ir finišuos gegužės 21 d. Kartu su šeimininke Lietuva rungtyniaus Vokietija, Ispanija, Anglija, Italija, Olandija, Lenkija ir Suomija.

Susijusios naujienos

 • Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  2019-09-16

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė įveikė bendraamžes iš Albanijos rezultatu 2:1 ir užėmė trečią vietą atrankos grupėje. Nors lietuvės didžiąją rungtynių dalį turėjo žaidybinę iniciatyvą ir dažnai skuodė...

 • WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  2019-09-13

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  Airijos merginų U-17 rinktinė įrodė savo pranašumą dvikovoje prieš lietuves. Marijampolėje vykusias 7-osios atrankos grupės rungtynės pasibaigė Smaragdinės salos atstovių pergale rezultatu 6:0...

 • Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  2019-09-10

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė Marijampolėje pradėjo kovą dėl patekimo į 2020 metų Europos čempionatą Švedijoje. Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė rungėsi su bendraamžėmis...