Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

Startavo WU17 čempionato svetainė ir bilietų platinimas

2018-04-17

Startavo WU17 čempionato svetainė ir bilietų platinimas

Informaciją apie Europos merginų (iki 17 metų, WU17) futbolą čempionato Lietuvoje nuo šiol galima rasti viename puslapyje. Pradėta ir bilietų į rungtynes prekyba.

Startavo oficiali čempionato Lietuvoje svetainė, kurią galima rasti adresu wu17.lt 

Tinklapyje pateikiamos naujienos, turnyro tvarkaraštis, informaciją apie varžybų formatą, stadionus, nuostatus ir taisykles, Lietuvos komandos narių nuotraukos, istoriniai faktai.

Ištikimiausi futbolo mėgėjai jau gali rezervuoti geriausias vietas po stogu Alytaus, Šiaulių ar Marijampolės stadionuose įsigyjant bilietus į čempionato rungtynes – nuo grupių etapo dvikovų iki pusfinalių ar finalo.

Įsigiję bilietus į bet kurias gegužės 9 ar 12 d. rungtynes Šiauliuose, gegužės 15 d. rungtynes Alytuje arba Marijampolėje, į kitas tos dienos rungtynes žiūrovai galės eiti nemokamai.

Čempionato bilietus galima įsigyti internete Ticketmarket.lt arba „Paypost“ skyriuose.

Organizuotoms moksleivių grupėms (pagal mokyklų sąrašus) įėjimas į rungtynes nemokamas.

Čempionato finalinio etapo rungtynės startuoja gegužės 9-ąją ir finišuos gegužės 21 d. Kartu su šeimininke Lietuva rungtyniaus Vokietija, Ispanija, Anglija, Italija, Olandija, Lenkija ir Suomija.

Susijusios naujienos

 • Lietuvoje vyks Europos WU17 čempionato atranka

  2018-11-23

  WU-17 rinktinė

  Lietuvoje vyks Europos WU17 čempionato atranka

  Penktadienį UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti 2020 metų Europos WU17 merginų čempionato atrankos burtai. Juose savo varžovus sužinojo Lietuvos rinktinė. 44 komandos buvo suskirstytos į 11 grupių po...

 • Europos čempionato atrankos ciklą užbaigė lygiosiomis

  2018-10-10

  WU-17 rinktinė

  Europos čempionato atrankos ciklą užbaigė lygiosiomis

  Lietuvos WU-17 rinktinei nepavyko pergalingai užbaigti Europos čempionato atrankos ciklo. Lietuvės trečiadienį lygiosiomis sužaidė su Slovakija 0:0. Pirmojoje rungtynių dalyje slovakės daugiau...

 • WU17 rinktinė neprilygo Lenkijai

  2018-10-07

  WU-17 rinktinė

  WU17 rinktinė neprilygo Lenkijai

  Lietuvos WU17 (septyniolikmečių) futbolo rinktinė sekmadienį sužaidė antras rungtynes Europos čempionato atrankos varžybose. Rolando Čepkausko vadovaujama komanda 1:4 pralaimėjo Lenkijai. Lietuvėms...