Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

Startavo WU17 čempionato svetainė ir bilietų platinimas

2018-04-17

Startavo WU17 čempionato svetainė ir bilietų platinimas

Informaciją apie Europos merginų (iki 17 metų, WU17) futbolą čempionato Lietuvoje nuo šiol galima rasti viename puslapyje. Pradėta ir bilietų į rungtynes prekyba.

Startavo oficiali čempionato Lietuvoje svetainė, kurią galima rasti adresu wu17.lt 

Tinklapyje pateikiamos naujienos, turnyro tvarkaraštis, informaciją apie varžybų formatą, stadionus, nuostatus ir taisykles, Lietuvos komandos narių nuotraukos, istoriniai faktai.

Ištikimiausi futbolo mėgėjai jau gali rezervuoti geriausias vietas po stogu Alytaus, Šiaulių ar Marijampolės stadionuose įsigyjant bilietus į čempionato rungtynes – nuo grupių etapo dvikovų iki pusfinalių ar finalo.

Įsigiję bilietus į bet kurias gegužės 9 ar 12 d. rungtynes Šiauliuose, gegužės 15 d. rungtynes Alytuje arba Marijampolėje, į kitas tos dienos rungtynes žiūrovai galės eiti nemokamai.

Čempionato bilietus galima įsigyti internete Ticketmarket.lt arba „Paypost“ skyriuose.

Organizuotoms moksleivių grupėms (pagal mokyklų sąrašus) įėjimas į rungtynes nemokamas.

Čempionato finalinio etapo rungtynės startuoja gegužės 9-ąją ir finišuos gegužės 21 d. Kartu su šeimininke Lietuva rungtyniaus Vokietija, Ispanija, Anglija, Italija, Olandija, Lenkija ir Suomija.

Susijusios naujienos

 • WU-17 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

  2019-06-29

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

  Lietuvos WU-17 rinktinė šeštadienį vykusiose rungtynėse Birštone nugalėjo Latvijos bendraamžes  3:2 ir taip iškovojo antrą Baltijos taurės trofėjų iš eilės.   Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko...

 • WU-17 rinktinė sutriuškino Estiją

  2019-06-27

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė sutriuškino Estiją

  Lietuvos merginų WU-17 futbolo rinktinė užtikrintai startavo Baltijos taurės varžybose Birštone. Rolando Čepkausko treniruojamos lietuvės 4:0 nugalėjo Estijos bendraamžes. Lietuvės nuo rungtynių...

 • Baltijos taurėje WU-17 rinktinė sieks apginti titulą

  2019-06-25

  WU-17 rinktinė

  Baltijos taurėje WU-17 rinktinė sieks apginti titulą

  Birštone susirinkusi Lietuvos WU-17 merginų futbolo rinktinė rengiasi šią savaitę vyksiančioms Baltijos taurės varžyboms, kuriose sieks apginti praėjusiais metais iškovotą titulą. Rolando Čepkausko...