Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

Unikalus šiauliečio dublis – su įvarčiu nuo kampinio gairelės

2018-04-17

Unikalus šiauliečio dublis – su įvarčiu nuo kampinio gairelės

FA „Šiauliai“ mėgaujasi puikiu startu SHARP Elitinėje jaunių lygoje, o gražius įvarčius muša ir gynėjai. 15-metis Dovydas Jansonas atsiskleidė šeštojoje čempionato savaitėje.

D. Jansonas pelnė du įvarčius į Klaipėdos FM-FK „Atlanto“ vartus, o pastarasis susilaukė EJL sirgalių dėmesio. Šiauliečiai paskiau sekmadienį įveikė Panevėžio atstovus ir pratęsė pergalių seriją iki keturių.

- Kas tau pakišo mintį įmušti nuo kampinio gairelės?

- Rungtynėse tiesiog pasistačiau ir įsukau kamuolį. Dažniausiai ateidavau vienas į stadioną ir bandydavau sukti kamuolį, vieną kartą pavyko įsukti, antrą kartą ir taip vis dažniau. Na, ir tiesiog pabandžiau pakartoti tai per rungtynes – štai ir rezultatas“.

- SHARP EJL U17 divizione per keturias rungtynes nepatyrėte pralaimėjimų, o įvartį praleidoje tik pastarojoje šeštadienio dvikovoje su R. Sargūno SG. Kas lemia tokią žaidybinę formą čempionato pradžioje?

- Manau, lemia tarpusavio susižaidimas, vis tiek, su šia komanda dirbame ne pirmus metus. Taip pat tikslo užsibrėžimas – prieš sezoną visi susirinkome ir apkalbėjome, kad šį sezoną privalome būti pirmi.

- Pasidalink savo futbolo istorija.

- Vaikystėje stebėdavau kaip vyresni žaisdavo futbolą. Visada mamos prašydavau, kad nuvestų mane į tą treniruotę ir galiausiai tai įvyko. Mane nuolat skatindavo kiemo draugai ir tėvai, už ką jiems esu dėkingas.

- Kuo rungtyniavimas SHARP EJL čempionate padeda tau tobulėti?

- Tobulėti padeda kiekvienas sutiktas varžovas. Tada pamatau savo minusus, pamatau savo pliusus ir tai man padeda tobulėti. Kekvieną dieną išsikeliu sau tikslus ir bandau juos igyvendinti.

- Koks tavo autoritetas?

- Mano autoritetas yra Cristiano Ronaldo. Jis įrodė, kad viskas yra įmanoma, bet niekas neateina lengvai, viskas pasiekiama per sunkų darbą.

- Ačiū už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt

Susijusios naujienos

 • Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  2020-09-28

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  Vilniaus FK „Žalgiris“ U-17 lieka vienintele dar nepralaimėjusia komanda Lietuvos elitiniame jaunimo futbolo čempionate.   Rugsėjo 25 ir 26 dienomis sužaistos 7-ojo turo rungtynės. EJL U17 divizione...

 • SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  2020-08-14

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  Laikantis tradicijos, čempionato pirmosiose rungtynėse apsilankė varžybų organizatoriai. Vilniaus Senvagės stadione sveikinimo žodžius tarė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis. Pirmieji į aikštę...

 • Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  2020-08-07

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  Rugpjūčio 14 prasidės Lietuvos jaunimo futbolo sezonas. Prie starto linijos – 24 komandos, kurios varžysis 2020–2021 m. SHARP Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionate. Septintasis sezonas bus rengiamas...