Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

Unikalus šiauliečio dublis – su įvarčiu nuo kampinio gairelės

2018-04-17

Unikalus šiauliečio dublis – su įvarčiu nuo kampinio gairelės

FA „Šiauliai“ mėgaujasi puikiu startu SHARP Elitinėje jaunių lygoje, o gražius įvarčius muša ir gynėjai. 15-metis Dovydas Jansonas atsiskleidė šeštojoje čempionato savaitėje.

D. Jansonas pelnė du įvarčius į Klaipėdos FM-FK „Atlanto“ vartus, o pastarasis susilaukė EJL sirgalių dėmesio. Šiauliečiai paskiau sekmadienį įveikė Panevėžio atstovus ir pratęsė pergalių seriją iki keturių.

- Kas tau pakišo mintį įmušti nuo kampinio gairelės?

- Rungtynėse tiesiog pasistačiau ir įsukau kamuolį. Dažniausiai ateidavau vienas į stadioną ir bandydavau sukti kamuolį, vieną kartą pavyko įsukti, antrą kartą ir taip vis dažniau. Na, ir tiesiog pabandžiau pakartoti tai per rungtynes – štai ir rezultatas“.

- SHARP EJL U17 divizione per keturias rungtynes nepatyrėte pralaimėjimų, o įvartį praleidoje tik pastarojoje šeštadienio dvikovoje su R. Sargūno SG. Kas lemia tokią žaidybinę formą čempionato pradžioje?

- Manau, lemia tarpusavio susižaidimas, vis tiek, su šia komanda dirbame ne pirmus metus. Taip pat tikslo užsibrėžimas – prieš sezoną visi susirinkome ir apkalbėjome, kad šį sezoną privalome būti pirmi.

- Pasidalink savo futbolo istorija.

- Vaikystėje stebėdavau kaip vyresni žaisdavo futbolą. Visada mamos prašydavau, kad nuvestų mane į tą treniruotę ir galiausiai tai įvyko. Mane nuolat skatindavo kiemo draugai ir tėvai, už ką jiems esu dėkingas.

- Kuo rungtyniavimas SHARP EJL čempionate padeda tau tobulėti?

- Tobulėti padeda kiekvienas sutiktas varžovas. Tada pamatau savo minusus, pamatau savo pliusus ir tai man padeda tobulėti. Kekvieną dieną išsikeliu sau tikslus ir bandau juos igyvendinti.

- Koks tavo autoritetas?

- Mano autoritetas yra Cristiano Ronaldo. Jis įrodė, kad viskas yra įmanoma, bet niekas neateina lengvai, viskas pasiekiama per sunkų darbą.

- Ačiū už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt

Susijusios naujienos

 • Finišavo 2019 metų SHARP EJL sezonas

  2019-11-05

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Finišavo 2019 metų SHARP EJL sezonas

  Lietuvos jaunimo futbolo čempionato paskutinės kovos sužaistos lapkričio 2-ąją. Čempionų titulus iškovojo Kauno ir Vilniaus komandos, o finaliniame ture paaiškėjo galutinis komandų prizininkių...

 • SHARP EJL: žaliai baltas čempioniškas dublis

  2019-10-26

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP EJL: žaliai baltas čempioniškas dublis

  Antrąjį SHARP Elitinės lygos čempionų titulą iškovojo Vilniaus FK „Žalgiris“ žaidėjai.   SHARP EJL U16 diviziono pirmąją vietą užsitikrino žalgiriečiai, šiandien rezultatu 2:0 įveikę Gargždų FK...

 • Žalgiriečiai triumfavo SHARP EJL U17 divizione

  2019-10-25

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Žalgiriečiai triumfavo SHARP EJL U17 divizione

  Vilniaus FK „Žalgirio“ U-17 komanda užsitikrino SHARP Elitinės jaunių lygos čempionų titulą, įveidama Kauno SM „Tauro“ bendraamžius rezultatu 2:1. Titas Daškus anksti išvedė į priekį kauniečius, bet...