Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

Unikalus šiauliečio dublis – su įvarčiu nuo kampinio gairelės

2018-04-17

Unikalus šiauliečio dublis – su įvarčiu nuo kampinio gairelės

FA „Šiauliai“ mėgaujasi puikiu startu SHARP Elitinėje jaunių lygoje, o gražius įvarčius muša ir gynėjai. 15-metis Dovydas Jansonas atsiskleidė šeštojoje čempionato savaitėje.

D. Jansonas pelnė du įvarčius į Klaipėdos FM-FK „Atlanto“ vartus, o pastarasis susilaukė EJL sirgalių dėmesio. Šiauliečiai paskiau sekmadienį įveikė Panevėžio atstovus ir pratęsė pergalių seriją iki keturių.

- Kas tau pakišo mintį įmušti nuo kampinio gairelės?

- Rungtynėse tiesiog pasistačiau ir įsukau kamuolį. Dažniausiai ateidavau vienas į stadioną ir bandydavau sukti kamuolį, vieną kartą pavyko įsukti, antrą kartą ir taip vis dažniau. Na, ir tiesiog pabandžiau pakartoti tai per rungtynes – štai ir rezultatas“.

- SHARP EJL U17 divizione per keturias rungtynes nepatyrėte pralaimėjimų, o įvartį praleidoje tik pastarojoje šeštadienio dvikovoje su R. Sargūno SG. Kas lemia tokią žaidybinę formą čempionato pradžioje?

- Manau, lemia tarpusavio susižaidimas, vis tiek, su šia komanda dirbame ne pirmus metus. Taip pat tikslo užsibrėžimas – prieš sezoną visi susirinkome ir apkalbėjome, kad šį sezoną privalome būti pirmi.

- Pasidalink savo futbolo istorija.

- Vaikystėje stebėdavau kaip vyresni žaisdavo futbolą. Visada mamos prašydavau, kad nuvestų mane į tą treniruotę ir galiausiai tai įvyko. Mane nuolat skatindavo kiemo draugai ir tėvai, už ką jiems esu dėkingas.

- Kuo rungtyniavimas SHARP EJL čempionate padeda tau tobulėti?

- Tobulėti padeda kiekvienas sutiktas varžovas. Tada pamatau savo minusus, pamatau savo pliusus ir tai man padeda tobulėti. Kekvieną dieną išsikeliu sau tikslus ir bandau juos igyvendinti.

- Koks tavo autoritetas?

- Mano autoritetas yra Cristiano Ronaldo. Jis įrodė, kad viskas yra įmanoma, bet niekas neateina lengvai, viskas pasiekiama per sunkų darbą.

- Ačiū už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt

Susijusios naujienos

 • Kaune pagerbti merginų ir vaikinų futbolo čempionatų laureatai

  2019-12-17

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Kaune pagerbti merginų ir vaikinų futbolo čempionatų laureatai

  „Žalgirio“ arenos „Bosca“ amfiteatre surengta SHARP Elitinės jaunių lygos ir Merginų elitinės lygos apdovanojimų šventė. Jaunimo futbolo šventė po beveik 5 metų pertraukos grįžo į Kauną, kuriame buvo...

 • SHARP Elitinės jaunių lygos futbolininkai pasuko trenerių keliu

  2019-12-15

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP Elitinės jaunių lygos futbolininkai pasuko trenerių keliu

  Sudeikiuose surengtame LFF C licencijos kursų seminare netrūko ir SHARP Elitinės jaunių lygos žinomų veidų, įgijusių naujų žinių apie vaikų futbolo ypatumus. LFF C licencijos kursų pirma dalis „Kitas...

 • EJL ir MEL sezoną vainikuos bendra apdovanojimų šventė

  2019-12-02

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  EJL ir MEL sezoną vainikuos bendra apdovanojimų šventė

  Kauno „Žalgirio“ arenos „Bosca“ amfiteatre įvyks SHARP Elitinės jaunių lygos ir Merginų elitinės lygos apdovanojimų ceremonija. Šventinis renginys vyks gruodžio 16 dieną nuo 17 valandos.  Renginio...