Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

WU17 festivalis įtraukė Alytaus moksleivius

2018-04-22

WU17 festivalis įtraukė Alytaus moksleivius

Europos merginų futbolo čempionato festivalis atkeliavo ir į Alytų. Prieš artėjantį svarbų sporto įvykį moksleiviai kviečiami praleisti laiką aktyviai futbolo aikštėje.

Festivalis surengtas Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos stadione. Nepaisant niūroko oro žaisti futbolą susirinko apie šimtas moksleivių iš Alytaus bei rajono mokyklų. Estafetėse vaikams talkino savanoriai, o nuotaiką praskaidrino čempionato talismanas Lapė Snapė.

Panašūs festivaliai Alytuje taip pat numatomi balandžio 25, gegužės 2 ir 8 dienomis.

Europos merginų (iki 17 metų, WU17) finalinio etapo rungtynės vyks nuo gegužės 9-osios Alytaus miesto stadione. Pirmose rungtynėse susitiks Lietuvos ir Olandijos rinktinė. Gegužės 15-ąją lietuvaitės žais su Europos čempionėmis iš Vokietijos.

Alytaus futbolo mėgėjai taip pat išvys dvi lemiamas dvikovas: pusfinalį gegužės 18-ąją ir rungtynes dėl patekimo į pasaulio čempionatą gegužės 21 d. Kitas rungtynes komandos žais Marijampolėje ir Šiauliuose.

Bilietus į čempionato rungtynes platina „Ticketmarket.lt“. Iš anksto užsiregistravusios moksleivių grupės pagal sąrašus į rungtynes galės patekti nemokamai ir taip pat dalyvauja konkurse. Pagrindinis konkurso prizas, kuris teks aktyviausiai mokyklai – grupės „Golden Age“ koncertas.


Susijusios naujienos

 • Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  2020-07-25

  Futbolas visiems

  Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  Liepos 25 dieną Šilinės smuklėje (Jurbarko rajono savivaldybė) įvyko šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ antras etapas (Žemaitijos regionas). Pirmasis etapas buvo žaidžiamas Suvalkijoje – Jono...

 • Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  2020-07-06

  Futbolas visiems

  Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  Žaisti futbolą istorinėse vietose kasmet užsimoję entuziastai pradėjo nuo Jono Basanavičiaus gimtinės Liepos  5 dieną čia įvyko pirmasis šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ etapas. Futbolo...

 • Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  2020-06-16

  Futbolas visiems

  Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  Eilinės futbolo rungtynės taip pat gali prisidėti prie neigiamo poveikio aplinkai. Kiek prie to prisideda Jūsų futbolo klubas, komanda, organizacija, kviečiama pasitikrinti apklausoje. Tarptautinio...