Lietuvos futbolo federacija

Futsal turnyrai

Pirmoji istorijoje Lietuvos futsal moterų rinktinė jėgas išbandys Baltarusijoje

2018-04-23

Pirmoji istorijoje Lietuvos futsal moterų rinktinė jėgas išbandys Baltarusijoje

Ką tik gimusi Lietuvos moterų salės futbolo (futsal) komanda pirmadienį išvyko į Baltarusiją, kur dalyvaus draugiškame turnyre.

Šios rungtynės abiems komandoms – lyg baltas popieriaus lapas, nes nei mūsų, nei kaimyninės šalies atstovės iki šiol nebuvo suburtos į rinktines.

Moterų komandų formavimo idėja kilo susitikus Lietuvos ir Baltarusijos salės futbolo asociacijų vadovams, kai šių metų balandžio pradžioje vyrų rinktinės Kėdainiuose žaidė draugiškus tarpusavio mačus.

„Tai dar vienas kokybinis žingsnis į priekį tiek siekiant gauti teisę organizuoti 2020 metų Futsal pasaulio čempionatą, tiek didinti futbolo masiškumą ir padaryti jį sporto šaka numeris vienas Lietuvoje. Tikime, kad naujos, bandomosios moterų rinktinės atstovės Baltarusijoje įgaus pasitikėjimo ir ateityje pasieks puikių rezultatų“, – džiaugėsi Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

Lietuvos atstovių treneriu tapo Jurijus Jeremejevas, turintis patirties asistuojant Futsal vyrų rinktinės vairininkui. Pirmojoje išvykoje jam padės Vytas Jančiauskas, kuriam daugiau kartų yra tekę dirbti su moterimis.

„Šiose rungtynėse norime pamatyti ne tik mūsų rinktinės lygį, bet išsigryninti ir kitą svarbią informaciją apie salės futbolą Lietuvoje, svariai įvertinti mūsų galimybes dalyvauti atrankinėse varžybose į Europos čempionatą“, – sakė J. Jeremejevas.

Lietuvos futsal moterų rinktinės sąrašas: 

Aistė Griciūtė, MFA „Žalgiris“

Sonata Stankevičiūtė, MFA „Žalgiris“

Gabija Gedgaudaitė, MFA „Žalgiris“

Laura Ruzgutė, MFA „Žalgiris“

Emilija Ivaškaitė, MFA „Žalgiris“

Ugnė Adamavičiūtė, MFA „Žalgiris“

Indrė Venskevičiūtė, MFA „Žalgiris“

Eglė Raznauskaitė, „Jonava“

Urtė Šmigelskaitė, FA „Šiauliai“

Justina Baltrūnaitė, „Kauno Žalgiris“

Ugnė Šmitaitė, Kauno „Žalgiris“

Tatjana Veržbickaja, FA „Šiauliai“

Greta Guižauskaitė, „JL Stars“

Indrė Venckevičiūtė, MFA „Žalgiris“

Susijusios naujienos

 • „Pažanga Winter CUP 2017“ turnyre triumfavo STIHL komanda

  2017-03-13

  Futsal turnyrai

  „Pažanga Winter CUP 2017“ turnyre triumfavo STIHL komanda

  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Kovo 11-ają, futsal mėgėjų komandos rinkosi Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos sporto salėje kur vyko ketvirtasis futsal turnyras „Pažanga Winter Cup 2017“...

 • Skelbiama registracija į Hummel Futsal 5x5 turnyrą Kaune

  2017-03-06

  Futsal turnyrai

  Skelbiama registracija į Hummel Futsal 5x5 turnyrą Kaune

  Kauno sporto halėje balandžio 1-2 dienomis vyks penktasis ir tradicija tapęs „Hummel“ salės futbolo turnyras. Iki jo pradžios likus kiek daugiau nei mėnesiui, skelbiama registracija. Tai renginys...

 • Žemaitijos veteranų futsal pirmenybių 5 turo rezultatai

  2017-02-21

  Futsal turnyrai

  Žemaitijos veteranų futsal pirmenybių 5 turo rezultatai

  Penktojo turo rezultatai ir statistika Vasario 19 d., Tauragė: Tauragės „Tauras“ - Plungės „Babrungas“ 4-4Įvarčiai:„Tauras“ - M.Cikas-2, Š.Safronovas, M.Lukošius. „Babrungas“ - M.Bartašius-2...