Lietuvos futbolo federacija

Pradinukų lyga

Pradinukų lygą gegužę vainikuos finalai

2018-05-03

Pradinukų lygą gegužę vainikuos finalai

Pirmasis Pradinukų lygos finalas įvyks gegužės 4-ąją Šiauliuose, o paskiau varžybos persikels į Vilnių, Simną ir Telšius.

Šiemet 176 komandos pradėjo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau antrasis šio praėjusiais metais startavusio ir itin gausių teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame organizatoriai sulaukė virš 3000 užsiregistravusių pradinių klasių moksleivių.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas.

Pradinukams gausybę prizų įsteigė rėmėjai – „Vitiron“, „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA.

Šiaurės regiono finalinės varžybos vyks jau penktadienį Šiaulių „Sandoros“ progimnazijoje, kur susirungs 4 stipriausios regiono komandos. Analogiško formato finalinės varžybos vyks gegužės 9 d. Vilniuje, gegužės 15 d. Simne (Alytaus r.) bei gegužės 17 d. Telšiuose.

Finalų varžybų tvarkaraštis

Šiaurės regionas: gegužės 4 d. (penktadienis), Šiauliai

13:00 val. „Sandoros“ progimnazijos lauko aikštelė (K. Korsako g. 8)

Dalyviai: Šiaulių Salduvės progimnazija („Salduviečiai 1“), Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla („Kairiai“), Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija („Šaltiniečiai“), Panevėžio Žemynos progimnazija („Žemyna“).

Rytų regionas: gegužės 9 d. (trečiadienis), Vilnius

12:00 val. Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje futbolo aikštelė (Subačiaus g. 41)

Pietų regionas: gegužės 15 d. (antradienis), Simnas

10:00 val. Simno gimnazijos futbolo aikštė (Vytauto g. 83)

Vakarų regionas: gegužės 17 d. (ketvirtadienis), Telšiai

12:00 val. Telšių „Džiugo“ gimnazija (Sedos g. 29)

Susijusios naujienos

 • Pradinukų lygos finalą aplankė FK „Panevėžio“ žaidėjai

  2019-05-22

  Pradinukų lyga

  Pradinukų lygos finalą aplankė FK „Panevėžio“ žaidėjai

  Panevėžyje praūžė Pradinukų lygos Šiaurės regiono finalas, kuriame jaunųjų žaidėjų pasirodymą stebėjo ir palaikė FK „Panevėžio“ žaidėjai.   Šiaurės regiono finale rungėsi po dvi stipriausias...

 • Vilniuje startavo Pradinukų lygos finalų šėlsmas

  2019-05-19

  Pradinukų lyga

  Vilniuje startavo Pradinukų lygos finalų šėlsmas

  Gegužės 15-ąją Lietuvos futbolo federacijos stadiono aikštelėje susirungė pajėgiausios keturios Rytų regiono komandos. Pradinukai įsimintinai praleido dieną su futbolu, emocingai mėgavosi žaidimu bei...

 • Šventinis Pradinukų lygos finalų maratonas prasidės Vilniuje

  2019-05-14

  Pradinukų lyga

  Šventinis Pradinukų lygos finalų maratonas prasidės Vilniuje

  Pirmasis Pradinukų lygos finalas įvyks gegužės 15-ąją sostinės LFF stadione, o paskiau varžybos persikels į Šiaulius, Panevėžį ir Klaipėdą   Šiemet 135 komandos pradėjo žygį Lietuvos pradinių ir...