Lietuvos futbolo federacija

Pradinukų lyga

Pradinukų lygą gegužę vainikuos finalai

2018-05-03

Pradinukų lygą gegužę vainikuos finalai

Pirmasis Pradinukų lygos finalas įvyks gegužės 4-ąją Šiauliuose, o paskiau varžybos persikels į Vilnių, Simną ir Telšius.

Šiemet 176 komandos pradėjo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau antrasis šio praėjusiais metais startavusio ir itin gausių teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame organizatoriai sulaukė virš 3000 užsiregistravusių pradinių klasių moksleivių.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas.

Pradinukams gausybę prizų įsteigė rėmėjai – „Vitiron“, „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA.

Šiaurės regiono finalinės varžybos vyks jau penktadienį Šiaulių „Sandoros“ progimnazijoje, kur susirungs 4 stipriausios regiono komandos. Analogiško formato finalinės varžybos vyks gegužės 9 d. Vilniuje, gegužės 15 d. Simne (Alytaus r.) bei gegužės 17 d. Telšiuose.

Finalų varžybų tvarkaraštis

Šiaurės regionas: gegužės 4 d. (penktadienis), Šiauliai

13:00 val. „Sandoros“ progimnazijos lauko aikštelė (K. Korsako g. 8)

Dalyviai: Šiaulių Salduvės progimnazija („Salduviečiai 1“), Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla („Kairiai“), Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija („Šaltiniečiai“), Panevėžio Žemynos progimnazija („Žemyna“).

Rytų regionas: gegužės 9 d. (trečiadienis), Vilnius

12:00 val. Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje futbolo aikštelė (Subačiaus g. 41)

Pietų regionas: gegužės 15 d. (antradienis), Simnas

10:00 val. Simno gimnazijos futbolo aikštė (Vytauto g. 83)

Vakarų regionas: gegužės 17 d. (ketvirtadienis), Telšiai

12:00 val. Telšių „Džiugo“ gimnazija (Sedos g. 29)

Susijusios naujienos

 • Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  2019-03-07

  Pradinukų lyga

  Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  135 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau trečiasis teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame...

 • Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

  2019-01-14

  Pradinukų lyga

  Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

  Sausio 14 dieną startuoja registracija į Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyrą „Pradinukų lyga“.   2018 metai buvo itin sėkmingi projektui, kuris subūrė 176...

 • Pradinukų lygos dalyviams įteikta virš 21000 prizų

  2018-05-25

  Pradinukų lyga

  Pradinukų lygos dalyviams įteikta virš 21000 prizų

  LVJFA ir LFF vykdomas turnyras „Pradinukų lyga“ šiemet subūrė 176 mokyklas ir virš 3000 pradinukų iš visos Lietuvos. Žaidynes gegužės mėnesį vainikavo keturi finalai, tapę įsimintina švente vaikams...